Худеем за зірками: дієта за знаками зодіаку

Худеем за зірками: дієта за знаками зодіаку Худеем за зірками: дієта за знаками зодіаку

Астрологія вже давно проникла в різні сфери життєдіяльності людей. В даний час за допомогою спеціальних прогнозів можна розрахувати і астрологічну дієту згідно певного знаку зодіаку.

Професійні астрологи запевняють, що гороскоп людини робить сильний вплив і на його травну діяльність, а також схильності до певного способу життя і загальний стан здоров’я. Тому вкрай бажано скласти так звану натальну карту (індивідуальний астрологічний прогноз) і за допомогою неї виявити необхідний раціон харчування.

Ось чому не всім людям може підійти одна і та ж дієта, зате розглянувши індивідуальні особливості людини за астрологічними даними, вже можна буде судити про обмін речовин у його організмі і наступному складанні правильної дієти. Насамперед, потрібно відзначити, що в астрології всі знаки зодіаку поділяються на два основних види: чоловічі та жіночі. До перших відносяться Овен, Близнюки, Лев, Терези, Стрілець і Водолій. Решта знаки є жіночими.

Опис жіночих і чоловічих знаків Зодіаку

У чоловічих зодіакальних знаків частіше проявляється прискорений обмін речовин: вся їжа, як правило, перетравлюється дуже швидко. Людям зі знаками зодіаку чоловічого типу складніше боротися зі своїм апетитом, тому вони повинні харчуватися строго за графіком, а також вживати їжу, яка знижує апетит на довгий термін.

Люди з жіночими знаками, навпаки, відрізняються повільним метаболізмом, їжа засвоюється вкрай довго. Їм не можна їсти, що називається, за розкладом. Приймати їжу таким людям найкраще, коли почуття голоду досягає свого піку.

Можливо, хтось із читачів зауважить, що подальші опису та рекомендації за знаками зодіаку можуть сильно відрізнятися від дійсності, і є цьому гарне пояснення: насправді, знань про дієту за знаком зодіаку може бути недостатньо з огляду на те, що для повного вірного аналізу необхідно дослідити особистий гороскоп (натальну карту), де і буде з’ясовано, до яких знаках зодіаку ставитеся ви, крім основного. У кожному разі, інформація про дієти буде корисна і її не варто списувати з рахунків.

Дієта за знаком зодіаку

Овен . часто люди з першим знаком зодіаку схильні до депресій і головних болів. Овнам корисно вживати такі продукти: морква, редис, буряк і салат, селера і цвітну капусту, яблука, фініки і лимони, нежирне м’ясо і боби, а також червону смородину та волоські горіхи.

Тельцям необхідно частіше їсти печінку: свинячу, яловичу або тресковую. Щоб не було отечностей, властивих цьому астрознаку, варто вживати кольорову капусту, шпинат, цибуля, редис, гарбуз. Обов’язкові продукти з вітаміном E і морепродукти з йодом.

– Щоб побороти захворювання нервової системи, Близнюкам потрібні молочні продукти, капуста і інша їжа з вмістом кальцію. Не варто забувати про кольоровій капусті, сливах, ананасах, персиках, фініках, зеленому горошку, селері і кукурудзі.

Ракам бажано відмовитися від переїдання і будь-яких продуктів з великим вмістом цукру, крохмалю, жирів. Корисно вживати молоко, йогурти, сир, житній хліб, апельсини, цибулю, гарбуз і капусту.

– Щоб підтримувати в нормі нервову систему, Леви повинні їсти яблука, мигдаль, лимони, огірки, цибуля, сливи, волоські горіхи.

Дівам варто відмовитися від «важкої» їжі на користь бобів, риби і нежирного м’яса. Корисні висівки, мигдаль, яйця, сир.

Терезам корисно їсти моркву, спаржу, редис, каші, абрикоси, груші, морепродукти, картоплю.

Скорпіонам не можна налягати на жирну їжу, замість неї краще вибрати свіжі овочі, фрукти, птицю і рибу.

Стрільці поправлять своє здоров’я за допомогою продуктів, що містять вітаміни C і B, наприклад, томати та риба.

Козерогам корисний вітамін A (морква, щавель, обліпиха), С і E (салат, оливкова олія). Між прийомами їжі добре пити мінеральну воду. Капуста, огірки, спаржа і чорнослив зміцнять кістки і зуби.

– Для Водоліїв гарні продукти з вітамінами B (бобові, риба і морепродукти) і E (салат, проросла пшениця.

Рибам необхідні морепродукти, нежирне м’ясо, горіхи, соя, суниця.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

  • що корисно істи для знака лев

Comments are closed!