Худнемо по Місяцю – Схуднення – LADY. tsn. ua

Худнемо по Місяцю – Схуднення – LADY. tsn. ua Худнемо по Місяцю

Ви звертали увагу на дивну закономірність: ось начебто сидиш на жорсткій дієті, нічого не порушуєш, а вага не сходить з мертвої точки. А буває, нічого особливого не робиш, а підлогові ваги показують мінус три кіло. У чому ж причина? Виявляється, вся справа в фазах місяця, які впливають на наш організм. Як же використовувати місячний цикл для користі тіла? Нас консультує сімейний лікар, фізіотерапевт Людмила Супрун.

| Getty Images / Fotobank Як впливає на людину Місяць?

Наше нічне світило здатне на багато чого. Ні, я не про місячних доріжках на трепетному море і не про натхнення поетів і композиторів. Наукою доведено, що єдиний супутник Землі здатний впливати на рух води на планеті. Океанічні та й морські припливи-відпливи підпорядковані фазам Місяця, а люди… Ну, що люди? Найбільш чутливих Місяць змушує ходити у сні, у маленьких дітей в повний місяць трапляються дрібні конфузи у вигляді мокрих штанців, а у вагітних набагато частіше, ніж в інший час відходять води.

Яким же чином наше холодне світило впливає на масу тіла? Фахівці стверджують, що Місяць впливає не стільки на сам вагу, скільки на водний баланс організму. Людина на 75% складається з води, причому мова йде не тільки про крові та інших рідких середовищах організму. Навіть жирові клітини в результаті спалювання перетворюються на воду. Тому немає нічого дивного в тому, що глобальні припливи і відливи позначаються на роботі нашого тіла. Практика показує, що на зростаючу Місяць клітини людського організму налаштовані на накопичення рідини, а на убуваючу – на виведення. Не дарма все глистогінні препарати лікарі рекомендують приймати в другій фазі місячного циклу, тобто після повного місяця. Очисні процедури, спрямовані на звільнення від токсинів, найкраще проводити на убуваючу Місяць, коли організм легше віддає все зайве. А ось нарощувати м’язову масу, стригти волосся, проводити омолоджуючі косметичні процедури переважніше на зростаючу Місяць.

Як побудувати місячну дієту?

Щоб почати худнути під заступництвом Місяця, великого вміння і досвіду не потрібно. Досить просто навчитися будувати свої плани з оглядкою на нічне світило. Наприклад, починати процес схуднення (на будь-якій дієті) найкраще з 16 червня, оскільки з цього дня (і до 29.06) Місяць убуває, а значить, боротьба із зайвою вагою буде максимально ефективною. Якщо ж почати худнути раніше – в першій фазі місячного циклу (з 2 по 14 червня), то результат буде не настільки помітним, а може і взагалі не бути. Втім, під час росту Місяця важливо також обмежувати себе в харчуванні. Нехай це буде і не дієта, але, у всякому разі, і не обжерливість, адже організм налаштований на накопичення, а це означає, що зайві кілограми прилипають навіть після одного тістечка.

Сприятливі дні для схуднення

Якщо ви зважитеся худнути в липні, то для цього краще всього вибрати інші дати – з 16.07 по 29.07;

в серпні ідеальним для схуднення вважається період з 14.08 по 28.08;

у вересні з 13.09 по 26.09;

в жовтні з 13.10 по 25.10;

в листопаді з 11.11 по 24.11;

ну а грудень з 11.12 по 23.12.

Що робити, щоб результат був краще?

Прихильники місячної системи схуднення стверджують, що худнучи на убуваючу Місяць, можна втратити від 3 до 4 кг за 7 днів. Однак вони не уточнюють, що для цього важливо не тільки обмежувати себе в харчуванні, а й пити якомога більше рідини. Чиста вода, соки, компоти і трав’яні відвари сприяють виведенню токсичних речовин і очищенню організму. Це, в свою чергу, покращує обмін речовин, а значить, сприяє ще інтенсивнішому зниженню ваги. Крім обмежень у харчуванні важливо також виконувати фізичні навантаження, відвідувати сауну і проходити курс антицелюлітного масажу.

  • коли приймати глистогінний препарат фаза місяця
  • худати коли повний мысяць
  • худнемо по місяцю
  • як схуднути якщо немає місячних
  • якого місяця буде молодий місяць

Comments are closed!