Як легко схуднути в 50, 55, 50 років | Краса і здоров’я. Мода і взаємини для жінок

Як легко схуднути в 50, 55, 50 років | Краса і здоров’я. Мода і взаємини для жінок Як скинути вагу жінці після 50-ти

27 лютого 2011 Рубрика: Секрети схуднення Коментарів: 1

Усі жінки мріють схуднути і зробити це швидко. Не виняток і жінки у віці. Актуальний

відповідь на питання – як схуднути в 50 . А також як схуднути в 55, 60 та інші року.

Зазвичай схуднути після 50-ти не складає особливої??проблеми, якщо ви просто обмежити споживання їжі з 18:00, в крайньому випадку з 19:00. Це обов’язково дасть свій ефект, оскільки, починаючи з 50-55 років, організм жінки переходить на знижене споживання калорій, що поряд з відсутністю прийому їжі аж до ранку, дасть результати – ви можете скинути і 5, і 10, і 15 кг.

Як схуднути легко і швидко в 50, 55, 60 років

50, 55 років – вік у нашій культурі неоднозначний.

«Звичайні» жінки в цей час мають дітей і онуків, зайняті дачею або роботою, а про себе, свою зовнішність і здоров’я думають аж ніяк не завжди. Сумно, але факт: жінка, яка народила та виростила дітей і піклується про онуків, починає думати, що вона вже стара.

Але ж є ще жінки і незвичайні – і не тільки актриси і співачки, але й не відомі широкому числу «громадян Росії» справжні леді, на яких в їх 45 і в 50, і в 55, і в 60 років (до Приміром, Надія Бабкіна та ін), озираються чоловіки більш молодого віку.

У цей час підвищена увага до себе необхідно. І одна справа, що краса тут вже не на першому плані. Здоров’я – ось що важливо завжди, і чим старше ми стаємо, тим уважніше до нього слід ставитися. І серйозний ворог здоров’я – надмірна вага. Так як же в цьому випадку схуднути, в ці золоті 50, 55, 60 років?

Піклується про схуднення слід чим можна раніше, тому що чим раніше ми почнемо, тим легше буде це зробити.

Питання, як схуднути в 45 років, стоїть перед нами у всій своїй красі. Швидке схуднення шкідливо і в молодому віці, а вже після 40 сам Бог велів не поспішати. Слід починати з малого, і тоді те, як схуднути в 45 років, в 50 років, в 55 років – стане частиною життєвого досвіду мудрої жінки.

Дієта для схуднення

Так як схуднути, і головне на скільки кілограмів (кг) на місяць потрібно худнути?

Всі дієтологи сходяться на думці, що худнути можна максимум на 3-4 кілограми на місяць (особливо після 45, 50, 55, 60 років). Це безпечне, «здорове» схуднення, яке не повинно призвести до хвороб і розладів. Ефективне і тривалий схуднення складається з трьох важливих елементів

  правильне харчування; вправи; терпіння.

Варто вивчити в подробицях кілька різних дієт, попитати тих знайомих, хто ними користувався, дізнатися, чи був ефект і як довго він протримався. Можна вибрати якусь одну дієту і слідувати їй, або ж вибрати кілька рекомендацій з різних дієт, і комбінувати їх. Добре записатися на прийом до дієтолога – тоді вивчати дієти самій не обов’язково, фахівець розповість все, що потрібно знати. Тим самим питання “як схуднути” після 45-ти, 50-ти, 55 буде заданий фахівця, який підбере для вас спеціальну систему, завдяки якій ви скинете вагу без шкоди для здоров’я.

Варто обмежити або, навіть, виключити з раціону такі продукти, як:

Борошно, макарони та інші борошняні вироби. Уникати шоколаду і солодощів, Гостро солоних страв. Жирного м’яса (наприклад, свинину). Бажано виключити жирний сир, сметану. Можна виключити молоко. Уникати смаженого і копченого.

Для того, щоб організм все ж отримував всі необхідні речовини, бажано підібрати комплекс вітамінів і мінералів, ну, і, звичайно ж, активно їсти овочі та фрукти.

Особливо корисні огірки, капуста, помідори, буряк, морква, хороший картопля (тільки не фрі). Фрукти – чорна смородина, малина, полуниця, яблука, груші, сливи, вишні та черешні – не просто смачні і вітамінні, це ще й справжня природна аптека, при вмілому застосуванні здатна позбавити від необхідності купувати ліки.

Вправи для схуднення

Щоб процес йшов збалансовано, обов’язково потрібні фізичні вправи. І це не данина віком – методики, як схуднути в 50 років, після 50, в 35 років і в 16 років досить схожі. У кожній з них є місце вправам.

Вони можуть бути найрізноманітніші – каланетика, плавання (дуже добре для здоров’я), біг підтюпцем або проста банальна зарядка, знайома всім ще зі шкільної лави.

Вправи потрібно робити 4-5 разів на тиждень, бажано на свіжому повітрі, не менше півгодини кожен раз. Інакше питання, як схуднути в 50 років буде стояти перед вами так само гостро, як потім питання як схуднути в 55 років.

Головне в цій справі – регулярні прогулянки (наприклад, ввечері).

Терпіння

Зайві кілограми збиралися на вашій талії, ногах, руках та інших частинах тіла не за один раз. Це був поступовий процес, можливо, що розтягнувся на роки. Не менш поступовим має бути приведення себе в порядок – і для цього потрібно досить багато терпіння.

Ви зможете побачити результати того, як схуднути в 55 років, в 50 або 45 на своїх подруг тільки в тому числі, якщо вони досить терплячі… Тому вам самим потрібно бути терплячими. Дотримуйтеся дієти, робіть вправи.

Продовжуйте дотримуватися дієти і робити вправи після того, як досягли бажаного ваги, стільки ж часу, скільки ви дотримувалися її до. Постійно підтримуйте себе свідомістю того, що кожен день ви наближаєтеся до найбільшої цінності в цьому світі – до свого здоров’я. І все у вас вийде.

Таким чином, ви можете схуднути як в 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 років, так і після – на 1, 2, 3, 5, 7, 10, 12, 15, 20, 25, 30 кг і більше, – якщо у вас є пристрасне бажання і ви будете рухатися до своєї мети як внутрішньо, так і зовні, шляхом вправ і дотримання дієт.

 • як схуднути після 50 років
 • як похудати після 40 років
 • як схуднути в 50 років
 • як схуднути після 50
 • як скинути 50 кг
 • вітаміни для жінок після 50 років
 • хто з відомих жінок має вагу 60 кг
 • схуднути на 50 кг
 • вправи для схуднення жінкам 40 років
 • диета писля 56 рокив для жинок

Comments are closed!

_0.32MB/0.00656 sec