Як мотивувати себе до схуднення? – Min10kg. ru

Як мотивувати себе до схуднення? – Min10kg. ru Приєднуйтесь до наших груп:

Зображення: Схуднення / Freer / Shutterstock

Коли людина зрозуміє, що, обмежуючи себе в їжі, він не обкрадає себе, а намагається поліпшити якість свого життя, тільки тоді він зважиться на кардинальні

зміни. Він розуміє, що для цього треба переглянути усталену форму харчової поведінки і не сприймати дієту, як нанесення шкоди самому собі. Тільки усвідомлення цього допоможе йому в перші місяці подолати складнощі, викликані зміною харчової поведінки. Така зміна режиму прийому їжі, веде до дискомфорту: запаморочення, смоктання під ложечкою, внутрішнє тремтіння. Але це в цілому не небезпечно для організму і сприяє його оновленню.

Їли мотивація слабка або її немає зовсім, то домогтися поставленої мети практично неможливо. Найрізноманітніші методики зниження ваги представляються неспроможними, а власні можливості недостатніми для досягнення потрібного результату.

жаль, людина легко знаходить виправдання своїм слабкостям і негативній поведінці. Але в цьому випадку він також здатний обгрунтувати необхідність діяти позитивно, тобто почати правильно харчуватися.

Щоб заглушити неприємні відчуття, що викликаються почуттям голоду, досить з’їсти невелику порцію їжі. Але слід дотримуватися того, щоб склад їжі відповідав дієті.

Не треба задаватися питанням: «Голодний я?». Відчуття голоду, як і будь-яке інше, проявляється інтенсивніше, якщо на ньому зосереджувати увагу. Тільки якесь заняття зможе відсунути думка про їжу. Помічено, що захоплююча робота – творча чи, фізична чи – дозволяє не відчувати голод. Навпаки, пасивний відпочинок, скажімо, безцільне лежання на пляжі, спонукає людину небудь поїсти.

Людям, що прагнуть скинути зайву вагу, зовсім не треба повністю відмовлятися від їжі. Своєї мети можна досягти, підкоригувавши раціон харчування.

Щоб не допустити появи зайвої ваги, слід вміти вчасно реагувати на зайві кілограми. Кожен знає, що зростання ваги з’являється тоді, коли енергії витрачається менше, ніж її виробляється спожитої їжею. За цим і треба стежити.

Слід прийти до розуміння, що контролювати свою вагу – це така ж природна процедура, як чищення зубів і умивання.

Якщо у людини спостерігається схильність до повноти або присутній ожиріння, йому необхідно робити правильний вибір продуктів, стежити за раціоном і контролювати вагу. При необхідності – тут же реагувати на зайві кілограми.

Ось деякі правила харчування, дотримуючись яких, можна результативно боротися із зайвою вагою:

    Cтарайтесь отримувати задоволення від їжі У харчуванні прагнете до різноманітності Їжте обмежена кількість їжі, щоб не набирати вагу Частіше включайте в раціон страви, багаті клітковиною і крохмалем Мінімізуйте в раціоні кількість жирної їжі Не зловживайте солодким Слідкуйте, щоб в їжі був присутній необхідний мінімум мінералів і вітамінів Обмежуйте вживання спиртного.

Зміна харчової поведінки має змінити спосіб життя. Нормалізація ваги – це не самоціль, а можливість бути здоровим.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00627 sec