Як годувати йоркширського тер’єра? | Тварини | ШколаЖизни. ру

Як годувати йоркширського тер’єра? | Тварини | ШколаЖизни. ру Як годувати йоркширського тер’єра?

Shmel, Shutterstock. com

Про те, як годувати йоркширського тер’єра, начебто вже тільки ледачий не писав. Незважаючи на це, знаходяться люди, які все роблять не так. Ну прямо як ніби шкідництвом займаються. Господарі живуть сьогоднішнім днем. Сьогодні малюк радісний, здоровий, веселий, значить, у нього все добре – йому і корм підходить, і умови утримання…

Однак минає зовсім небагато часу і господарі починають помічати у йорка проблеми зі стільцем, потім додається блювота. І ось тут власники піднімають паніку. Як же так, все було нормально, щеня їв і не було ніяких проблем, а сьогодні дала йому ту ж таки сосиску, що й завжди, і раптом у нього пронос…

Та не раптом. Це цілком закономірно, що, годуючи йоркширського тер’єра неправильними продуктами, ви стали винуватцем того, що він захворів. Справа в тому, що у йоркширських тер’єрів слабкі і печінка, і підшлункова залоза. Це зовсім не означає, що собака квола. Це означає тільки те, що треба її правильно годувати. При правильному харчуванні ви ніколи не помітите якихось відхилень у здоров’ї йорка.

Але годувати треба правильно з першого дня життя цуценя. Спочатку про це піклується матуся, потім заводчик. А з того моменту, як щеня переступить поріг вашого будинку, у відповіді за його здоров’я будете ви.

Отже, по-перше, як не можна годувати йоркширського тер’єра? Не можна поєднувати сухе харчування з звичайним натуральним кормом. Якщо ви годуєте малюка сушінням, то подбайте про те, щоб ніхто не годував його натуральним кормом. Виняток – фрукти і овочі, якщо щеня до них привчений з дитинства.

друге, ось вам список того, які продукти Йорком не можна давати категорично . З раціону йоркширських тер’єрів будь-якого віку повинні бути виключені: жирні і смажені продукти, жирні сири, здобна випічка, ковбасні вироби, копчені і солоні продукти, бульйони, манна і геркулесовая каші, цукерки та шоколад, майонез, свинина, жирна морська і будь прісноводна риба, цитрусові фрукти, горіхи, гриби і виноград, зелений горошок, капуста, вершкове масло і багато-багато іншого…

У цей момент я зрозуміла, що простіше написати, як і чим можна годувати йоркширського тер’єра, ніж продовжувати нескінченний список того, що можна. Якщо ви хочете, щоб ваш йорик був веселий, а головне, здоровий, не шкодуйте його, коли він дивиться вам в рот, випрошуючи те, чого йому не можна.

Знаю таку жалісливу «йоркширських матусю». Все їй було шкода собачку, вона їй те сирки жирненького дасть, то кексика підкине, то ковбаски шматочок «випадково» упустить. Тепер від ветеринара не вилазять. Собаку шкода, слів немає, у неї все всередині запалене, вушка сверблять, вічка течуть. Ось коли дійсно шкода! Я думаю, знала б господиня про наслідки, ніколи б не експериментувала з харчуванням. А адже знала ж, та не вірила!

На жаль, це не поодинокий випадок. Дуже часто я чую від власників йорков, що песик їсть все і ніяких проблем… Я не можу байдуже пройти повз, коли на вулиці хтось дає йоркшіку заборонені продукти. Скільки разів даю собі слово не лізти, але серце стискається від жалю до малюків.

Коли починаєш говорити, чого Йорком не можна, господарі або пропускають між вух, або грубо відповідають, що вони самі все знають! Тоді мені незрозумілий факт – знають, але шкодять! Це ж як треба не любити животинку, щоб так знущатися!

Як годувати йоркширського тер’єра. щоб не підірвати його здоров’я? Ось список продуктів, які рекомендується давати здоровим Йорком :

Відварені . куряча і індича грудка, яловичина, кролик, нежирна морська риба без кісток, рис, жовток яйця, печінка птиці (не частіше разу на тиждень).

Сирі . овочі, фрукти, нежирний сир і сир, кефір.

Звичайно, це не весь список, все не згадаєш. Перш ніж чимось годувати йорка, почитайте, чи можна йому це. Є чудове місце в Інтернеті – форум любителів йорков, ось де зібрана вся інформація про породу, про те, що можна, а що не можна. Кожному бажаючому купити цю собачку, я б рекомендувала спочатку ознайомитися з викладеною там інформацією, а вже потім приносити в будинок маляти.

І найголовніше: якщо ви годуєте йоркширського тер’єра «натуралкою», то візьміть за правило – продукти повинні бути тільки свіжими! Не забувайте, що для правильного розвитку важливо, щоб харчування було різноманітним і збалансованим. За допомогою ветеринара підберіть вітамінний комплекс. А якщо ви не можете годувати йорка строго за графіком і потрібними продуктами, то переводите свого улюбленця на сухий корм. Благо сьогодні в магазинах представлений широкий асортимент кормів, створених спеціально для йоркширських тер’єрів.

Годуйте йорка правильно, і він ніколи не засмутить вас підірваним здоров’ям.

  • система протокол табата

Comments are closed!