Як можна схуднути, стрибаючи на скакалці?

Як можна схуднути, стрибаючи на скакалці? Як схуднути, стрибаючи на скакалці

Як можна схуднути, стрибаючи на скакалці. Насправді, легко і просто, адже тренування з цим спортивним снарядом спалюють дуже багато калорій. Година стрибків в середньому допомагає розлучитися з 600-1000 ккал. Проте мало хто може пропригать цей самий

годину без підготовки і займатися зі скакалкою регулярно. Схуднути, стрибаючи на скакалці можна, тільки якщо ви будете дотримуватися простих правил фітнес-тренувань, чергувати навантаження і займатися регулярно. А ще слід налагодити раціональне харчування, не переїдати і стежити за тим, щоб вживати калорій менше, ніж ви витрачаєте протягом дня. І тоді схуднути, стрибаючи на скакалці ви зможете легко і невимушено.

Як можна схуднути, стрибаючи на скакалці – правила

Насамперед, вам варто налагодити правильний тренувальний режим. Тренування зі скакалкою дуже інтенсивні, вони створюють значне навантаження як на серцево-судинну систему, так і на м’язи нижньої частини тіла, тому не варто тренуватися частіше, ніж 5 разів на тиждень. Обов’язково розминайтеся, перш ніж почати стрибати на скакалці на двох ногах, а в кінці кожного тренування розтягуйте м’язи ніг, особливу увагу приділяючи литкового м’яза.

Для розминки виберіть п’ять хвилин ходьби середньої інтенсивності, чергуйте з ходьбою з високим підніманням коліна і легкими стрибками на двох ногах. Якщо ви досить треновані, пробіжіться п’ять хвилин в середньому темпі. Щоб розтягнути литковий м’яз після тренування, прийміть вихідне положення для випаду, але «задню» ногу поставте п’ятою на підлогу і нахиліть корпус вперед. Тримайте розтяжку по 30-60 секунд з кожної ноги.

Намагайтеся спланувати свій час так, щоб тренування була буквально «вписана» в щоденний графік, і не відступайте від режиму. Це допоможе вам дисциплінувати себе і регулярно займатися.

Підрахуйте добову калорійність свого раціону, помноживши ідеальний, бажаний вагу на 30, якщо ви жінка, і на 33, якщо чоловік. Саме стільки калорій на добу слід споживати, щоб схуднути, стрибаючи на скакалці. Ви можете трохи перевищувати калорійність, додаючи до цієї цифри 200-300 ккал у дні підвищеного навантаження, але нехай цю енергію дасть вам протеїн. Їжте сир, рибу і м’ясо, і не зловживайте солодощами.

Схуднути, стрибаючи на скакалці – план тренувань

Наш план допоможе вам не просто схуднути, але і підтягти м’язи, зробити фігуру стрункішою в короткі терміни. Тренуватися потрібно 4 дні на тиждень, ви можете почати з будь-якого дня, тільки слід обов’язково включати в свій план дні відпочинку. Це будуть треті, шостий і сьомий дні, в четвертий і п’ятий повторюється урок першого і другого дня відповідно. Тренуйтеся на відкритому повітрі або в приміщенні, на ногах повинні бути кросівки, бажано бігові. У кожному разі, краще стрибати на покритті середньої м’якості – натуральному грунті, гумовому килимку. Це допоможе захистити коліна

День 1. Кардіо

Розімніться ходьбою або бігом протягом 5 хвилин.

Стрибайте з однієї ноги на іншу, обертаючи скакалку в середньому темпі. За 5 хвилин з кожної ноги, новачки можуть зменшити час до 3 хвилин.

Потім перейдіть на стрибки на двох ногах, повторюйте 10-15 хвилин.

В кінці – стрибки на одній нозі, 2 хвилини і розтяжка.

День 2. Силові інтервали

Розімніться як звичайно. Виберіть комфортний для вас режим стрибків (на двох ногах і з однієї на іншу) і попрацюйте в ньому протягом 4-5 хвилин.

Потім виконайте 20 присідань на двох ногах до паралелі стегон з підлогою, і по 20 класичних випадів з кожної ноги.

Знову стрибайте 5 хвилин, виконайте 20 віджимань від підлоги з колін, живіт тримаєте втягнутим, і постарайтеся стосуватися грудьми підлоги.

Повторіть п’ятихвилинний інтервал, після нього зробіть по 20 прямих і 20 зворотних скручувань на прес, закінчите комплекс розтяжкою. Ефективних вам тренувань!

Спеціально для Your-Diet. ru – фітнес-тренер Олена Селіванова

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога:

  • Ъ

Comments are closed!

_0.31MB/0.00935 sec