Хром для схуднення

Хром для схуднення Хром для схуднення

Зниження ваги тіла відбувається тільки в тому випадку, коли в організмі відбувається нормальний ліпідний обмін. При його порушенні рекомендується приймати хром для схуднення, оскільки дефіцит цього мікроелемента (як і деяких інших речовин) провокує надлишкову вироблення в організмі інсуліну.

А цей гормон перешкоджає участі жирових клітин у метаболізмі та освіті енергії. У цьому випадку схуднення може відбуватися за рахунок скорочення м’язової маси, а не за рахунок спалювання жиру. Щоб уникнути цього процесу необхідно поповнити запаси організму корисними мікроелементами і насамперед хромом, оскільки при його недостачі сама сувора дієта не дає очікуваного результату.

Роль хрому в забезпеченні життєдіяльності організму

Хром відноситься до групи найбільш важливих мікроелементів, що грають значну роль в самих різних процесах, що відбуваються в організмі людини. Він бере участь у нормалізації рівня цукру в крові і в забезпеченні глюкозою клітин м’язової маси. Організм знижує вироблення інсуліну, а жирові клітини починають приймати участь в обміні речовин і перетворюються на енергію. За рахунок цього процесу і відбувається зниження ваги. Тому так корисний хром для схуднення.

В результаті хіміко-біологічних процесів, що відбуваються за участю хрому, у людини значно зменшується потреба в солодкому і борошняному. Що, безумовно, знижує ризик ожиріння. Під впливом цього мікроелемента відбувається активний синтез колагену, що має велике значення в підтримці нормального стану шкірного покриву. Колаген не допускає обвисання шкіри в результаті схуднення. Хром сприяє поліпшенню структури волосся.

Дефіцит цієї корисної речовини, особливо у людей старшого віку, призводить до розвитку багатьох захворювань.

Спосіб застосування хрому

Якщо ви вирішили приймати хром для схуднення, то повинні врахувати, що найбільша його кількість міститься в пивних дріжджах, пророслої пшениці, печінці, яєчному жовтку, горіхах, яблуках, чорносливі. брокколі. Однак в їжі добового раціону недостатньо хрому, щоб наситити їм організм в тій кількості, яка забезпечив би його нормальне функціонування. Ліквідувати його дефіцит можна тільки за рахунок вживання біологічно активних добавок (БАД), до складу яких входить цей мікроелемент.

Найкращим чином засвоюється організмом пиколинат хрому. Взаємодіючи з різними видами амінокислот, він легко проникає в м’язові тканини. До речі, пиколинат хрому ніколи не провокує алергічну реакцію.

Його можна приймати в чистому вигляді під час їжі або додавати в чай, воду, соки. Бажано вживати пиколинат хрому після прийому їжі багатої вуглеводами, адже саме вони збільшують рівень інсуліну.

При його прийомі дуже важливо дотримуватися дозування. Навіть незначне збільшення може негативно позначитися на здоров’ї. Добова доза хрому – 400 мкг. Протипоказань до прийому хрому немає: його можуть приймати всі, крім вагітних і годуючих грудьми жінок. Продається він в аптеках і в спеціалізованих магазинах.

  • хром для схуднення
  • ляна олія
  • похуданя
  • хром для схуднення як приймати
  • чи можна схуднути за рахунок прлрослої пшениці

Comments are closed!

_0.31MB/0.03158 sec