Як набрати масу єктоморфам

Як набрати масу єктоморфам. Як набрати масу єктоморфам.

Якщо Ви є ектоморфом і з цього не можете ніяк набрати м’язову масу не турбуйтеся, вихід є! Природу можна обдурити і обійти генетичний бар’єр. Головне строго дотримуватися режиму і не відхилятися від наміченої мети. Я сам ектоморф (хардгейнер) від природи,

але зумів без химки наростити серйозну м’язову масу. Далі в цій статті я опишу що конкретно потрібно робити, щоб зрушити з місця і почати рости.

Отже, найважливіше для нас це ХАРЧУВАННЯ. Звичайно, не можна не брати до уваги інші фактори, такі як тренування і відпочинок. Все це теж частина режиму. Але на першому місці стоїть правильне харчування, тому що без нього м’язи рости так і не почнуть. Тільки харчування у нас то має бути особливе. У першу чергу Ви повинні почати їсти не менш ніж 6 разів на добу, тобто кожні 2-3 години. При цьому порції повинні бути великими. Не бійтеся переїдати, нам це потрібно! Не забувайте що у нас надшвидкий обмін речовин і енергії, з цього зведіть до мінімуму Вашу активне життя. Не займайтеся аеробного навантаженням, більше лежите і відпочивайте! Далі. Харчуватися потрібно не чим небудь, а якісною їжею. Намагайтеся уникати шкідливих жирів. Ваш раціон повинен на 60% складатися з вуглеводів, 25-30% білків і 10-15% якісних жирів. Харчуйтеся різними кашами, макаронними виробами, житнім хлібом, овочами та фруктами, м’ясом, рибою, яйцями, молочними продуктами, горіхами і т. д. Слідкуйте за настроєм, не піддавайтеся різним стресам. І пийте багато води, побільше. 3-4 літри на добу. Адже наші м’язи складаються на 75% з води. При зневодненні організму різко втрачається сила і м’язова маса .

Далі про тренування та відновлення. Оптимальна частота тренувань – не більше трьох тренувань на тиждень по сплати програмі. Наприклад, в понеділок я треную ноги і плечі, в середу груди і трицепс, а в п’ятницю спина і біцепс. Виконуйте по 3-4 підходи на кожну вправу. Ведіть тренувальний дневнук щоб стежити за прогресом. Вибирати програму Вам, тільки качайте кожну м’язову групу раз на тиждень. Ви повинні тренуватися не більше 60 хвилин. І не забувайте відразу після тренування з’їсти банан, яблуко, або інші вуглеводи. Відмінний варіант – випити гейнер.

Ще один важливий момент – це відновлення після тренінгу. Як згадувалося вище зведіть до мінімуму активний спосіб життя, не займайтеся аеробних вправами, більше відпочивайте, їжте і спите не менше ніж 8 годин на добу.

Ось в принципі і все. Наберіться терпіння і результат не змусить себе чекати.

Comments are closed!