Як діє хітозан для схуднення та очищення

Як діє хітозан для схуднення та очищення Як діє хітозан для схуднення

Хтозна є біологічно активною добавкою, яку виробляють з панцирів крабів (червононогі). У Японії основні складові препарату, за повідомленнями виробників, успішно застосовують навіть для відновлення шкіри, що постраждала від сильних опіків. З його допомогою борються з радіаційним зараженням і очищають воду. Але головне його призначення – очищення організму, нормалізація обмінних процесів і діяльності внутрішніх органів.

Препарат має складові, які, з одного боку, всмоктуються в кров, а з іншого активно діють в кишечнику. В анотаціях заявлено, що хітозан для схуднення знижує рівень вмісту холестерину в крові і регулює рівень жирів. Він також є засобом для профілактики цукрового діабету, який часто трапляється у повних людей. Завдяки цим властивостям хітозан препарат прописують тим, хто страждає від ожиріння, а також від захворювань печінки, від якої залежить обмін жирів в організмі.

Втрата ваги з хітозаном для схуднення

Зафіксована втрата ваги при прийомі препарату – в ряді випадків до 10 кілограмів за два тижні – пов’язана як з впливом хітозану на жир, так і з виведенням з організму великої кількості шлаків.

Хтозна в короткі терміни звільняє органи від шкідливих речовин, що накопичуються в результаті нераціонального харчування або з інших причин.

Всі ці перетворення можуть супроводжуватися неприємними або незвичними відчуттями. За відгуками людей, що приймали препарат, і зовсім може «шлунок скрутити». До того ж заявлений ефект схуднення може і не настати, як показала практика.

Правила прийому хитозана

Якщо вже ви вирішили неодмінно спробувати новомодне засіб, рекомендується при вживанні хітозану брати одну капсулу на півсклянки теплої води, після чого наполягати протягом п’яти хвилин і лише після цього пити. Якщо порушити правила прийому препарату, можна викликати запор. Для зниження ваги Хтозна п’ють за двадцять хвилин до їжі, при цьому норма випивається води становить два літри на добу, а прийом інших препаратів в цей час небажаний (або, щонайменше, вимагає консультації з лікарем).

Протипоказання до хітозану

Крім того, слід враховувати, що прийом цього засобу сприяє різкому зниженню кислотності. Здоровим людям радять пити соки і кислі напої через півгодини після прийому хітозану для схуднення. Тим же, у кого хворі органи шлунково-кишкового тракту, варто насторожитися: як би не нашкодити власному здоров’ю. Крім того, можливе виникнення гіповітамінозу, а якщо ви одночасно приймаєте масляні вітамінні препарати, їх дія буде сповільнюватися.

Прямими протипоказаннями до застосування препарату хітозан є вагітність і грудне вигодовування, алергія на ракоподібних, гіперчутливість, вік дітей до 12 років.

  • пртиказання хітозам
  • як пити хітозан

Comments are closed!