Як контролювати і скидати вагу, щоб «влазити» в свою категорію? | Тайський бокс (Муай-Тай) | ВКонтакте

Як контролювати і скидати вагу, щоб «влазити» в свою категорію? | Тайський бокс (Муай-Тай) | ВКонтакте

Свого часу, Адзума Такаши, розробляючи методику Кудо, багато чого взяв з муай-тай, вважаючи, що, як системі бою руками і ногами в стійці, тайського боксу немає рівних. Візьмемо тепер і ми деяку інформацію з офіційного сайту

Кудо Росії.

Шановні колеги!

Сьогодні я хочу познайомити вас з цікавою, на мій погляд, статтею зарубіжного фахівця на тему форсованого скидання ваги перед турніром. Потім, я дам свої коментарі до цієї статті і виклав свій погляд на проблему контролю ваги в єдиноборствах (у тому числі з позиції збереження здоров’я). Заздалегідь перепрошую за переклад..))

Отже стаття:

бачили Ви коли-небудь бій, в якому один боєць виглядає набагато більше й важче, ніж інший, навіть, незважаючи на те, що вчора при зважуванні вони важили однаково? Ви ніколи не замислювалися про те, як спортсмен може втратити 4-6 кіло за один день для зважування і потім перед боєм повернути це назад і ще без негативних наслідків для здоров’я? Якщо Ви відповіли та на обидва питання вище, то Вам сподобається ця стаття. Я освещу основи мистецтва зганяння ваги перед змаганнями. Якщо ви будете точно слідувати інформації в цій статті, то не тільки зменшите вірогідність ускладнень для здоров’я, а й дозволите собі вийти на новий рівень продуктивності. Багато років я треную одноборців і можу з упевненістю сказати, що найслабшим місцем залишаються питання харчування. У цій області – харчування, найбільш слабким місцем є питання зганяння ваги перед змаганнями. Але тут я не буду говорити про зміну дієти спортсмена, а про швидкої втрати ваги тіла до зважування і після нього.

Сгонка ваги це форма мистецтва. Це означає, що для того щоб швидко і правильно скинути і набрати вагу, потрібні знання, навички та практика. Я бачив спортсменів мали великі проблеми в рингу саме через те, що зганяли вага занадто повільно або швидко, неправильно регідріровалі організм після зганяння ваги, неправильно харчувалися після зважування. Після прочитання цієї статті з Вами не повинно трапитися жодної з цих помилок.

Навіщо зганяти вагу?

Багато людей, не залучені в заняття єдиноборствами, не розуміють навіщо взагалі потрібно зганяти вагу. Я зазвичай пояснюю це на прикладі вагових категорій. Це означає, що більшість змагальних видів спорту мають вагові обмеження за категоріями. Т. к. кожному хочеться бути найсильнішим і важким у своїй ваговій категорії, багато спортсменів швидко скидають вагу, щоб відразу після зважування та визначення їх у відповідну вагову категорію набрати різко вагу і стати важче. Логіка полягає в тому, щоб бути сильнішими (а значить, в очах спортсмена і важче) супротивника не застосував тактику скидання ваги.

Зважування зазвичай відбуваються за день до бою. Це дає бійцю 20-30 годин завантажитися їжею. Кожен хто бачив бій Тіто Ортіcа або Метта Хьюза зрозуміє про що я говорю. Кожен раз коли ці спортсмени б’ються в одній ваговій категорії вони завжди виглядає більше і сильніше. Наприклад, взяти бій Тіто Ортіса та Елвіса Сіносіка, коли обидва зважились в категорії 204 фунта, але Тіто виглядав 230, а Елвіс – 180. Це підкреслює той факт, що скидання ваги для зважування має величезне значення.

  • адзума такаши диета
  • зганяти вагу
  • Як виначити свою вагу без зважування

Comments are closed!

_0.31MB/0.00538 sec