Худеем правильно – Дієтичний марафон

Худеем правильно – Дієтичний марафон Дієтичний марафон

За 15 років роботи на естраді співакові Юліану довелося кілька разів міняти не тільки імідж, але й розмір одягу: він набирав, скидав і знову набирав вагу. Сьогодні співак вирішив поділитися з нами своїми методами боротьби за струнку фігуру.

Дієтично-творчий пошук Юліана коментує доктор медичних наук Михайло Мойсейович ГІНЗБУРГ .

Юліан . 31 рік

зріст 190 см,

вага 104 кг

Мосфільмовская ДІЄТА

Термін: 12 днів

Опис

Основні продукти – кефір, курка, яблука, сир – в будь-якій кількості. Воду також можна пити без обмежень.

1-3 день: кефір

4-6 день: відварна курка без шкіри, без солі

“Яблучна” триденка була, мабуть, самої стомлюючої. Довелося навіть замінити яблука яблучним соком, коли вони зовсім перестали лізти в горло. Зате заключні сирно-винні дні стали справжнім святом.

Результат

ШІСТЬ УМОВ УСПІХУ

Тільки не забувайте, що дієта, навіть така екстремальна, є не головним, у всякому разі, не єдиною умовою зниження ваги. Необхідно, щоб збіглися ще кілька обставин:

    перше . повинен бути дуже сильний мотив для схуднення. Наприклад, повнота безпосередньо заважає кар’єрі (хоч звільняйся!) Або ставить під загрозу ваше особисте життя. друге . треба не сумніватися у власній успішності, володіти залізною волею. третє . добре, коли “рецепт” дієти отриманий з джерела, що вселяє довіру (наприклад, по секрету розповів народний артист або космонавт). Чудово, якщо ви знаєте двох-трьох відомих людей, які схудли за допомогою цієї дієти. четверте . дуже важливо, щоб на тлі дотримання дієти був відносний мир в сім’ї і на роботі. п’яте . краще, щоб на час дієти вам не треба було б готувати їжу на всю сім’ю. -шосте . на тлі цієї дієти важливо підтримувати високу рухову активність і не сидіти вдома. Якщо ходите на роботу, то бажано, щоб ваша праця була більшою мірою фізичним, ніж розумовим.

Ці умови необхідні, щоб у відповідь на стрес, викликаний обмеженням калорійності і зрадою харчових звичок, організм включив витрата жиру. Інакше результат, швидше за все, буде не надто приємним – зниження настрою, депресія, нездоланний голод і, зрештою, зрив. Так що залишається тільки порадіти за нашого героя, у якого всі ці обставини чудесним чином збіглися.

П’ЯТЬ мінусі

перше . таке харчування викликає дефіцит вітамінів, мінералів і харчових волокон протягом всього курсу схуднення, а також дефіцит вуглеводів в перші 6 днів і дефіцит білків в наступні дні.

друге . в результаті подібної дієти дуже високий ризик розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, можливе утворення каменів у нирках.

третє . за безперервного почуття голоду дуже ймовірні зниження настрою, депресія, емоційні зриви.

четверте . постійний стрес послаблює захисні сили організму, а значить, підвищується ймовірність простудних захворювань, вірусних інфекцій.

п’яте . навіть коли вдається добитися ефекту, вартого уваги (наприклад, скинути 8 кг, як нашому герою), можна сміливо стверджувати, що на жир в цій втраті доводиться в кращому разі лише половина. Решта – вода, вміст кишечника і так звані нежирової тканини – м’язи, шкіра, печінка і т. д.

ВЕРДИКТ Витримати цю дієту непросто, а після неї протягом не більше ніж 6 місяців дуже легко повернутися до стартового вазі.

ШЛЯХОМ сміливий експеримент

Результати моєї першої дієти стали очевидні відразу. Але я хотів знижувати вагу і далі, тому почав експериментувати.

Два тижні я присвятив роздільному харчуванню . Правда, коли доводилося їсти поза домом (а для артиста це скоріше норма, ніж виняток), дотримуватися принцип “все роздільно” було дуже складно. До того ж я хоч і не поправився, але й не схуд, це мене розчарувало. Зате розвантажувальні дні (коли їси тільки яблука, сир або кефір) мені сподобалися, і я як і раніше обов’язково влаштовую їх раз на тиждень.

Коментар лікаря

Дійсно, ця дієта на любителя. Соєві продукти багаті білком, вони легко обезжирюються, тому і сприяють схудненню. Оскільки за допомогою смакових добавок їм додають самий різний смак (курятини, риби, м’яса, грибів і т. д.), з них можна побудувати цілком стерпне меню. Недолік соєвого білка – дефіцит деяких амінокислот, непоправний при повній відсутності в їжі білків тваринного походження.

Потім я почув від друзів про шоколадній дієті – вони розповідали, як схудли, поїдаючи шоколад, і гарантували втрату 5-6 кг за тиждень. Але я зламався на другий день: не такий вже я любитель солодкого, та й не вірю, щоб воно сприяло зниженню ваги…

Тепер я користуюся цією дієтою кожні три місяці, три рази на тиждень ходжу в тренажерний зал, а ще приймаю холодний душ вранці – він надає енергію і допомагає спалювати калорії. Було б шкода витрачених зусиль, тому я дуже стараюся зберегти знайдену форму!

Comments are closed!