Ягода годжі допомагає схуднути

Ягода годжі допомагає схуднути Ягода годжі для схуднення використовується у всьому світі

Ще вони можуть бути відомі під назвою дереза звичайна. Вони відносяться до сімейства пасльонових, ростуть переважно в помірних і субтропічних кліматичних зонах. Ці ягоди застосовуються для схуднення

і широко поширені в азіатських країнах, таких як Китай і Монголія, зустрічаються в Гімалаях і Тибеті.

Ягоди Годжі використовуються більше шести тисяч років у Китаї, Індії та Тибеті. Завдяки своїм унікальним властивостям і компонентам:

    сприяють процесу метаболізму; покращують обмін речовин в організмі; відновлюють і зміцнюють зір; покращують кровообіг; стимулюють сексуальну діяльність; знижують рівень холестерину; регулюють рівень глюкози в крові.

Плоди цього чагарника – невеликого розміру, від одного до двох з половиною сантиметрів. Вони яскраво-червоного кольору, у продаж надходять вже висушені і схожі на червоний родзинки.

Унікальний склад і здатність застосовувати їх для схуднення обумовлений тим, що чагарники годжі, як правило, ростуть уздовж річок, часто це швидкі гірські річки, які несуть в собі багато мінералів і через кореневу систему мінерали і мікроелементи потрапляють в плоди рослин. < / p>

Склад Годжі унікальний: 18 амінокислот, понад 20 мінералів (йод, цинк, залізо, германій та ін), 6 моносахаридів і 4 полісахариду, вітаміни В1, В2, В6, Е. Вітаміну С в ягодах Годжі більше в кілька сот разів, ніж в апельсинах, а заліза – в 10 разів, ніж в шпинаті.

Корисні властивості Годжі сприяють для схуднення. При прийомі ягід прискорюється процес метаболізму в організмі людини. Це відбувається завдяки великій кількості в ягодах антиоксидантів, які прискорюють розпад жирів, енергія людини зростає, і він набагато менше втомлюється. До речі з ягід за допомогою рецептів можна приготувати велику кількість смачних страв.

Науковими дослідженнями доведено, що дієта, в меню якої знаходиться велика кількість антиоксидантів, сприяє втрати зайвих кілограмів. Годжі займають перше місце серед продуктів харчування, що містять антиоксиданти. В умовних одиницях вони перевищують кількість, яка міститься в чорниці – на 25%, в гранаті – в 2.5 рази, в голубиці і полуниці – в 10 разів, в брокколі – в цілих 25 разів.

Регулярне вживання в їжу ягід для схуднення призведе до стабільного зниження зайвої ваги, крім того, ряд інших цілющих властивостей ягід позитивно позначиться на роботі організму.

Додавання в раціон харчування сушених ягід по 20-30 грам вранці і ввечері – сприятиме втраті зайвої ваги. Вони мають м’який кисло-солодкий смак, а жувальна текстура дуже схожа з родзинками, тому приймати їх в їжу буде приємно. Крім того, сушені ягоди можна додавати в чай, десерти, суп, варити разом з рисом.

Годжі тільки недавно стали використовуватися для схуднення і набули популярності в нашій країні завдяки своїм цілющим властивостям. А жителі багатьох азіатських країн століттями приймають в їжу ці ягоди, піклуючись про своє здоров’я і довголіття.

  • Як похудати з ягодами годжі
  • Чи можливо схуднути з ягодами годжі
  • ягода годжі
  • як похудати з ягодами год
  • як схуднути за допомогою ягід годже

Comments are closed!

_0.31MB/0.00444 sec