Ягоди годжі. Чай з ягодами годжі » Про чай

Ягоди годжі. Чай з ягодами годжі » Про чай Ягоди годжі. Чай з ягодами годжі

Ягоди годжі. Чай з ягодами годжі

Останнім часом великої популярності набирають ягоди годжі . І це не дивно, оскільки вони дуже корисні і при цьому смачні і красиві.

Ягода годжі зберігається в сушеному вигляді.

При вживанні її заливають гарячою водою, найчастіше поєднуючи з чаєм. Чай з ягодами годжі виходить дуже смачним і ароматним.

Ростуть ягоди годжі в Китаї та Тибеті. Володіють сильним оздоровлюючим ефектом завдяки багатому складу. Вони містять велику кількість амінокислот, мінералів, вітаміни С, Е і групи В, а також багато інших корисних речовин.

Також використовують ягоди годжі для схуднення . оскільки вони сприяють поліпшенню обміну речовин в організмі і покращують кровообіг. Таким чином, внісши в свій раціон ягоди годжі, можна з величезною користю для організму і, найголовніше, без шкоди знизити вагу.

Ягоди годжі – користь

Ці ягоди є природним джерелом здоров’я та довголіття. Ягоди годжі – це сильний антиоксидант. Вони підвищують імунітет, омолоджують організм і надають йому сил, наповнюють енергією, нормалізують тиск, знижують рівень холестерину в крові, зміцнюють серцевий м’яз. Також ягода годжі знижує ймовірність захворіти на рак і є хорошою профілактикою цього захворювання. В цілому регулярне вживання ягід годжі допоможе привести організм в тонус, відрегулювати гормональний баланс і зміцнити кістково-м’язову систему.

Ці ягоди не рекомендовані до вживання тим, у кого може виникнути на них алергія. Найбільше схильні люди, у яких є алергія на червоні ягоди і фрукти. При захворюваннях серця і судин, вживаючи лікарські препарати, варто відмовитися від вживання ягід годжі. Також не варто ними зловживати при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Чай з ягодами годжі – рецепти

Додайте в чай??15 г ягід годжі і залийте окропом, дайте настоятися і пийте, як звичайний чай.

  • настоятися

Comments are closed!

_0.31MB/0.00469 sec