Худеем правильно за методом ПСВ

Худеем правильно за методом ПСВ. Худеем правильно за методом ПСВ

Якщо ви зараз читаєте цю статтю, очевидно, у вас є зайва вага, і ви хочете схуднути. Прекрасно вас розумію! У самого було ожиріння другого ступеня, і я відмінно знаю, наскільки зайву вагу заважає жити. Крім естетичних і психологічних проблем,

зайва вага – пряма загроза здоров’ю . Тому худнути необхідно, але давайте спочатку розберемося з самим терміном “схуднути”. Зазвичай, говорячи про схуднення, мають на увазі зниження ваги. Але вага можна знизити, в тому числі, за рахунок втрати води або м’язової маси. Нам же необхідно схуднути правильно . тобто знизити вагу за рахунок жирових відкладень і не на шкоду, а з користю для здоров’я . Як цього добитися?

Пропонується величезна кількість способів схуднути, але більшість з них, якщо і дають ефект, то тимчасовий, а деякі інші просто небезпечні для здоров’я . Універсальний рада “трохи менше є і побільше рухатися” непотрібний, оскільки не пояснює, чого саме менше їсти і як саме більше рухатися. Спочатку давайте розберемося, чому ми взагалі накопичуємо жир і набираємо зайву вагу.

Властивість накопичувати і зберігати жир дісталося нам від предків. Людський організм намагається накопичити якомога більше жиру і зберігає його, як найдорожче, що у нього є, тому що жир – це запас енергії. Всю історію людства, за винятком, може бути, останніх кількох десятків років, були періоди без харчів, коли їжі було вкрай мало або не було зовсім. У такі періоди виживав лише той, хто мав запас жиру. Люди худі в цих умовах просто не виживали, і часто не залишали потомства. Саме тому більшість сучасних людей зберегли спадкову схильність до повноти.

Незважаючи на те, що в останні десятиліття періодів без харчів не буває, людський організм все одно при будь-якій можливості накопичує запас жиру. І скільки не показуй йому повний холодильник їжі, він все одно буде готуватися до гіршого – до голоду: тисячолітній досвід предків підказує йому це. Властивість накопичувати і зберігати запас жиру настільки глибоко закладено в життєдіяльності та саморегуляції організму, що всі спроби знизити вагу за допомогою хімії, операцій та інших подібних способів призводять не до набуття стрункої фігури, а до втрати здоров’я . А різноманітні дієти і “лікувальне голодування” організм сприймає, як період нестатку кормів, і після їх закінчення з подвоєною швидкістю відновлює втрачені кілограми .

Знизити зайву вагу за рахунок ліквідації жирових відкладень і при цьому зміцнити здоров’я можливо, і це навіть не дуже складно. Потрібно тільки знати, як і що робити. Давайте розбиратися.

Коли ми їмо, ми споживаємо білки, вуглеводи і жири. Білки переважно йдуть на будівництво тканин організму. Вуглеводи і жири – це запас енергії. Треба сказати, що людський організм може запасати дуже обмежена кількість вуглеводів – близько двохсот п’ятдесяти грамів, які міститися у вигляді глікогену в м’язах і печінці. Надлишки вуглеводів, що надходять з їжею, організм може перетворити в жир, але, всупереч поширеній думці, робить це вкрай неохоче, і в більшості випадків зазвичай просто їх спалює. А ось жиру, в так званих жирових депо, організм може накопичити дуже багато! Іноді більше власної ваги в кілька разів. Тому необхідно обмежувати вживання продуктів, що мають великий вміст жиру. Людський організм в день витрачає в середньому сорок грам жиру і для того, щоб не набирати зайву вагу, необхідно скоротити добове споживання жиру до цієї цифри. Відразу потрібно сказати, що зробити це досить важко, так як жир присутній в багатьох продуктах, від яких складно відмовитися. Крім того, постійний точний підрахунок спожитих грамів жиру взагалі практично неможливий. Для проведення такого підрахунку доведеться зважувати кожен з’їдений шматок, розраховувати процентний вміст жиру і спочатку точно знати, скільки саме жиру міститься в даному продукті. Така інформація є далеко не про всякому продукті.

Виникає природне запитання – що ж робити? Відповідь на нього: надлишки жиру необхідно спалювати, змусивши працювати м’язи. Але й тут не все так просто. Пам’ятаєте, ми говорили, що запаси енергії зберігаються в організмі не тільки у вигляді жиру. Мається ще запас енергії у вуглеводах. Саме він не дозволяє організму спалювати жир при деяких фізичних навантаженнях, іншими словами, не всякі фізичні навантаження призводять до зниження ваги.

