Худеем за тиждень інструкція із застосування, Худеем за тиждень ціна, Худеем за тиждень опис, Худеем за тиждень купити – Інтернет-аптека в Москві

Худеем за тиждень інструкція із застосування, Худеем за тиждень ціна, Худеем за тиждень опис, Худеем за тиждень купити – Інтернет-аптека в Москві Худеем за тиждень Худеем за тиждень інструкція Худеем за тиждень

“Худнемо за тиждень” – це низькокалорійна програма збалансованого харчування для зниження ваги.

Низькокалорійна

дієта складається з 5 раціонів на кожен день з урахуванням сніданку, обіду і вечері. Вона збалансована за вмістом білків, жирів, вуглеводів, а також вітамінів і мікроелементів. Різноманітність меню робить процес схуднення комфортним, приємним і не вимагає значних самообмежень.

Страви “Худеем за тиждень” приготовлені виключно з натуральних продуктів: свіжих овочів, фруктів, круп, зелені, прянощів. Їх особливість полягає в тому, що вони не містять барвників, консервантів, шкідливих добавок, підсилювачів смаку, кольору і запаху.

Комплекс “Худнемо за тиждень” забезпечує організм всіма необхідними корисними речовинами. У них спеціально включені продукти, що сприяють зниженню ваги: ??гречка, томати, прянощі, спеції, водорості. Крім того, в дієту входять лікувально-профілактичні засоби для схуднення – компот “Похудін” і кисіль “Очищуючий “, які містять трави, мікроелементи, ягоди, прянощі і спеції, що сприяють зниженню ваги. Вони посилюють ефективність низькокалорійної дієти і сприяють більш легкої переносимості обмео5нь у харчуванні. Натуральні компоненти компоту і киселю допомагають організму швидше позбутися “баласту”, не порушуючи при цьому гармонійної роботи всіх органів і систем.

У програму “Худнемо за тиждень” входять так само Чай “Похудін” і Кава для зниження ваги .

Приготувати сніданок, обід або вечерю досить легко вдома, в офісі і навіть у відрядженні: страви заварюються крутим окропом і витримуються 1-5 хвилин, що значно економить час та звільняє з трудомістких клопоту з приготування дієтичного харчування. Це особливо важливо для сучасного ритму життя.

Після закінчення дієти, не відбувається нового витка набору ваги, оскільки не порушується метаболізм в організмі і відбувається психологічна підготовка до того, що можна харчуватися низькокалорійною їжею і не відчувати при цьому почуття голоду.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00590 sec