Худий і ще худее … або які тренажери вибрати, щоб скинути зайву вагу | DomSPORTA. COM

Худий і ще худее… або які тренажери вибрати, щоб скинути зайву вагу | DomSPORTA. COM Худий і ще худее… або які тренажери вибрати, щоб скинути зайву вагу

Отже, якими б сильними не були ваші м’язи, якщо вони приховані під шаром жиру, про гарне

тіло говорити не доводиться. І вірним помічником у нелегкій справі набуття ідеальної фігури стануть, звичайно, тренажери. Проте людині, що вперше потрапила в тренажерний зал або магазин, що пропонує спортивне обладнання, складно визначити, які саме моделі дозволять йому за найбільш короткий час позбутися від прикрих зайвих кілограмів.

Хочете схуднути? Зверніть увагу на кардіотренажери

Звичайно, охочим схуднути в першу чергу варто звернути увагу на кардіотренажери. Вони удосталь є в будь-якому залі. Це всім відомі бігові доріжки, велотренажери, еліптичні тренажери (орбітреки).

Зручність їх полягає в тому, що вони дозволяють створювати тривалі, але в той же час, не надто інтенсивні навантаження на кілька груп м’язів і організм в цілому.

В умовах підвищеного серцебиття всі клітини організму краще забезпечуються киснем, який, як відомо, і є універсальним «сжигателем» жиру. При високих і досить швидко досяжних результатах, заняття на таких тренажерах не настільки стомлюючі, як інтенсивні заняття аеробікою чи інші фізичні вправи.

А може, силові?

Однозначно, обмежуватися тільки кардиотренажерами не варто. Так, вони допоможуть скинути вагу і позбутися від зайвих сантиметрів. А щоб остаточно відшліфувати фігуру, надати їй привабливу форму, бажано звернути увагу ще й на силові тренажери.

Заняття з гантелями, штангами, а також на спеціальних видах тренажерів для різних груп м’язів дозволять розвинути м’язи, зробити їх рельєфними. Тіло стає підтягнутим, з вираженими формами, не просто струнким, а ще й спортивним.

П’ятірка найефективніших

У ТОП-5 кращих тренажерів, які допомагають скинути зайві кілограми, можна сміливо включити:

1. Еліптичний тренажер займає верхню позицію нашого рейтингу, так як є втіленням кращих якостей бігової доріжки, велотренажера і степпера. Машина являє собою металевий каркас із захованим всередині маховиком. До нього прикріплені педалі, які при русі описують не рівне коло, а еліпс, що повторює природний крок людини. Еліптичний тренажер тренує не тільки м’язи нижньої частини тіла, але і плечовий пояс, так як більшість моделей включають рухливі поручні. Така комплексна навантаження на тіло дозволяє спалювати більше енергії – від 700 ккал за годинне тренування. Тренажер набагато безпечніше бігової доріжки і велосипеда, бо не навантажує хребет і коліна, які зазвичай першими страждають від неправильної техніки. Крім того, він практично безшумний.

2. Велотренажер посів друге місце в нашому рейтингу завдяки простоті і компактності, що важливо для домашніх тренажерів. Велотренажер – це стаціонарно закріплений велосипед, на місці переднього колеса якого розташований маховик. Машина активно навантажує тільки м’язи ніг, прес і нижню частину спини. Заняття на велотренажері не вимагають поставленої техніки: сів і поїхав. Плечовий пояс в роботі не бере участь, тому показники спалювання калорій у велотренажера скромніше: близько 500 ккал за 40 хвилин. Велотренажер можна поставити навпроти телевізора, щоб урізноманітнити щодо нудні тренування, або навіть на балкон, де ви зможете насолоджуватися свіжим повітрям.

3. Бігова доріжка вважається найпопулярнішим тренажером в США. Воно й зрозуміло: біг – краща аеробне навантаження для тіла. Бігова доріжка складається з приладової дошки, поручнів і полотна, яке наводиться в русі механічно рухом ніг або за допомогою електромотора. Дорогі моделі бігових доріжок дозволяють підібрати не тільки швидкість руху полотна, але і кут нахилу для імітації підйому в гору. При цьому на біговій доріжці не обов’язково бігати, можна ходити швидким кроком. Щоб схуднути, вам доведеться займатися мінімум годину. За цей час ви спалите близько 700 ккал.

4. Степпер або міні-степпер стає все більш популярним в Росії. Це самий компактний тренажер в нашому рейтингу, що актуально для скромних російських метражів. Степпер імітує ходьбу і підйом по сходинках. Зазвичай це дві платформи для стоп, які змінюють свій кут за допомогою шнура, протягненого під робочою поверхнею тренажера. Дорожчі моделі мають незалежний хід педалей, вбудований крокомір і поручні для рук, які з часом можуть перетворитися на вішалки для одягу через незатребуваність тренажера. Втім, така доля може спіткати і велотренажер. Степпер відмінно навантажує гомілки, стегна і підтягує сідниці, проте не зачіпає плечовий пояс.

5. Гребний тренажер . Академічне веслування користувалася величезною популярністю в США, Великобританії та Австралії. З приходом гребних тренажерів цей вид спорту переживає друге народження. Машина для веслування являє собою металеву основу з ручками-імітаторами весел. Тренажер відмінно навантажує мускулатуру верхньої частини тіла, яка зазвичай слабо розвинена у жінок. Однак ноги і прес теж не залишаться без роботи: гребний тренажер змушує скорочуватися 95% москалів тіла. За навантаженням гребний тренажер порівняємо з еліптичним – за годину гребли ви втратите майже 600 ккал.

Худеем правильно!

Щоб заняття на тренажерах були максимально ефективними, досить дотримувати декілька простих правил. Насамперед, потрібно стежити за тим, щоб в ході тренування дихання і серцебиття підтримувалися на рівні прискорених.

Кращих результатів можна домогтися, якщо ходити на тренування (або займатися вдома) три рази на тиждень. При цьому, тривалість тренувань протягом години або 1,5 годин, буде цілком достатньою. А щоб результати схуднення були швидшими, під час тренування рекомендується пити велику кількість води.

Сучасне і ефективне обладнання для формування та підтримки своєї фігури в кращому вигляді ви знайдете в асортименті DomSporta. com. Вибирайте, насолоджуйтеся тренуваннями і досягайте ще більших результатів!

Джерело: v-sport. ru, zdorovieinfo. ru

  • як позбутися 700 калорій в залі
  • які з кардиотренажерів допоможуть схуднути в ногах

Comments are closed!