Хрускіт і худнемо

хрускіт і худнемо хрускіт і худнемо

З приходом Ери Надлишкового Веса хліб моментально потрапив у всі диетологические «чорні списки». І в цій ситуації людині, що стежить за своєю фігурою, має сенс звернути увагу на більш прогресивний зерновий продукт – сухі хлібці.

Виробники часто називають їх навіть не хлібцями, а сухариками. За технологією виробництва це, дійсно, вже майже справжні сухарики. Правда, випікаються такі тонкі пластинки всього протягом пари секунд і при дуже делікатної температурі в 130 ° С (у звичайного хліба це майже 250 ° С). Ще один мінус з точки зору дієтології і великий плюс з точки зору смакових відчуттів – наявність в таких хлібцях-сухариках невеликої кількості цукру і дріжджів.

Сухарики і звичайний хліб практично однаково калорійні і містять приблизно одну кількість жиру (близько 300 ккал і 2-3 г на 100 г). Але спожити за один присід пачку хлібців (ті ж 100 г) можна тільки на спір, а от з’їсти два шматочки свіжого багета по 50 г ніякої праці не складе. Більш того, двома шматочками справа навряд чи обмежиться. Крім того, на переробку сухариків організм витрачає багато своєї енергії, а значить, кількість калорій «в залишку» буде ще менше.

Але дієтичним продуктом хлібці робить навіть не це, а вміст у них дефіцитних для середньостатистичного раціону речовин: клітковини (її зміст доходить до 15%), рослинного білка, мінеральних речовин. Крім того, в хлібці легко «підсаджуються» корисні для здоров’я добавки, найпопулярніша з яких – висівки – природний абсорбент, прекрасно всмоктуючий і виводить з травного тракту будь токсини.

Лікарі-гастроентерологи рекомендують своїм клієнтам, що страждають від гастритів з будь-яким рівнем кислотності, виразки шлунка, хвороб жовчного міхура та підшлункової залози, замінити хліб хлібцями. Дуже корисні хлібці будуть хворим на цукровий діабет і ожиріння незалежно від його ступеня. Крім того, хлібці? Помітно покращують роботу кишечника і зберігають від дисбактеріозу. Вони відмінно виручають вегетаріанців і тих, хто поститься, оскільки не мають інгредієнтів тваринного походження.

Автор: Аріна Кормиш

зірки, мода, краса, любов, секс, гороскопи, психологія, діти і здоровьеЗдоровье, Дієти, Дієти, хрускіт і худнемо, Здоров’я: вагітність, гінекологія, хвороби, консультації медичних фахівців,

Comments are closed!