Я схудла на 60 кг: розповідь з фотографіями – жіноча історія – Minus5.ru

Я схудла на 60 кг: розповідь з фотографіями – жіноча історія – Minus5.ru Я схудла на 60 кг: розповідь з фотографіями

Доброго часу доби! Мене звуть Катерина Мириманова і я написала цей лист, щоб розповісти про те, як мені вдалося схуднути на 60 кілограм, за півтора року, не беручи ніяких таблеток і не вдаючись до допомоги пластичних хірургів. Особисто про себе можу сказати, що мені дуже б допомогло, якби я відразу після пологів побачила таку історію, та ще й з фотографіями. Детальну інформацію про моїй системі схуднення ви можете знайти на цьому сайті, на форумі сайту, а також в моїй книзі випущеної видавництвом “ЕКСМО” “Система Мінус 60, або моє чарівне схуднення” (Mirimanova. ru)

Колись я схудла до 50 кг при зрості 175 см, навіть працювала моделлю. При цьому я голодувала тижнями і як тільки припиняла самокатування – вага стрімко починав набиратися. Потім в моєму житті настала чорна смуга, помер дуже близька мені людина, я розлучилася з коханим, ну, і природно, всі свої неприємності я заїдала. Чорна смуга закінчилася, але звичка їсти в необмежених кількостях, збереглася. Через кілька років, я погладшала на 15 кг, потім я була змушена пройти курс гормональної терапії, щоб завагітніти. У підсумку, перед вагітністю я важила 87 кг. У процесі вага ріс стрімко, оскільки майже постійно присутня загроза викидня, і лікарі рекомендували мені лежати постійно. У результаті перед пологами я важила близько 118 кг. Відразу після пологів я майже повернулася до “добеременному” вазі – 89 кг, але мене це не особливо радувало. Я сподівалася коли-небудь скинути набрані кілограми. Замість цього, за півроку я стрімко набрала вагу, і розтовстіла майже до 120 кг. Я носила 56-й розмір.

Тим, хто не сприймає дієти, ми радимо звернути увагу на сучасний “Центр сімейної дієтології” . фахівці якого працюють з пацієнтами тільки індивідуально, з урахуванням їхніх звичок і способу життя.

У центрі використовується комплексний принципово новий підхід до проблеми зайвої ваги, широко використовуваний у закордонній практиці, але, практично не відомий в Росії.

Записатися на безкоштовну консультацію

“Хочу схуднути!” – Тільки для користувачів Minus5.ru

Повертаючись подумки в той момент, я дуже шкодую, що тоді я так мало знала про те, що могло б мені допомогти. Часто доводилося вчитися на власних помилках, діяти на дотик і експериментувати, придумувати аргументи і знаходити причини того, чому я не могла, не мала право здаватися. Я пробивалася крізь стіну невіри в мене, адже, коли перед очима немає доказів, складно повірити, що схуднути на 60 кг самостійно – можливо. Однак ви зараз, знаючи про існування цього сайту, знаходитеся в іншому положенні. По-крайней мере ви знаєте, що десь є людина, захотів і зумів змінити своє життя. І в глибині душі ви вірите, що здатні зробити щось схоже. Це зараз найголовніше – вірте. Я ж, у свою чергу, спробую відповісти на всі питання, які можуть виникнути у вас в процесі схуднення, адже я через це пройшла.

Зараз я ношу 44-й розмір і важу 60 кг. І всі ці зміни – питання не сили волі, але послідовності. Я точно також не змогла б відмовляти собі у всьому, як, я думаю, і практично будь-яка жінка. Тому, особисто я – не бачу причин, за якими ви не зможете схуднути. Я впевнена – в кожній жінці живе величезний внутрішній потенціал, просто не всі підозрюють про його існування.

  • mіnus5 ru
  • чорна схудла
  • як швидко схуднути з 87кг до 70
  • як я схудла на 50 кілограм

Comments are closed!