Як ефективно схуднути за допомогою тренувань? – Схуднення – Фітнес – MEN’s LIFE

Як ефективно схуднути за допомогою тренувань? – Схуднення – Фітнес – MEN’s LIFE Як ефективно схуднути за допомогою тренувань?

Cамий ефективний спосіб зниження ваги – регулярно займатися фізичним навантаженням. Саме регулярно і постійно, від “ударних” тренувань 2-3 рази на місяць користі

не буде, тільки шкоду. Щоб схуднути, треба займатися 2-3-4 рази на тиждень по 60-40-30 хвилин відповідно.

Запишіться в спортивний клуб (бодібілдинг, тренажерний зал, басейн, їзда на велосипеді, біг – вибирайте до душі). Займаючись під керівництвом досвідченого тренера, ви через пару місяців помітно схуднете, скинете зайву вагу, зміцните мускулатуру і станете відчувати себе набагато краще. Пам’ятайте: для досягнення результату важливо не припиняти і не пропускати заняття.

Якщо кудись записатися немає можливості, не зневіряйтеся – можна добитися відмінних результатів і тренуючись самостійно. Розроблено безліч комплексів вправ для схуднення, призначених і для тих, хто давно не тренувався, і для підготовлених, і для людей, у яких мало часу. Але спочатку – основні правила, які треба дотримуватися під час тренування (ми не говоримо тут про професійних спортсменів – вони тренуються зовсім за іншими законами).

Коли займатися?

Якщо ви “жайворонок”, то найкращий час для тренування – в першій половині дня, між сніданком і обідом; для “сови” – Ближче до вечора, між обідом і вечерею. Починати тренування треба не менш ніж через дві години після їжі, закінчувати мінімум за годину до наступного прийому їжі. Якщо ви можете займатися тільки ввечері, після роботи, можна зробити так: за годину-півтора до тренування злегка перекусити (легку, бистроусвояемим їжу, нічого жирного, м’ясного і т. п.); через півгодини-годину після тренування – легка вечеря. “Пізню” тренування треба закінчити мінімум за 2, краще за 3 години до сну.

Скільки займатися?

Початківцям можна обмежитися двома 30-хвилинними тренуваннями на тиждень. Займатися менше немає сенсу – ні схуднути, ні накачати м’язи не встигнете. Через деякий час додайте третє тренування в тиждень, потім поступово додавайте час занять, доведіть його до 40-50 хвилин, можна до години. Потім можна додати четверте за тиждень заняття. Між тренуваннями повинні бути приблизно однакові проміжки часу (наприклад, понеділок-четвер або середу-неділю для двох разів на тиждень, вівторок-четвер-субота для трьох разів), якщо ви будете займатися два дні поспіль, а потім п’ять днів відпочивати – користі буде мало.

Як займатися?

Кожне тренування треба починати з 7-10-хвилинної розминки, під час якої м’язи, серце і легені “врабативаются”, готуються до серйозної навантаженні. Потім – основна частина, під час якої по-справжньому розвиваються м’язи і спалюється жир. Завершувати тренування треба вправами на розтяжку, не менше 5 хвилин.

Визначте свій індивідуальний пульс, при якому спалюється жир, за формулою: 220 мінус вік, помножити на 0,7 (верхня межа); 220 мінус вік, помножити на 0,6 (нижня межа). Основну частину тренування проводите з частотою пульсу в цих межах – буде ефективно знижуватися вагу і не настане перевантаження.

Чергуйте силові тренування і тренування на витривалість (швидка ходьба, біг, велосипед, лижі). Якщо головна мета – схуднути, скинути вагу, то співвідношення тренувань на витривалість і на силу має становити 2:1 або навіть 3:1. Дві-три аеробних тренування на витривалість, одна – на силові вправи. Якщо вам важливіше зміцнити м’язи, сформувати красиву фігуру, поставу, то співвідношення має бути протилежним. Найгармонійніші результати – і схуднення, і красива мускулатура – дасть співвідношення 1:1.

Підвищити ефективність тренувань, зняти втому після них допоможуть регулярні сеанси масажу.

Ставте реалістичні завдання, не перенапружуйте, не прагніть обігнати більш тренованих, займайтеся із задоволенням – і результат прийде: схуднете і здоров’я поправите.

  • найкращий час для тренувань
  • Як схуднути а не накачати м\язи за допомогою велосипеда
  • за скільки часу до сну повинно завершуватись тренування?
  • скільки жиру можна скинути за годину тренуваннч
  • скільки за 3години на велосипеді можна скинути
  • скільки часу потрібно займатися вправами для схуднення щоб добитись результату

Comments are closed!

_0.31MB/0.00423 sec