Як боксери зганяють вагу?

Як боксери зганяють вагу? Як боксери зганяють вагу?

27 Жовтень 2013 10:59

Всім відомо що багато боксерів за короткий часовий проміжок часто скидають вагу для того, щоб потрапити в певну вагову категорію. При чому худнуть вони не на 1 або 2 кілограми, найчастіше необхідно скинути до 5-7 кілограмів. У таких ситуаціях боксер починає інтенсивне виконання спеціальних вправ, а так само дотримується певної дієти . При цьому необхідно володіти достатньою силою волі і певної загартуванням.

Одним з поширених вправ для зганяння ваги вважається вправу на скакалці. Але, при цьому потрібно виконувати дану вправу в теплих речах, організм почне виводити зайву воду, почнуть спалюватися жири. Одяг краще всього вибирати бавовняну, так як одяг такого виду відмінно вбирає в себе піт. Починаючи тренуватися зі скакалкою необхідно збільшувати кожен час виконання вправи. Для початку почніть з 2 хвилин і додавайте по 30 секунд кожен день.

Таким чином виконуючи дану вправу кожен день через місяць Ви скинете кілька кілограмів, а тривалість вправи складе 15 хвилин. Слід зазначити, що за таких інтенсивних заняттях не варто забувати про те, що м’язи будуть затрачати багато енергії і відповідно Вам буде необхідно поповнювати запаси енергії, наприклад, вуглеводами, так як вони є першими її джерелами і швидко засвоюються. Якщо ж потрібно скинути вагу за більш короткий проміжок часу можна почати тренуватися нема з 2 хвилин, а, наприклад, з трьох або навіть 4 хвилин. Дана вправа використовують не тільки боксери, але і всі кому необхідно скинути зайву вагу.

Практичні поради дає і Лукинский Н. який створив книгу “Як стати Королем рингу”. Ось що він радить:

    мінімально споживати кількість вуглеводів (але не відмовлятися від них зовсім), важливо споживати вітаміни і різні мінерали у своєму раціоні. Особливо корисно вживати знежирений сир, тому що в ньому повністю відсутні жири, але при цьому багато білків і мінеральних речовин.
    під час тренувань носити тільки щільну бавовняну одяг;
    за 3 дні до змагань необхідно зменшить тренувальне навантаження, але при цьому щоб продовжувати вагу можна відвідувати сауну. У ній Ви зможете “вигнати” зі свого організму непотрібні залишки води.

Важливо враховувати свої особливості організму, а також рекомендації тренерів і дієтологів. Удачи Вам в Ваших починаннях.

  • скільки боксери скідають ваги
  • які вправи зганяють жир

Comments are closed!