Худеем правильно – Форум – С ПП на “жесткач” і назад. Гудбай здоров’я!

Худеем правильно – Форум – С ПП на “жесткач” і назад. Гудбай здоров’я! С ПП на “жесткач” і назад. Гудбай здоров’я!

У мене проблема.

Коли я сиджу на звичайних повноцінних дієтах – вага стоїть на місці, або збільшується.

Я не зриваюся. У точності слідую

меню без ЄДИНОГО порушення.

була на “японської”, “системі -60”, “англійської”, різноманітних білкових (+ спорт, який мені дозволено. Про це окремо напишу далі), “портасовке” і тд. і тп.

Розумію, що проблема в обміні речовин. Але і його я намагалася розігнати усіма способами: п’ю багато води (мінеральної без газу), роблю “коктейлі”: кориця + мед / тепла вода + лимон / корінь імбиру + лимон і тд. Всі повз

Навіть коли я, в черговий раз, намагаюся перейти на ПП + спорт (на сніданок “складні вуглеводи + фрукт” або “сир + фрукт”, на обід “овочі (клітковина) + риба або морепродукти (білок)”, на вечеря “білок (+ я намагаюся додавати сибірську клітковину в кефіри, салати (овочеві), сир і тд)” – з вагою не відбувається НІЯКИХ змін. (кушаю я через кожен 2-3 години. Порції, як мене вчила моя мама (колишня балерина) – ем рівно стільки, скільки поміститься з зігнуту долоньку. Ніяких простих вуглеводів. Солодке і борошняний я не особливо люблю.

Зі спортом у мене біда. У мене весь хребет (крім двох нижніх хребців) закріплений в титанову металоконструкцію (операція по випрямленню сколіозу). І повноцінні тренеровкі я тепер проводити не можу. Всі вправи, які мені показав мій тренер (фахівець по таких випадках) я роблю. Але, в основному, це вправи на зміцнення спини (статика) і розвитку дихання. Прес я качати не можу, присідання не всі дозволені, віджимання теж скасовуються, ну і все в цьому роді.

Ще, після операції у мене почався страшний дисбактеріоз (мене накачували антибіотиками, щоб не було відторгнення конструкції). По закінченні реабілітації 1,5 року я бігала по гастроентерологів, пила курси дорогих ліків, і не отримувала жодного результату. Кишечник відмовляється працювати без проносних. А тепер і проносні я пити не можу, а точніше, боюся. Організм звик до таких препаратів, як Дюфалак, Сеннаде, Сульфат магнію, Бісакоділ (а так само купу інших), і менше ніж 30 таблеток “бісака” мене не брали. З часом від 30 таблеток початок рвати (не дивно, чи не так?), Потім і від 20. Просто нудить жовчю на ранок. І навіть випитий після цього зелений чай через годину в такому ж вигляді проситься назовні. Тому проносні я тепер п’ю раз на місяць – не частіше. Але без них в туалет, вибачте, я ходжу в кращому випадку, якщо Бог змилується.

В кінці-кінців, у мене опустилися руки. Нічого, крім бездумних жорстких дієт не дає результату. Я розумію, що тим самим тільки погіршує вже існуючі проблеми, а так само заробляю нові в потрійному кількості. Але я не можу трясти жиром в 21 рік. Мій зріст 164. Вага 62,6 (на момент сьогоднішнього вечірнього зважування). Ідеальна вага 50кг. Менше не хочу, та й мені не піде (дуже широка грудна клітка).

Швидко я худнути не хочу, та й не виходить. Ось так, по 1,5-2кг на тиждень (50% з яких становить рідина) рухаюсь до мети. Але чого мені це коштує.

Зараз я сіла на шоколадну дієту (100гр шоколаду в день. Так-так, привіт діабет. Так само я знаю, що втрачаю воду і м’язову масу, а не жир, але обсяги йдуть, і на розмір я вже схудла). 5 днів я відсиділа, залишилося ще 9. Вихід буду робити 5 днів на знежиреному сирі (дієта моделей), а потім сяду на Буч (білково-вуглеводне чергування).

Власне, останні кілька обзац не несли ніякого сенсу, просто ввела вас в курс справи.

І питання залишається тим самим: як розігнати обмін речовин, щоб худнути на ПП, враховуючи, що активно займатися спортом я не маю можливості?

PS. Прошу вас не писати, що у мене погано з головою, раз я себе так мучу, пропонувати відвідати дієтолога, ендокринолога і тп. (Бо все це було пройдено). Мені потрібна порада фахівця.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00490 sec