Я схудла на 50 кг. А ви все ще сидите і думаєте, чи варто худнути?) – На бебі. ру

Я схудла на 50 кг. А ви все ще сидите і думаєте, чи варто худнути?) – На бебі. ру Я схудла на 50 кг. А ви все ще сидите і думаєте, чи варто худнути?)

Оххх, довго я збиралася з духом, щоб написати цю історію. Але, от дозріла.

Почну з дитинства.

Я ніколи не була худишечкой і стройняшечкой. Єдина донька у батьків і внучка 2 бабусь і 2 дідусів. Годували мене завжди «на забій». Бабуся, у мене шестирічної, питала «Онучка тобі яєчню з 2х яєчок або 3х?» – «Звичайно, з 3х бабуля» … Так рік за роком, копілся зайву вагу. У підлітком віці я була не те, щоб жуть товстої, а угодованої, пухкенькою. До слова, мій зайву вагу, ніколи мені не заважав в плані спілкування, у мене завжди була купа подруг, та й хлопчики доглядали за мною з 13 років)

Зі школи я пішла після 9 класу, вступила до коледжу, вчилася 4 роки, вага була приблизно 65-70 кг при зрості 165 см, точно не знаю, т. к не було ваг. У 18 років батьки переїхали за місто, і я залишилася жити одна. До того часу, я закінчила коледж, поступила в універ і влаштувалася на першу роботу. Відсутність нормальної їжі (готувати я тоді не вміла), постійні гулянки після роботи, бурхливі вихідні, харчування у фаст-фудах та інше, призвели до того, що за рік я набрала 40 кг.

На фото мені 19 років і моя вага 105 кг

Зараз, дивлячись на цю дівчину на фото, я себе не впізнаю.

Приблизно в цей же час, я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, ми стали дружити, а потім зустрічатися. На фото ми перший раз їздили разом на південь, до Криму

До Нового року я перебралася до чоловіка в Москву з Бєлгорода, на дворі був 2008 рік, мені 20 років) У той час, я реально не помічала, як я виглядаю, я знала, що я повненька, але чомусь не бачила очевидного, не розуміла, що для дівчини важити більше 100 кг ненормально.

У Новий 2009р майбутній чоловік зробив мені пропозицію, весілля була призначена на серпень. На початку травня, моя мама, взяла мене за руку, і повела до дієтолога (спасибі їй величезне.). Там, у мене відкрилися очі… я побачила себе з боку, і мені стало погано. Я вирішила, що не такий бачу себе нареченою. Заплативши n-ю суму грошей за 10 дисків з психотерапією, розрахунок коридору калорійності і 2е книжки з рецептами низькокалорійних страв я почала худнути. За три місяці на підрахунку калорій мене покинули 23 кг.

8 серпня в день нашого весілля я важила 82 кг

Потім якось мій запал схуднення поугас… Наступні 2 роки моя вага коливався в районі 78-82 кг. Ось фото тих часів

Влітку 2011р приїхав з відпустки з моря, і переглядаючи свої фотографії, я знову жахнулася… ніби я сильно не одужувала, але вже перестала собі подобається. Я встала на ваги… мій вага була 86 кг.

Знову в мозку клацнув перемикач «Треба худнути». У той час в інтернеті тільки з’явилася дієта Дюка, і з ентузіазмом села на неї. За 4 місяці на Дюканов я втратила 18 кг.

Фото 75 кг

Фото 72 кг

Фото 68 кг

Потім було літо, відпустка, поїздки, набрала 5 кг тк особливо не стежила, думала все скину восени, а в жовтні 2012р я дізналася, що вагітна… На облік ставала з вагою 73 кг.

Тут відпочинку в Дубаї на 16 тижні вагітності, приблизно 76 кг

За вагітність я набрала рівно 10 кг. Фото за 9 днів до пологів

Всю вагітність я чітко знала, що як тільки народжу, відразу почну худнути) У мене була мета – 55 кг)

Народжувати я йшла з вагою 83 кг з пологового будинку вийшла 78 … Синок народився всього 2960гр)

За рахунок дієти для годуючих перші 2 місяці вага знизилася до позначки 73 кг.

Ось фото 2 місяці після пологів, я на дівич-вечорі і весіллі у подруги

Надивившись на худих подружок, бажання схуднути просто зашкалювало. У вересні я вступила в марафон схуднення з Аріш, пройшла його до фіналу, стартувавши з вагою 73,3 кг і фінішувавши з вагою рівно 65 кг). Дотримувалася системи мінус 60.

Ось фото з фотосесії. У мені 65 кг рівно

Я також вступала і в зимовий марафон, але покинула його, тк втратила інтерес до самого заходу.

Але схуднення своє я не кидала, продовжувала дотримується чогось середнього між правильним харчуванням і системи мінус 60.

Фото лютому 2014р. 59 кг

Сьогодні моя вага становить 55,9 кг) І я виглядаю так

Я втратила майже 50 кг і змінила 10 розмірів одягу, з 54 на 44. Мені ще є до чого прагне, треба підтягнути живіт, накачати попу і ноги. Я знаю, що все життя мені доведеться обмежувати себе, але я до цього готова.

Нехай мій приклад буде мотивацією для тих, хто ще сидить на дивані і думає, чи варто їм худнути.

До слова, мій чоловік ніколи не говорив, що я товста, підтримував мене в якому б я вазі б не була, любив такою, яка я є.

Я не втомлюся повторювати, що схуднення – в голові, якщо ви дійсно хочете змінити себе, все, що потрібно – це величезне розпирає бажання це зробити.

На всі запитання, із задоволенням відповім)

  • щоб важити 55 кг потрібно
  • вага 50кг фото
  • форум тих хто схуд на 23 кг
  • фото тих хто схуд
  • чоловік вагою 105кг фото
  • Щоб вага була 55 кг потрібна
  • як можна схуднути з 86 кг на 75
  • Як схуднути з 70кг до 55 за 2місяці
  • Як схцднути у животі чоловікові

Comments are closed!