Яйця для схуднення | Уроки харчування

Яйця для схуднення | Уроки харчування Яйця для схуднення

Яйця для схуднення незамінний продукт.

Але існує думка, що багато яєць не можна їсти і норма 1-2 яйця на тиждень. Причому одна половина не знає чому, а інша впевнена, що в яйцях багато холестерину. Давайте розберемося, скільки

ж яєць можна їсти в день?

перше яйця містять близько 6 гр білка, значить 2-3 шт в основний прийом їжі забезпечать вас білком і заповнять вашу тарілку відповідно до Моделлю тарілки на 1 3.

А по-друге, страви з яєць дуже швидко готуються. Тому для швидкого приготування відмінного повноцінного сніданку. наприклад, яйця – річ не замінна.

В одному звичайному курячому яйці міститься:

    холестерин – близько 213 мг. При цьому денна норма для людини не більше 300 мг. А значить дійсно, за змістом холестерину 1 яйце майже покриває денну норму.

Але разом з холестерином в яйці містяться фосфоліпіди. Складно пояснити простим мовам, що це і для чого, але дуже вже ці фосфоліпіди важливі для клітин організму. І тому негативний вплив холестерину компенсується позитивним впливом фосфоліпідів.

    жири, причому в білку їх зовсім немає, а жовток містить 5 гр жиру. З них 1,5 гр насичені, а інше 3,5 гр – ненасичені корисні жири, які необхідні і сприятливі для організму. білки, які містять всі амінокислоти. т. е виконують всі функції білка для схуднення. 13 вітамінів – серед них А, В1, В2, В6, В12, Е, D, біотин, фолієва і нікотинова кислоти – і безліч мінералів (особливо кальцій і залізо). Погодьтеся, що для 1 яйця хороший набір.

Нарешті, в одному яйці всього лише 75 кілокалорій.

Звідси висновок: яйце для схуднення абсолютно унікальний природний продукт. З’їдати 1-2 штуки в день цілком можна.

Виняток – для тих, у кого вже підвищено холестерин і хворих на цукровий діабет. Обмін речовин у них змінений, і захисні антихолестеринові механізми працюють погано.

Так що сміливо готуйте страви з 1-2-3 яєць хоч кожен день і спостерігайте, як ваша фігура змінює обриси.

*****

Для схуднення важливо займатися спортом або фіз навантаженнями. Якщо вам знадобиться якісні одяг та аксесуари для цього краще звернутися до адідас каталогом 2013 – офіційному інтернет-магазину adidas з доставкою по всій Росії

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00428 sec