Як готувати дієтичні супи?

Як готувати дієтичні супи? Як приготувати дієтичний суп?

З уб’ектівное думку із заявкою на об’єктивність.

В першу чергу давайте визначимося що ми маємо на увазі під словосполученням “дієтичний суп”? У нашому випадку мова йде про низькокалорійних супах, що сприяють схудненню і не мають відношення

до лікувальних дієт.

Про днажди спантеличившись дієтичним харчуванням я зайнявся пошуком рецепта легкого дієтичного супу, на різних інформаційних ресурсах. В результаті моя потреба так і не була задоволена. Чому? Тому що дуже хочеться їсти не тільки пісно, ??а ще й смачно!

П ервое з чим важко погодитися, це з відсутністю бульйону в пропонованих рецептах. Так, звичайно дієтичні супи без бульонной основи менш калорійні. Хоча якщо розібратися поподробней, то стає очевидним що бульйони мають вкрай низьку енергетичну цінність: 2-10 ккал на 100 грам! Для кращого розуміння, пояснюю – калорійність цілого літра бульйону порівнянна з калорійністю одного невеликого грейпфрута. Іншими словами: щоб зарядитися енергією на цілий день, вживаючи виключно бульйон, людині доведеться випити 12 (про мама міа.) Літрів бульйону! Так що готуючи дієтичний суп без бульонной основи, ми дуже сильно втрачаємо в його смакових якостях і дуже незначно в енергетичних.

Безумовно готування дієтичних супів без бульйону вітається, але як бачите це не аксіома. Можете сміливо урізноманітнити своє дієтичне меню бульоносодержащімі супами.

Який бульйон приготувати?

Д ля нього нам згодиться нежирна яловичина, телятина, кролятина (якщо є можливість) і біле куряче м’ясо.

Про тварівая м’ясо не забудьте зняти шум і зайвий навар. Наша мета: приготувати ароматну і легку класичну основу для дієтичного супу з мінімальною калорійністю. У процесі варіння можете додати бажаних натуральних спецій.

Чим заправити суп?

У традиційних рецептах домашніх супів майже завжди присутні різні заправки – “засмажкою”. По-фактом сенс засмажкою супу, один єдиний: зробити його більш ситним, а іншими словами підвищити його калорійність додавши рослинного або тваринного жиру. Це дуже погана ідея якщо готується дієтичний суп. Зажарка збільшує енергетичну цінність супу в рази. зажарювати – не можна.

З чого суп готувати?

Д ля мене це була найскладніша, практично тупикова задача. Ума не міг прикласти – як можна приготувати суп без картоплі, моркви або бобових?

Про здавалося що можна. Подивіться список дозволених продуктів, для дієти, і визначитеся який з овочів найсмачніший і прийнятний для вас. він і буде основним компонентом вашого дієтичного супу. ) Не бійтеся експериментувати! Суп на основі бульйону просто не може бути несмачним.

В якості основи рекомендую застосовувати різні види капусти і гриби, а болгарський перець дасть відмінний аромат і візуальну привабливість вашому супу.

Готуємо дієтичний суп

П віслюку того як бульйон готовий, приготування супу займе лічені хвилини: просто по-черзі кладіть черговий інгредієнт, дайте йому трішки прокипеть і додавайте наступний продукт. Коли всі складові будуть вже в каструлі кладіть зелень і сіль. Прокіпячіваем ще пару хвилинок і все. Смачний і абсолютно дієтичний суп готовий!

Приготовлені дієтичні супи

Простий дієтичний суп. Готуємо елементарний дієтичний суп. Без засмажкою і картоплі. На диво, це дуже їстівне!

Ще один легкий суп. Суп на яловичому бульйоні з брокколі, стручкової квасолею, болгарським перцем і чуточкой соєвого соусу.

  • дієтичний суп для схуднення
  • дієтичний суп
  • дієтичні бульйони
  • дієтичні супи
  • як швидко схудднути на дієтичних супах
  • дієтичний суп без зажарки
  • Дієтичний суп з картоплі
  • бульйон на кролятине
  • бульйони діетичні
  • вівсянка на бульйоні калорійність

Comments are closed!

_0.31MB/0.00382 sec