Ягоди Годжі для схуднення ? | ВКонтакте

Ягоди Годжі для схуднення? | ВКонтакте Відкрита група

Скоро літо, а у тебе проблеми із зайвою вагою після холодної зими?

Тобі просто хочеться довести свою фігуру до досконалості?

Тоді тобі до нас! Ми допоможемо тобі і твоїй фігурі стати більш привабливою!

Що Ви чули

про чудесні властивості Ягід Годжі? Так от:

Ягоди Годжі – 100% натуральний продукт

Годжа – Дереза звичайна, або Дереза??берберів (лат. Lycium barbarum) – вид дерев’янистих рослин роду Дереза??(Lycium) сімейства Пасльонові (Solanaceae). Застосовується в народній медицині.

Назва

Народна назва Вовча ягода досить поширене, і нерідко відноситься до різних видів рослин, см. вовчі ягоди. Всупереч поширеній думці, вовчі ягоди – збірна назва ряду рослин, не всі з яких мають токсичні властивості. Дереза??звичайна (Lycium barbarum) не отруйна, її плоди часто сушать.

У китайському рослина відомо під назвою Нінся гоуці кит. трад.?? ??, піньінь: Ningxia gouqi, буквально: «Нінсянская дереза». Іноді зустрічається назва годжі, російська транслітерація англійської goji, яке в свою чергу є наближеною транскрипцією вимови назви рослини на деяких китайських діалектах і позначає ягоди Дерези звичайної і Дерези китайської.

Інші назви іноземними мовами: англ. Wolfberry, Barbary matrimony vine, Duke of Argyll’s tea tree, ньому. Bocksdorn.

Поширення

Китай: Ганьсу, Хебей, Внутрішня Монголія, Шаньсі, Сичуань, Сіньцзян. Культивується повсюдно, в тому числі в Росії. Часто дичавіє. Культурно виростає на півночі центральної частини Китаю в районі Нінся, в Тибеті і Гімалаях.

Ботанічний опис

Illustration Lycium barbarum0.jpg

Дереза??звичайна. Ботанічна ілюстрація з книги О. В. Томе «Flora von Deutschland, Osterreich und der Schweiz», 1885

Чагарник до 3,5 м заввишки Гілки покриті тонкими колючками, листя, прості цельнокрайниє, еліптичні. Квітки лілового (фіолетово-рожевого) кольору, дзвонові. Рослина плодоносить, в різних регіонах, з травня по вересень або з липня по жовтень. За цей час збирається 13 врожаїв, з яких найцінніші в серпні. Плід – маленька коралово-червона ягода відома, як фрукт дерези, використовуваний в народній медицині.

Господарське значення і застосування

Квітки дерези звичайної охоче, особливо вранці і під вечір, відвідують бджоли, збираючи нектар і пилок.

У традиційній китайській медицині сухі плоди (лат. Fructus Lycii) використовуються для лікування полюцій, болів в нижній частині тіла, запаморочення та амбліопії.

Протягом багатьох століть ягоди дерези використовуються в традиційній азіатській медицині як загальнозміцнюючий засіб. У Японії та Китаї з них готують алкогольний напій.

Маркетинг в Канаді та США

На початку XXI століття продукти з дерези (подібно продуктам з ягоди асаї) стали агресивно рекламуватися на ринку Північної Америки як «ліки від усіх хвороб», що володіє нібито унікальною концентрацією мікроелементів і антиоксидантів. Продавці просувають дерезу під претензійними назвами «Райська ягода», «Ягода довголіття», «Червоний алмаз».

Сушені плоди дерези звичайної

Як і у випадку з асаї, маркетингові заяви потрапили під пильну увагу медиків США і Канади. У січні 2007 року телеканал CBC в рамках захисту прав споживачів провів власне розслідування маркетингових заяв про «соку годжі». При цьому було встановлено, що заява Ерла Мінделл (у той час він працював директором з маркетингу в компанії FreeLife International, Inc) про те, що результати клінічних досліджень в Меморіальному раковому центрі Слоун-Кеттерінг в Нью-Йорку показали, ніби вживання соку годжі запобігає в 75% випадків захворювання людини на рак молочної залози, не відповідало дійсності. Були тільки попередні лабораторні дослідження і одне китайське клінічне випробування.

Всупереч твердженням маркетологів, сушені ягоди практично не містять вітаміну C. Щоб організм отримав таку кількість антиоксидантів, яке міститься в звичайному червоному яблуці, потрібно випити 13 порцій соку «годжі».

  • вовчі ягоди для схуднення
  • вовча ягода звичайна вiдноситься до
  • дереза берберів годжи
  • Погуданя від червона ягода
  • ягоди дерези
  • ягоди дерези купить київ

Comments are closed!