Хтозна для схуднення – помічник в боротьбі із зайвою вагою

Хтозна для схуднення – помічник в боротьбі із зайвою вагою Хтозна: принцип дії і корисні властивості

Засіб для схуднення

Хтозна є полисахаридом, похідним хітину. Дана речовина часто містять біологічно активні добавки і «продукти» спортивного харчування. Хтозна володіє великою кількістю надаваних на організм

людини позитивних ефектів. Тому в даний час хітозан для схуднення дуже популярний.

Історія появи

Багато років тому жителями Японських островів було виявлено оздоровлюючий властивість хітинової оболонки морських тварин. Навіть сьогодні японці в продуктах харчування вживають хітин, а в Європі та Америці хітозан став популярним після факту експериментального докази його корисних властивостей (саме тому його часто включають до складу різних харчових добавок).

У чистому вигляді вперше його отримали в 1859 році (домігся цього професор С. Роже). У науковому світі хітозан вважають унікальним речовиною. Даному незвичайному природному препарату присвятили дослідження троє блискучих учених, які стали згодом нобелівськими лауреатами. До слова, хітозан має дивовижні властивості, що використовуються не тільки в медичній і харчовій сфері, а й в атомній енергетиці.

Як виробляють хітозан і як він «працює»

Хтозна проводиться шляхом здійснення дезацетілірованія (процес видалення речовин, що входять до ацильну групу) хітину. Хітин – структурний елемент оболонки ракоподібних і комах, який ще входить до переліку речовин, що складають клітинну стінку грибів. Комерційні препарати, як правило, містять суміш хитозана з хітином.

Потрапляючи в травний тракт, хітозан розпадається на ряд низькомолекулярних речовин, внаслідок чого легко може бути засвоєний організмом. Існує думка, що хітозан містить гіалоурановую кислоту, відповідальну за деякі позитивні ефекти препарату.

Чудесні капсули

Даний теза хибна, оскільки хітозан і гіалоурановая кислота є двома різними речовинами. Хтозна після розчинення трансформується в гель, що має виражені абсорбуючі властивості. У такому вигляді він здатний поглинати різні токсичні речовини і знижувати в травному тракті рівень засвоєння жирів. Крім того, було встановлено, що у хітозану є і протипухлинну дію.

Корисні властивості хітозану Використання хітозану

Даний препарат можна застосовувати як самостійний засіб для схуднення в періоди дотримання низькокалорійних дієт. У 2007 році були проаналізовані дані щодо застосування хітозану в питанні схуднення. Був зроблений висновок про сприятливий вплив хітозану на зниження ваги тіла, а також рівня холестерину.

Обсяги зменшаться!

Вага людей, що входять в контрольну групу, знизився майже на 2 кг тільки за рахунок вживання хітозану, що вважають досить істотним показником. Слід мати на увазі, що ефект препарату – дозозависим, що й обумовлює низьку ефективність багатьох добавок, оскільки вони містять малу кількість хітозану. Для схуднення має сенс вибирати добавки, що містять не менше 1000 мг цієї речовини.

Принцип дії хитозана

Чому його можна застосовувати з метою схуднення, як він буде діяти? Хтозна, насамперед, є найкращим, найефективнішим і потужним природним абсорбентом. Він має подвійну дію:

    здатний, перебуваючи в шлунково-кишковому тракті, абсорбувати (вбирати, поглинати) «поганий» холестерин і молекули жиру і виводити їх з людського організму (якщо хочете ретельно, але м’яко почистити кишечник – вживайте 2-3 місяці продукти з хітозаном) ; через особливого молекулярного будови здатний зв’язати водорозчинні шкідливі речовини, до яких відносяться токсини і інші продукти життєдіяльності.

Цьому дивовижному речовині притаманна здатність притягувати клітини жиру, вбирати і зв’язувати їх, а потім виводити природним шляхом з організму. Однією молекулою хитозана легко абсорбуються молекули жиру безпосередньо в шлунку, ще до того як вони засвоїли і відклалися в запаси, в кількості, в 12 разів перевищує її молекулярна вага!

Цей процес схематично можна описати так: під впливом шлункового соку і води хітозан розбухає, перетворюючись на гелеобразную масу. Вона дробить жири на дрібні крапельки, абсорбуючи їх надалі. Хтозна зв’язує і виводить близько половини жирів, які надійшли з їжею (не забуваємо, що нашому організму потрібні в розумних кількостях жири).

Хтозна і раціональне харчування

Отже, головним властивістю хітозану є його здатність зв’язувати молекули жиру ще до їх засвоєння організмом. Це дуже актуально, оскільки на сьогоднішній день у нашому харчуванні переважають жири, хоча ми часто їх навіть не помічаємо.

