Худеем за тиждень – Чаї і кава для схуднення – Схуднення. Обмін речовин – Ліки і БАДи – Інтернет-аптека www. piluli. ru в Москві

Худеем за тиждень – Чаї і кава для схуднення – Схуднення. Обмін речовин – Ліки і БАДи – Інтернет-аптека www. piluli. ru в Москві Опис ХУДЕЕМ ЗА ТИЖДЕНЬ Кава для схуднення капучіно жиросжигающие комплекс

Форма випуску

Кава

Склад

В 1 пакеті кави для схуднення міститься: Кава натуральна розчинна, Інулін, Кислота аскорбінова, L-карнітин, Прянощі (кориця, куркума, кардамон, імбир), Бромелайн, Екстракт гарцинії камбоджійської, Хрому пиколинат, ароматизатор ідентичний натуральному.

Упаковка

У банку 140 гр.

Фармакологічна дія

Кава для схуднення ХУДЕЕМ ЗА ТИЖДЕНЬ – біологічно активна добавка до їжі. Не є ліками.

Кава для схуднення жиросжигающие комплекс – це сучасний і безпечний спеціалізований продукт функціонального харчування, призначений для контролю і зниження ваги при легкого та середнього ступеня ожиріння, зменшує апетит, сприяє поліпшенню працездатності. Ефективність доведена клінічно, забезпечує зниження ваги до 10% на місяць при дотриманні дієти. Рекомендований НДІ харчування РАМН.

Містить три основних «жиросжигателя», які визнані у всьому світі, у відношенні їх накопичено багатий позитивний клінічний досвід. Гарцинія камбоджійська – контролює апетит, покращує травлення, забезпечує зниження ваги за рахунок спалювання жирів, підтримує нормальний рівень цукру в крові, підвищує енергетичний обмін, в результаті збільшується фізична і розумова працездатність, блокує всмоктування цукру в кишечнику. Хрому пиколинат – знижує апетит, бере участь у регуляції обміну речовин, особливо вуглеводів: підвищує активність інсуліну, знижує тягу до солодкого, стимулює розпад жирів, нормалізує функції центральної нервової системи, підвищує м’язовий тонус, працездатність і витривалість. Бромелайн – нормалізує обмін речовин, сприяє засвоєнню білків, збільшує виведення продуктів обміну з організму, сприяє зниженню ваги, будучи могутнім «сжигателем» жиру блокує депонування молекул жиру в ліпоцитах. L-карнітин – необхідний для підтримки нормальної функції м’язів, бере участь у процесах окислення жирних кислот, підвищує витривалість, зменшує підшкірну локалізацію жиру. Аскорбінова кислота – є потужним антиоксидантом, підвищує опірність організму інфекціям, интоксикациям хімічними речовинами, кисневого голодування. Пектин – потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, всмоктує в себе воду і утворює гель, просуваючись по кишечнику, захоплює токсичні речовини, і виводить їх з організму. Водночас гель як би обволікає стінки шлунка і кишечника і перешкоджає всмоктуванню в лімфу та кров токсинів. Кофеїн – підсилює і регулює процеси збудження в корі головного мозку, стимулюючу дію призводить до підвищення розумової та фізичної працездатності, зменшення втоми і сонливості, також підвищує секреторну функцію шлунка. Прянощі прискорюють обмін речовин, підвищують ефективність жиросжигающего комплексу по всіх трьох напрямках, крім того: Кориця – здатна знижувати рівень цукру в крові, нормалізує жировий обмін. Куркума – має антиоксидантні, протизапальні і болезаспокійливі властивості. Кардамон-благотворно впливає на нервову систему, знімає напругу, стимулює роботу мозку, очищає шлунково-кишковий тракт, має антисептичну і знеболювальні властивості. Імбир – стимулює процес перетравлення їжі, нейтралізує харчові токсини.

Показання

Кава для схуднення призначений для контролю і зниження ваги при легкого та середнього ступеня ожиріння.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

  • ліки для схуднення купити в аптеці

Comments are closed!