Як набрати вагу за тиждень | Дієта і харчування для набору ваги

Як набрати вагу за тиждень | Дієта і харчування для набору ваги Як набрати вагу за тиждень. Дієта і харчування.

Одна зі статей, яку я читав у свій час, можливо комусь знадобиться.

Модельні параметри для сучасних дівчат часто стають не просто метою, а болючою мрією. Дівчата в гонитві

за ідеалами не просто скидають зайві кілограми, але і часто доводять себе до виснаження, яке вкрай небезпечно для здоров’я.

Або ж худорба супроводжує вас все життя, і метою стає абсолютно інше – швидше набрати вагу.

Актуальна ця проблема і для чоловічої половини, особливо для підлітків, які прагнуть виглядати переконливо, але в конституції тіла не закладені параметри Геракла або Аполлона. Так як же додати у вазі за тиждень?

Якщо ви домагаєтеся швидкого набору маси за рахунок тістечок, чіпсів і жирної їжі, результатом такої дієти можуть стати, скоріше, захворювання шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Саме тому рекомендуємо почати з дотримання елементарних правил.

Дієта і режим харчування. Щоб ефективно поправитися за тиждень, їсти потрібно близько 3-4 разів на день. Причому, кожний прийом їжі стоїть продумувати, щоб добовий обсяг вашого харчування містив у собі всі необхідні організму елементи. Запам’ятайте цікаве і важливе правило: щоб додати у вазі, вам варто міняти черговість прийому страв, тобто почати не з першого (супи), а з другого. Причому, перші страви повинні бути зварені на жирному бульйоні.

Великі порції. Як не дивно, порція їжі для того, хто прагне швидко збільшити масу тіла, повинна бути великою. Сніданок обов’язково повинен бути щільним. Наприклад, бутерброд з сиром чи ковбасою, каша з маслом, зварена на молоці. Вам належить навчити організм є більше, але порції збільшувати треба поступово!

Перекуси. Між основними прийомами їжі (3-4 рази на день) намагайтеся з’їсти ще що-небудь. Можете вибрати для цих цілей солодкі фрукти, горіхи і сухофрукти або мюслі з йогуртом.

Напої. Якщо ви відчуваєте спрагу, замініть солодкі газовані напої звичайним молоком, та й взагалі варто звикнути, що кисломолочні продукти відтепер – основа вашого раціону. Також доречні збалансовані коктейлі, які можна знайти в інтернет-магазинах, вони містять весь комплекс вітамінів, білок і клітковину.

Спорт. Регулярне повноцінне харчування – це відмінно, але його необхідно поєднувати з фізичними вправами. Причому, для того, хто вирішив набрати м’язову масу, буде актуальна не аеробне, а силове навантаження. За конкретними вправами та рекомендаціями щодо занять краще звернутися до тренера.

Відмова від шкідливих звичок. Запорука успішного набору маси – гарний метаболізм, і ніщо йому так не перешкоджає як нікотин і алкоголь. Відмовтеся від шкідливих звичок, і тоді обмін речовин прийде в норму.

Геть стреси. Якщо ви твердо вирішили додати у вазі за тиждень, потрібно активно позбавлятися від усіляких переживань і стресів, оскільки саме вони спалюють калорії. Причому, зайва емоційність перешкоджає не тільки швидкого набору ваги. Саме тому, щоб досягти потрібної ваги, почати варто з гармонії всередині себе. Перший крок на шляху до цього – повноцінний здоровий сон!

З якими продуктами вам варто «подружитися», щоб збільшити вагу?

Повторимося: щоб набрати за тиждень пару кілограм ваги, не потрібно напихати себе жирною свининою – замініть її яловичиною, куркою або індичкою. Збільште кількість споживаних грибів і бобових. Налягайте на сир, сметану, йогурти і молоко, але не забувайте про овочі та фрукти. Щоб водно-сольовий баланс був у нормі, пийте побільше води. Щоб розуміти, скільки рідини вам потрібно, помножте свою вагу на 30 мл.

  • як набрати вагу за тиждень
  • як набрати пару кілограм маси

Comments are closed!

_0.31MB/0.00410 sec