Яблучна дієта – експрес-схуднення і детокс. Як правильно худнути на яблуках. Який сорт яблук підходить для яблучної дієти

Яблучна дієта – експрес-схуднення і детокс. Як правильно худнути на яблуках. Який сорт яблук підходить для яблучної дієти. Яблучна дієта: експрес-схуднення і детокс

З усього достатку яблук для яблучної дієти найкраще підходять зелені вітчизняні яблука нейтрального смаку – не надто солодкі, але й не кислі.

Особливості яблучної дієти

Яблучна дієта, як і багато інших фруктові дієти. відноситься до розряду монодієт – це означає, що на певний період часу в раціоні харчування залишається один-єдиний продукт. У нашому випадку – яблука. І як кожна монодієта для схуднення, вона має суворе обмеження за часом проведення. Вважається, що для початку доцільно використовувати яблучну дієту тільки в якості розвантажувальних днів. Влаштовувати собі такі розвантажувальні дні слід не частіше, ніж раз на два тижні. Пізніше, якщо до яблучним днях ваш організм відноситься дружньо (тобто не виникає болів у шлунку, діареї або загальної слабкості), яблучну дієту можна розтягнути в часі, але не більше, ніж на 3-4 дні. Щоб ні радили вам подружки або численні публікації, присвячені похудательной дієт, ви повинні знати – будь-яка монодієта, розтягнута в часі, перетворюється фактично в «російську рулетку»: ризику і небезпеки в ній більше, ніж надії на здорове схуднення і омолодження.

Мало, хто знає, але при яблучної дієті «райські фрукти» можна їсти далеко не тільки в первозданному вигляді. Навпаки, дієтологи радять не гризти яблука, як вони є, а робити з них пюре. Також яблука можна запікати в духовці. І ще одне поширене переконання слід розвіяти: у день ви можете з’їдати яблук не “скільки душі завгодно», а не більше 1,5 кг. Незважаючи на те, що яблучна дієта дійсно вельми ефективна (за 3 дні можна скинути до 2,5 – 3 кг зайвої ваги), легкої її назвати ніяк не можна. Справа в тому, що яблука стимулюють апетит, який подолати виходить далеко не у всіх. Якщо вам буде важко справлятися з нахлинули апетитом, має сенс перемкнутися з яблучної дієти на томатну дієту. І проте зі всіх інших монодиет, які застосовують дами для експрес-схуднення, яблучна – одна з найкращих. Як мінімум тому, що яблука заслужено вважаються найбільш корисним продуктом зі всіх інших існуючих фруктів.

Експрес-дієта на воді і яблуках

Основу яблучної дієти для схуднення, як вже ясно з назви, складають яблука. Розподіліть 1,5 кг яблук таким чином, щоб з’їсти їх в 3-4 прийоми, останній з яких повинен бути не пізніше восьмої години вечора. Ранок починайте з двох склянок теплої води, а через півгодини можете з’їсти перше яблуко. Протягом дня випивайте близько 2 л води. Якщо сили волі у вас достатньо, то на час проведення дієти відмовтеся від будь-яких тонізуючих напоїв – наприклад, чаю, кави, пийте тільки воду. Повертаючись до питання вибору яблук, варто згадати, що для яблучної дієти краще всього брати вітчизняні яблука, тобто ті, що не покриті харчовим воском (яким покривають фрукти перед тривалою транспортуванні). В іншому випадку за час дієти ви з’їсте велика кількість цього воску, а в ньому містяться парафіни, які руйнують клітини печінки.

Протипоказання до яблучної дієті

У яблучної дієти є свої протипоказання. Враховуючи, що яблучний сік є досить агресивним подразником для шлунка, яблучна дієта не рекомендується людям з проблемами ШКТ, і вже тим більше – з гастритом, виразками і іншими серйозними недугами. Також «сідати» на яблучну дієту не варто і тим, у кого спостерігається підвищена кислотність в шлунку. І нарешті: не варто сподіватися, що яблучна дієта допоможе вам реально схуднути і перетворитися, якщо у звичайному житті ви не любите і не їсте яблука. Давно вже помічено – коли жінка або дівчина «сідати» на дієту, немов на каторгу, ніякого позитивно результату вона не отримує. І навпаки, коли ви худнете в задоволення, ефект перевершує найзухваліші мрії.

Більшість досвідчених і шановних дієтологів – противники монодиет як таких. Тим, хто особливо упертий в своєму прагненні схуднути на жорсткій монодиете, вони радять: якщо вже ви і зважилися на яблучне триденне експрес-схуднення, то в інтересах власного здоров’я прийом яблук слід чергувати з прийомом невеликої кількості білка, причому тварини (куряче м’ясо, нежирна риба, легкий сир, яйця). Невелике – це означає не більше 100 г на добу. Худніть із задоволенням, досягайте бажаного ефекту, але головне – бережіть здоров’я. Адже його потім ніякими дієтами вже не відновиш.

  • дієти на яких швидко худнули відгуки
  • монодієта на яблуках
  • на скільки худнуть на яблучній дієті
  • худнути на яблуках
  • яе похуднути на воді і яблуках
  • Які яблука більше підходять для схуднення?

Comments are closed!