Як легко скинути вагу швидко? Легкі способи скинути зайву вагу

Як легко скинути вагу швидко? Легкі способи скинути зайву вагу. Скинути вагу швидко, легко і ефективно без дієт і голодування. Скинути вагу без шкоди для здоров’я.

Бажання скинути вагу стало в останні роки невід’ємною

частиною способу життя великої групи населення. Скинути вагу . виглядати краще, відповідати прийнятому в нашому суспільстві типу краси разом із зростаючим усвідомленням необхідності турботи про здоров’я, – ось фактори, які призводять багатьох чоловіків, жінок і молодь до дотримання дієти.

Коли дотримуються дієти з метою схуднути. як правило, звертають увагу на зовнішні ознаки: зміна ваги, розмір одягу, але ігнорують невидимі, негативні результати дієти, такі як виникнення дефіциту вітамінів, мінералів та інших нутрієнтів, що призводить не тільки до виснаженому увазі, обвисання шкіри і розтяжок, але і більш серйозних проблем зі здоров’ям.

Насамперед нам необхідно визначитися:

• Під бажанням скинути зайву вагу необхідно розуміти ще й бажання утримати тривалий час досягнутий результат.

• Метою бажання скинути вагу має бути не тільки зменшення обсягів стегон і талії, але і загальне оздоровлення, квітучий вигляд обличчя і продовження життя.

Виходячи з вище викладеного я спробую проаналізувати основні методи схуднення на відповідність нашим цілям.

У традиційному сенсі, слово «дієта» означає «… вид їжі, якою зазвичай харчується людина або тварина» (Короткий Оксфордський словник).

Пам’ятаючи про це, ретельно обмірковуйте свій щоденний раціон. Яку їжу ви зазвичай їсте – «погану» чи «хорошу»? Чи є у вас надмірна вага, то, швидше за все – «погану».

Інше значення слова «Дієта» – «обмежувальний режим харчування за приписом лікаря або з метою скинути вагу». Ось звідки беруть початок проблеми багатьох сучасних дієт для схуднення – обмеження, помножені на невігластва в галузі харчування. Обмеження можуть порушити обмін речовин в організмі або позбавити його важливих поживних речовин.

Дієти, які використовуються з метою скинути вагу, не дають достатньої кількості вітамінів і мінеральних речовин з наступних причин:

1. Скорочення кількості жирів в меню, іноді до рівня нижче обов’язкового, може викликати недолік вітамінів, що містяться в жирах: A, D, EK

2. Значне зниження кількості споживаних фруктів через відносно високого рівня вмісту в них цукру і калорій може викликати недолік вітаміну С. бета-каротину. вітаміну В6 і ін

3. Скорочення споживання злаків, включаючи «повні» злаки (хліб, борошняні вироби, рис, кукурудза і т. д.), може викликати недолік вітамінів групи В і магнезії.

4. Скорочення кількості споживаного м’яса, в основному – внутрішніх органів (сердечок, печінки, нирок. Багатьох жирами і калоріями), може викликати недолік заліза, вітаміну В12, інших вітамінів групи В. вітамінів D і А, цинку і біотину.

5. Використання проносних і препаратів, що стимулюють виділення рідини з організму для прискорення процесу схуднення, може викликати зниження здатності засвоювати їжу, включаючи містяться в ній вітаміни і мінеральні речовини, а також посилену втрату вітамінів і мінералів і зрештою привести до їх нестачі в організмі. < / p>

6. Недолік різноманітності в харчуванні може бути пов’язаний з дієтами, заснованими на якомусь одному продукті: тільки рис, або тільки кавун, або з так званим роздільним харчуванням (поділом вуглеводів і білків). Очевидно, що ці дієти нададуть організму обмежена кількість вітамінів і мінеральних речовин.

7. Одноманітність харчування може бути викликане браком інформації про калорійному складі їжі, не включеної в раціон, або боязню впливу різноманітності їжі на процес схуднення.

Постійне споживання продуктів певного типу, навіть за умови, що вони – з різних груп, не тільки швидко набридне і поставить під сумнів саму можливість скинути вагу, але й може викликати нестачу вітамінів і мінеральних речовин, що містяться в виключених з раціону продуктах. Накопичується дефіцит вітамінів і мінеральних речовин може проявитися в таких явищах, як посилене випадіння волосся, ламкість нігтів, суха шкіра та ін

Щоб уникнути виникнення такого дефіциту, необхідно утримуватися від невірних систем схуднення, таких як використання проносних або сечогінних препаратів, а також від дієт з невеликим асортиментом продуктів.

Як же скинути вагу легко, ефективно, надовго і безпечно для здоров’я?

Дізнайтеся подробиці про програму ShapeWorks – це ефективна програма для здорового результативного схуднення і тривалого комфортного утримання досягнутих результатів. Програма Shapeworks дозволяє легко схуднути від 5 до 7 кг в місяць і легко контролювати свою вагу все життя.

Хочете почати худнути вже сьогодні і навчитися контролювати вагу після зниження? Для вас спеціальний авторський курс!

На сторінках Flamy. info ви зможете безкоштовно підписатися на спеціальний авторський курс ” Схуднути ефективно і надовго “.

Починаючи з першого листа цього курсу ви зможете почати легко і результативно знижувати вагу.

Читайте на наступній сторінці: чому здорове, правильне харчування обов’язково передбачає сніданок і чим же снідати. щоб ефективно схуднути і контролювати свою вагу. Далі >>>

Comments are closed!