Худнемо активно: аеробіка і фітнес для схуднення

Худнемо активно: аеробіка і фітнес для схуднення Худнемо активно: аеробіка і фітнес для схуднення

Аеробіка для схуднення – мабуть найпоширеніший спосіб скинути вагу серед молоді. Якщо ефект від дієти і тренажерів видно тільки через якийсь час, то займаючись фітнесом або аеробікою ви починаєте худнути прямо на першому ж тренуванні. Механізм схуднення в цих випадках працює так: ви активно рухаєтеся, в першу 20-30 хвилин занять організм витрачає запаси вуглеводів – «вуглеводну заначку» в печінці і цукор у крові. Далі цього запасу перестає вистачати і він починає використовувати інші джерела – в першу чергу це підшкірні жирові відкладення, а також жирок, яким обростають внутрішні органи.

Чим довше ви практикуєте заняття аеробікою, тим швидше ваше тіло починає спалювати жир. Інтенсивність темпу рухів під час занять аеробікою повинна бути високою. Вона вимірюється частотою серцебиття в перебігу тренування – частота пульсу повинна становити близько 70% максимально можливої??частоти. Основний принцип занять аеробікою – не можна закінчувати виконання вправ різкою зупинкою. Зниження навантаження на серце повинно бути поступовим.

Аеробна тренування включає в себе наступні етапи:

Розминка – потрібна для розігріву м’язів і прискорення серцевого ритму для більш плавною підготовки до основної тренуванні. Для розминки характерна легка навантаження в перебігу декількох хвилин, при цьому використовується комплекс розтяжок, нахили, присідання. Етап аеробних вправ – найважливіший етап для досягнення ефекту схуднення. На цьому етапі виконується комплекс основних аеробних вправ. Вкрай важливо правильно робити вправи, так як йде велике навантаження на дихальну і серцево-судинну системи. Має дотримуватися рівновагу між споживанням кисню і його використанням. Оптимальна частота серцебиття під час тренування, як уже згадувалося вище, приблизно 70% від максимально можливої. У здорової людини така частота становить приблизно 180 ударів на хвилину, значить нормальний пульс під час тренування 125 ударів на хвилину – така частота повинна зберігатися безперервно на протязі 20 хвилин занять. Контролюйте свій пульс і не дозволяйте йому частішати більше покладеного. Хороший спосіб перевірити інтенсивність навантаження – так званий «тест спілкуванням». Якщо під час виконання вправ ви в змозі підтримувати бесіду, значить навантаження в межах допустимої норми. Якщо ви збиваєтеся з дихання – навантаження надмірна. Силове тренування – даний етап триває мінімум 10 хвилин. На цьому етапі виконується комплекс вправ з обтяженням, спрямований на розвиток гнучкості і зміцнення м’язової маси. Популярною на цьому етапі вважається силова гімнастика, що включає в себе вправи на віджимання, підтягування, присідання і інші вправи схожого призначення. Такі вправи спрямовані на збільшення міцності суглобів і кісток, що допомагає уникнути травм на другому етапі. Заминка – триває 5 хвилин, у плині заминки ви продовжуєте рухатися, але поступово знижуєте темп і регулюєте дихання, сповільнюючи пульс. Якщо ви відчуваєте запаморочення або нудоту, рекомендується лягти на спину, піднявши ноги вище голови.

Аеробіка для схуднення будинку також включає в себе перераховані вище етапи. Але не варто займатися кожен день, це може призвести до травм м’язів і суглобів. Цілком достатня навантаження для здорової людини – 2-3 рази на тиждень, за час перерви м’язи встигнуть відновитися і кожна наступна тренування буде ще більш ефективна.

Напрямів у занять аеробікою маса, найпоширеніше з них – це степ аеробіка для схуднення – чудовий вид аеробіки, який проводиться з використанням спеціальних платформ – «Степ». Засновницею степ аеробіки називають американську актрису Джейн Фонду. Танцювальна аеробіка швидко і ефективно покращує фігуру в тазостегнової області та області ніг. Цей вид вправ – хороша профілактика таких серйозних захворювань як артрит і остеопороз. Комплекс степ аеробіки підходить для людей різного віку, він досить простий у використанні. При занятті танцювальною аеробікою важливо пам’ятати декілька простих правил:

За півгодини до занять випити склянку води, під час занять пити не рекомендується – якщо сильно закортить – прополощіть горло; На платформу вставайте всією ступнею, а на підлогу спускайтеся носком ступні – це допоможе уникнути травм сухожиль і знизить навантаження на хребет; При винесенні ноги вперед не нахиляти корпус, щоб не втратити рівновагу; Підйом на платформу потрібно здійснювати засчет ніг, спину при цьому тримайте прямо; Коліно опорної ноги не повинно виходити за лінію носка; Чергуйте навантаження на ноги – більше хвилини навантажувати одну ногу не можна, вправи виконуйте плавно.

Початковий комплекс танцювальної аеробіки включає в себе наступні вправи:

Встаньте на платформу лівою ногою – призначте до неї праву – опустіть ліву на підлогу – призначте до неї праву. Повторіть цю вправу з іншої ноги. Робити десять разів. Встаньте на платформу лівою ногою – призначте до неї праву – опустіть праву на підлогу – призначте до неї ліву. Повторіть вправу з іншої ноги. Робити десять разів. Зігнуту в коліні ліву ногу поставте на платформу – праву ногу підніміть над підлогою і поставте назад – призначте до неї ліву ногу. Повторіть вправу з іншої ноги. Робити десять разів. Встаньте на платформу лівою ногою – праву зігніть в коліні і підтягніть вгору – поставте на підлогу праву ногу – призначте до неї ліву ногу. Повторіть вправу з іншої ноги. Робити також десять разів.

Виконуючи ці вправи робіть помахи або хвилеподібні рухи руками вгору, вперед або в сторони. Використовуючи фантазію можна придумати невеликі танцювальні комплекси, що включають в себе вищевказані вправи.

Фітнес вправи для схуднення – популярний спосіб схуднути, який включає в себе бодібілдинг, аеробний тренінг і комплекс правильного харчування.

Засобами для досягнення сильного і красивого тіла є фізичні навантаження – на тренажерах або зі штангою або гантелями, а також високобілкове зміст їжі. Без аеробіки з зайвою вагою впоратися досить важко, знову ж аеробні вправи позитивно впливають на серцево-судинну систему організму.

Важливий пункт фітнес-вправ – це правильне харчування. Тренера з фітнесу стверджують, що збалансований раціон робить половину роботи по схудненню. В організм повинні надходити всі необхідні поживні речовини, причому в достатньому обсязі – щоб збільшить суху масу тіла і сформувати м’язовий рельєф.

Фітнес для схуднення будинку практикують люди, яким колись або у них немає бажання ходити в спортзал. Регулярні заняття фітнесом допомагають досягненню збалансованого стану організму – сюди входить корекція силуету, розвиток фізичної сили і гнучкості, відновлення здоров’я і постійний контроль за зайвою вагою. І, як результат, хороше самопочуття і позитивний настрій!

Ефективне схуднення (дивитися всім):

  • чи можна кожен день займатись аеробікою
  • гімнастичні вправи для розвитку гнучкості і похудання
  • коли починаєш худнути від занять фітнесом
  • степ аеробіка механізм похудіння
  • чи можна кожен день займатися аеробікою
  • щоб бистрише схуднути чи можна кожен день займатись аеробікою
  • як бистрише похудати

Comments are closed!