Худеем за тиждень без зусиль! Мінус 5 кг за тиждень!

Худеем за тиждень без зусиль! Мінус 5 кг за тиждень! Худеем за тиждень

Проблема зайвої ваги для багатьох людей стає з кожним днем??все актуальною і нагальною. Особливо це відчувається в країнах з розвиненою економікою. Цьому сприяють як зниження рухової активності сучасної людини, так і неправильне

харчування. Людина, вчасно помітив зайвий приріст ваги свого тіла, може свідомо змінити спосіб життя і таким чином перешкоджати негативних наслідків.

Ця процедура часто вимагає тривалих зусиль і терпіння, оскільки мається на увазі комплексне зміну своїх звичок і способу мислення. Але, тим не менш, це найправильніший шлях для досягнення відмінної фізичної форми і так чинять більшість тверезо мислячих людей. Хоча бувають ситуації, коли необхідно позбутися від зайвої ваги в найкоротші терміни і це не пов’язано з гострим бажанням вести здоровий спосіб життя. Цьому може бути маса причин, у кожного вони бувають свої, тому обговорювати їх не будемо.

За рахунок чого ми можемо зменшити вагу свого тіла? Це три компоненти – жирова тканина, м’язи і вода. У нашій ситуації зменшити обсяг м’язової тканини є практично не реальним, так як для того що б м’язи помітно зменшилися в обсязі тижневого терміну не вистачить. А от з жировою тканиною справи йдуть набагато простіше. Досить вибрати відповідну дієту і піддати себе активних фізичних навантажень. При достатній старанності можливе зниження ваги за рахунок спалювання жиру до 1 кг за тиждень.

Такий результат в нашому випадку, швидше за все не буде вважатися задовільним. Але є ще третій компонент – вода. За рахунок зменшення кількості рідини в організмі за тиждень можна добитися результату мінус 10 кг. Це вже буде значним результатом. Однак варто знати, що значне зниження споживання води організмом негативно впливає на його стан. Тому з метою безпеки потрібно діяти обережно й уважно. Найкраще обмежити вживання рідини в тільки наприкінці тижня, так як вода стане в нагоді в процесі спалювання жиру під час інтенсивних фізичних тренувань. Швидкому видаленню рідини з організму так само можуть посприяти сечогінні засоби або сауна.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00924 sec