Абсолютно вся їжа швидкого приготування, рибні та м’ясні напівфабрикати, промислова випічка (що не дріжджова, так і дріжджова), майонези, цукерки і соуси – складаються з великої кількості жирів. Але найгірше те, що жири ці не натуральні, а дешеві замінники, так звані трансжири.

Вони і є головним ворогом стрункої фігури. Надлишок таких жирів в нашому раціоні призводить до появи зайвої ваги, порушення обміну речовин, збільшенню в організмі «поганого» холестерину і вільних радикалів. Як наслідок – самопочуття погіршується, а маса тіла неухильно збільшується. А це в свою чергу призводить до розвитку багатьох серйозних захворювань, таких як діабет, порушення в роботі органів ШКТ, серцево-судинної системи тощо

Збалансоване співвідношення поживних елементів у щоденному раціоні:

    15% – білки тваринного і рослинного походження; 70% – складні (довгі) вуглеводи. Сюди відносяться макарони і хлібобулочні вироби з твердих сортів пшениці, а також крупи. Рекомендується обов’язково включати продукти даної категорії в сніданок. 20% – різні жири, необхідні для організму. Вони беруть участь у багатьох обмінних реакціях, захищають спеціальною оболонкою найбільш тендітні органи, допомагають засвоюватися жиророзчинних вітамінів і мінералів, сприяють виробленню статевих гормонів і загальному розвитку організму.

Доведено, що якщо загальна кількість вступників в організм людини натуральних жирів не перевищує сорок грам, то автоматично запускається процес плавного схуднення. При цьому раціон може складатися з різних продуктів харчування, а вага буде знижуватися саме шляхом витрачання жирових запасів, а не через втрату м’язової маси або рідини.

Магніт для жиру

Даний спосіб (обмеження кількості жирів, у тому числі і за допомогою хітозану) вважається найбільш безпечним для здоров’я порівняно жорсткими дієтами, голодуванням, прийомом проносних, блювотних або сечогінних препаратів. Ну а шкода для організму психотропних лікарських рослин або медичних препаратів – очевидний.

Таким чином, можна не тільки схуднути, але і надовго потрапити до лікарні, позбавляючись від наслідків «чудодійного» ліки. До того ж ціни на хітозан істотно нижче, ніж на інші «стройнящіе» препарати.

Тим більше що дієти, наприклад, чудово допомагають схуднути на потрібну кількість кілограмів, однак після зняття всіх обмежень в їжі, вага, як правило, повертається і стає навіть більше, ніж був до початку дієти.

Фахівці кажуть, що зумовлена??така особливість природного реакцією організму на зменшення кількості їжі: боязнь повторення такої катастрофи як нестача калорій змушує організм в посиленому режимі робити запаси. Тому нерідко навіть при вживанні невеликої кількості їжі після дієти вага починає стрімко зростати.

Магніт для жирів

Хтозна часто називають магнітом для жирів, оскільки він допомагає запобігти виникненню жирових відкладень, як на внутрішніх органах, так і під шкірою. При цьому організм починає використовувати вже наявні жирові запаси для вироблення енергії.

Крім того, хітозан – чудове джерело натуральних харчових волокон, які називаються також клітковиною, і одночасно – своєрідний біологічний фільтр, всмоктуючий і виводить токсичні речовини. За рахунок незвичайної молекулярної структури хітозан більш ефективний, ніж волокна рослинного походження.

Відгуки

    Марина, 26 років: скинути мені потрібно було близько десяти кілограм, але чомусь ніяк не виходило. Чоловік почав ходити в спортзал і йому там порадили для підтримки гарної фізичної форми приймати хітозан. Я прочитала інструкцію і вирішила спробувати позбутися за допомогою хітозану від свого зайвої ваги.

Правда, налаштована була не надто оптимістично. Проте, за рік я стала менше на три розміри, знизивши масу тіла якраз на бажані 10 кілограм. Можливо, не надто швидко, але головне, що це взагалі вийшло. Та ще й без дієт, і фізичних навантажень. Катерина, 33 роки: дійсно непоганий засіб. Мене спочатку привернуло відсутністю побічних ефектів і простотою використання. За місяць схудла на сім кілограм: приймаю хітозан і почала ходити на танці. Валерія, 50 років: після прийому хитозана у мене якось навіть суглоби не так сильно болять, хоча починала приймати його з метою схуднення. рада, що вдалося не тільки від п’яти зайвих кілограмів позбутися, а й оздоровитися. Любов, 42 роки: брала хітозан для схуднення згідно інструкції близько місяця, але помітних змін у своїй фігурі поки що не спостерігаю. Але я дуже люблю солодке, а на форумах пишуть, що хітозан в таких випадках (при споживанні великої кількості простих вуглеводів) – не надто дієвий засіб, оскільки абсорбує в основному жир. Може бути, справа в цьому.

  • хітозан в пакетах який він
  • хітозан для схуднення
  • ціна хітозану для схуднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00320 sec