Як допоможе схуднути зелена гречка? » Корисні поради та пізнавальні статті про сім’ю, дітей, чоловіків і пр. Кулінарія. Народна медицина. Дієти. Краса, правильне харчування. Вагітність і пологи і пр

Як допоможе схуднути зелена гречка? » Корисні поради та пізнавальні статті про сім’ю, дітей, чоловіків і пр. Кулінарія. Народна медицина. Дієти. Краса, правильне харчування. Вагітність і пологи і пр.

Зелена гречка – це не що інше, як “жива”, не оброблена крупа. Звична для нас гречана крупа являє собою обсмажені

насіння цієї рослини. Тому вона має характерний коричнево-золотистий колір. Зелена ж гречка – натуральний продукт, в якому збережено максимум корисних речовин, так як вони не були зруйновані ні хімічними препаратами, ні впливом високих температур. Завдяки цьому дана культура має чудові властивості – допомагає організму природним чином боротися із зайвою вагою, радіонуклідами, холестерином, надмірним вмістом цукру в крові і багатьма іншими поширеними в наше століття проблемами зі здоров’ям.

Настільки популярна гречка зелена давно вже стала частиною здорового харчування, ефективних дієт і способом поліпшення загального самопочуття і навіть настрою. Гречані насіння – цілий джерело корисних речовин. По-перше, вони вважаються джерелами повноцінного білка і амінокислот. По-друге, вони багаті вітамінами групи В, залізом, кальцієм, фосфором, йодом та іншими мікроелементами. І по-третє, за своєю хімічною структурою дані насіння представляють із себе складний вуглевод, що допомагає на довгий час позбутися від почуття голоду, так як організмом засвоюється він поступово. Таким чином, переважає відчуття насичення протягом багатьох годин.

Чому настільки ефективна дієта на зеленій гречці. Весь секрет у тому, що сама по собі ця крупа містить невелику кількість кілокалорій. І до того ж, щоб переробити даний продукт наше тіло витрачає більшу кількість енергії, ніж отримує від гречки. Спостерігається негативний баланс кілокалорій, що швидко допомагає впоратися із зайвою вагою. Людина не відчуває неприємного почуття голоду; навпаки, в мозок йде інформація про те, що немає необхідності в додаткових порціях їжі.

У зеленої гречки є і ще один позитивний ефект на худне організм. Вона сприяє очищенню травного тракту, діє як легке проносне. Це дуже цінна якість, так як в процесі зниження ваги тіло повинно позбавлятися не тільки від жирових відкладень, а й від шлаків. Інакше йому буде ще важче перенести подібне випробування, що не кращим чином позначиться на самопочутті людини. Адже правильна дієта повинна приносити полегшення, давати індивіду нові сили, енергію, сприяти оздоровленню. Цим вимогам повністю відповідає дієта на зеленій гречці.

Гречана культура – дивовижна рослина. Воно не потребує застосування хімікатів, добрив та інших небажаних субстанцій. Так що кінцевий продукт можна вважати повністю екологічно безпечним, що не містить ні нітратів, ні пестицидів. До всього іншого, гречка сприяє висновку вільних радикалів з організму. Тому її дуже рекомендує онкологічним хворим.

З психологічної точки зору використання цієї крупи в харчуванні – ефективний спосіб досягти поставлених цілей. Справа в тому, що зелений колір вже сам по собі має позитивним впливом на психіку, заспокійливим ефектом, зарядом позитивної енергії. Крім того, “жива” гречка містить у собі ряд субстанцій, що поліпшують настрій, допомагають боротися з депресією. А адже нерідко саме пригнічений настрій, постійна смуток штовхають людей до переїдання, порушення правил здорового харчування. Ожиріння часто буває прямим наслідком депресивних станів.

Корисна гречка зелена практично всім людям. Не варто її вживати тільки, коли спостерігається виражене розлад шлунка, діарея. У всіх інших випадках даний продукт може бути з успіхом використаний в здоровому харчуванні.

Найкорисніше – є пророщену зелену гречку. Існує маса цікавих рецептів, в які входить цей продукт. Проростити гречку дуже просто. Необхідно взяти невелику кількість крупи, помістити її в ємність, залити питною водою. Через півгодини гречка вбере в себе воду. Якщо залишиться трохи рідини, її краще злити. Після чого накрити ємність марлею і залишити на 1,5 доби. Рекомендується 1-2 рази на день заважати мокру крупу або струшувати її. Через 36 годин з’являться білі паростки, а це говорить про те, що гречка зелена проросла. Тепер її можна сміливо використовувати в їжу, додавати в салати, холодні супи, соуси, гарніри тощо

Comments are closed!

_0.32MB/0.00444 sec