Давайте розглянемо ситуацію детальніше. Організм до останньої можливості намагається зберегти запас жиру, як свій стратегічний резерв. Тому при посиленні фізичного навантаження, в першу чергу, він витрачає запас вуглеводів. Крім того, вуглеводи, на відміну від жиру, мають можливість розщеплюватися і віддавати енергію в умовах відсутності кисню. І, якщо фізичне навантаження посилилася різко, кров не встигає доставити достатня кількість кисню до м’язів. У цих умовах організм для отримання енергії може використовувати тільки вуглеводи. Що відбувається на практиці? Ви хочете схуднути і вирішуєте зробити це за допомогою фізичних вправ, що саме по собі дуже правильно. Йдете в спортзал, де час занять обмежена, тому ви намагаєтеся використати цей час по максимуму і починаєте інтенсивно займатися, що називається “до сьомого поту”. При цьому ви витрачаєте велику кількість енергії, але ваш організм для отримання цієї енергії витрачає зовсім не жир (заради чого все затівалося), а вуглеводи. При цьому, що утворилася в м’язах внаслідок інтенсивних навантажень молочна кислота і ацетон, перешкоджають згорянню жиру! Ось такий фокус. Крім того, в результаті витрати вуглеводів рівень цукру в крові знижується і виникає відчуття голоду – адже організму потрібно відновити запас вуглеводів. Ви вважаєте, що витратили багато енергії і можете дозволити собі нормально поїсти, але під час їжі ви вживаєте не тільки вуглеводи, а й жир, які ваш організм може запросто відправити в запас. Ось так виходить, що при несприятливому розкладі інтенсивні тренування можуть привести не до зниження запасів жиру, а до збільшення . Щоб почати витрачати запаси жиру і знижувати зайву вагу при інтенсивних навантаженнях потрібна велика кількість часу для тренування, що для більшості людей в сучасних умовах життя недоступно.

Чи є спосіб змусити організм використовувати як “палива” саме жир, а не вуглеводи? Так, такий спосіб є: фізичні навантаження невисокої інтенсивності, але тривалі за часом дозволяють худнути правильно за рахунок витрати жирових нкопленій . Всі світові фахівці в області здоров’я рекомендують для зниження зайвої ваги саме навантаження такого роду. Але знову виникає питання, де знайти час для тривалих тренувань? У зайнятих людей цього часу немає. Виходить, що люди, у яких в силу різних причин немає можливості витрачати багато часу на вправи, приречені мати зайву вагу і, отже, перебуває в групі ризику по цукровому діабету, серцево-судинних і інших захворювань? Насправді це не так. Існує спосіб змусити організм спалювати жир без витрат часу на тренування.

Розглянемо це питання детальніше. М’язи людського організму можуть знаходитися в трьох різних станах. Перший стан, коли м’язи розслаблені . вони не виробляють роботи і не споживають енергії. Друге, коли м’язи здійснюють якусь певну роботу, вони знаходяться в скороченому стані і вимагають витрати енергії. Як правило, при цьому організм отримує енергію з вуглеводів. Є ще третій стан м’язів, яке називається часткове скорочення або тонус м’язів . У цьому стані м’язи роботи не здійснюють, але на підтримку часткового скорочення постійно витрачають енергію . Так як енергії необхідно багато, організму доводиться черпати її, витрачаючи жирові запаси. Перебуваючи в тонусі, м’язи витрачають енергію цілодобово, тому людина худне, навіть коли спить! Отже, щоб знизити зайву вагу за рахунок жирових запасів, необхідно привести у стан тонусу якомога більше м’язів . Як це зробити?

Щоб привести м’язи в стан тонусу, необхідно протягом дня якомога частіше напружувати різні м’язи і групи м’язів. Для цього зовсім не обов’язково спеціально виділяти час – ні хвилини, ні секунди, ні стать секунди! Спеціально розроблені вправи для схуднення методу Постійної Прихованої тренування і фізичного Впливу на організм непомітні оточуючим і дозволяють тренуватися в будь-який час і в будь-яких умовах, не відриваючись від повсякденних справ. Скориставшись методом ПСВ, ви можете виконувати вправи невисокої інтенсивності протягом усього дня і без витрат часу, що дає можливість без особливих зусиль привести різні м’язи і групи м’язів у стан тонусу і підтримувати їх у цьому стані протягом довгого часу, а це, в свою чергу, призводить до природному і швидкому спалюванню запасів жиру і зниженню зайвої ваги з користю для здоров’я .

Для людей які не можуть виділяти достатню кількість часу на виконання “звичайних” фізичних вправ або з якихось інших причин не можуть серйозно зайнятися фізкультурою і спортом, це єдина реальна можливість позбутися зайвої ваги, відновити і зберегти здоров’я, збільшити фізичну силу і витривалість, вести повноцінне життя.

Інші статті про схуднення:

Comments are closed!

_0.32MB/0.00438 sec