Хтозна: відгуки про препарат для схуднення

Хтозна: відгуки про препарат для схуднення Хтозна фірми евалар – засіб для схуднення

Як відомо, фірма евалар славиться біологічно активними добавками. В асортимент продукції входять не тільки препарати лікувального спрямування, а й засоби для схуднення без дієт. У групу добавок для зниження

ваги входять: Турбосліми різних напрямків, Гарциния форте, екстракт Ананаса і Хтозна. Що це за препарат, як він діє і які відгуки про нього?

амінополісахарід

Що таке хітозан і його властивості

Хтозна – це амінополісахарід одержуваний з панцирів ракоподібних і представляє собою натуральні харчові волокна особливої??ліпофільній форми. Він зв’язує і виводить з організму жири, що надходять з їжею. При прийомі хітозану з вітаміном С або лимонною кислотою в процесі травлення утвориться стійкий гель, здатний «всмоктувати» жири з їжі. В результаті того, що жир не надходить разом з їжею, організм починає задіяти власні запаси для забезпечення своєї життєдіяльності.

    Блокує і виводить жир який потрапляє з їжею, тому хітозан часто використовують в дієтах для схуднення. При попаданні в шлунок молекули хітозану розбухають і заповнюють собою простір, в результаті чого з’являється відчуття ситості. Покращує засвоєння організмом кальцію з їжі. Знижує концентрацію іонів хлоридів які надходять з їжею, що впливає на стабілізацію кров’яного тиску. Нормалізує кишкову мікрофлору. Покращує перистальтику кишечника. Всмоктує і виводить з організму токсини і радіонукліди. Нормалізує рівень цукру в крові. Зміцнює імунітет і має протипухлинну активність. Боротьба ведеться в трьох спрямування. 1. Міняє кислотно-лужний баланс внутрішнього середовища на слабощелочную, яка максимально прийнятна для боротьби лімфоцитів з чужорідними клітинами. 2. Виведення токсинів виділяються раковими клітинами. 3. За допомогою блокування активності молекул ракових клітин, що не дає переміщатися в інші органи. Регенерує і відновлює сполучну тканину в суглобах. Здатний зупинити сильне артеріальна кровотеча шляхом швидкого утворення тромбу. Пригнічує розвиток патогенної середовища в рані. Тому їм обробляють перев’язувальний матеріал і гемостатичні губки. Гемостатичні препарати на основі хітозану входять до складу аптечки воїнів США. Знижує рівень сечової кислоти в організмі, що є профілактикою подагри

Таблетки Хітозана не рекомендують застосовувати людям, страждаючим алергічними захворюваннями. Його так само не можна застосовувати в період вагітності, годування груддю та дітям до 14 років. Не варто пити препарат з вітамінами А і D, так як ці препарати розчинені в масленой основі, а хітозан евалар блокує будь надходять жири. В результаті вітаміни будуть заблоковані і виведені з організму.

Препарат Хтозна евалар можна застосовувати як самостійно, так і при різних дієтах. Приймають його по 3 – 4 таблетки у два прийоми (вранці та ввечері) під час їжі. Курс прийому таблеток від 25 до 30 днів, через 10 днів можна повторити знову.

Відгуки Хтозна для схуднення від фірми евалар

Не забувайте, що займаючись спортом ви не тільки спалюєте зайві кілограми, але і нарощуєте м’язову тканину, яка сприяє поліпшенню метаболізму організму. При цьому поліпшується ваше здоров’я, а тіло набуває бажані форми. Будьте щасливі і здорові.

  • Відгуки про схуднення хітозаном

Comments are closed!

_0.31MB/0.01119 sec