Хороше проносне для схуднення – користь, шкода

Хороше проносне для схуднення – користь, шкода Проносна для схуднення

Серед користувачів різних дієт вже давно ходять міфи про різні чудо-засобах, які дозволяють природним шляхом позбутися зайвих кілограмів. Але все це, на жаль, зводиться

до звичайних проносних засобів для схуднення . Невже і правда, стимулюючи спорожнення кишечника за допомогою клізм або проносних чаїв для схуднення, можна домогтися зниження ваги?

Трохи статистики

Не секрет, що зараз проносні засоби для схуднення більш популярні, ніж різні дієти, засновані на використанні корисних продуктів, а також заняття спортом. Обсяги продажів за останнє десятиліття цих препаратів зросли в три рази, і продовжують, на жаль, неухильно збільшуватися. Основними їх покупцями є люди з надмірною масою тіла.

Найбільш популярні міфи про проносне для схуднення

Любителі використовувати «хороше проносне для схуднення», за рахунок стимуляції спорожнення кишечника дійсно втрачають кілька кілограмів ваги і переконливо розповідають про нібито «чудових результатах». Але чи так все добре йде насправді? Ні! Найбільш поширеними міфами про використання проносного для схуднення є :

  Проносні засоби для схуднення блокують всмоктування в кишечнику ліпідів і вуглеводів. Насправді вуглеводи потрапляють в кров майже відразу, ледве опинившись в шлунку. У них сама максимальна швидкість всмоктування серед інших речовин. Частина вуглеводів синтезується в необхідну цілющу енергію, а надлишок «осідає», перетворившись на жир в різних місцях тіла: животі, стегнах і т. д. Засвоєння білків і складних ліпідів відбувається тільки в тонкому кишечнику. Решта їжа, потрапляючи в товстий кишечник, розщеплюється в ньому на мінерали, вітаміни та інші корисні речовини. Використовуючи клізму, щоб схуднути, можна лише позбавити організм всіх корисних речовин і залишити при цьому ненависні жири. Хороші проносні для схуднення нормалізують активність кишечника, і навіть після їх скасування він буде опорожняться швидко і повно. Так, кишечник регулярно спорожняється при прийомі проносних, але навіть під час їх прийому він працює неправильно. Чим довше приймаються проносні, тим гірше засвоюється їжа. Організм досить швидко звикає до нових умов. Після тривалого прийому проносних засобів для схуднення виникають різні порушення всмоктуючої і моторної функцій кишечника, розвиваються стійкі запори. Регулярний стілець призводить до схуднення. Це твердження є правдою тільки в тому випадку, якщо стілець викликаний не вживанням проносних для схуднення, а здоровим способом життя, правильним раціоном харчування і достатньою фізичною навантаженням. Регулярний стілець є показником злагодженої роботи організму. Але зайва вага ніяк не пов’язаний з системою органів травлення. Кишечник повинен працювати тільки самостійно, без використання навіть проносних чаїв для схуднення. Насильницьке спорожнення кишечника вимиває лише корисні мінерали і речовини, що призводить до водного дисбалансу в організмі. А це: випадання волосся, шаруються нігті, в’яла шкіра і інші «принади». Часте використання проносних для схуднення призводить до порушення обміну речовин, а це, в свою чергу, є причиною ожиріння. Ось так замикається порочне коло. Очищення кишечника допомагає схуднути, а заодно, звільнитися від токсинів і шлаків. Ще один міф! Заради справедливості варто зазначити, що термін «шлаки» в медицині відсутня. Є термін «токсини». Так, це небезпечні для організму сполуки, присутні в кишечнику і глибоких тканинах. При всьому бажанні, навіть найкращі проносні засоби для схуднення не можуть допомогти вам позбавитися від них .

Проносна для схуднення: рекомендації та план дій

  Без чітких рекомендацій лікаря не варто користуватися ніякими проносними засобами, в тому числі і проносними чаями для схуднення. Якщо все-таки було використано «хороше проносний засіб для схуднення», на певний час потрібно забути про струнку фігуру і зайнятися відновленням мікрофлори кишечника. Тільки після цього можна буде почати вирішувати проблеми зайвої ваги, але без використання проносних. Запам’ятайте, що без щоденних фізичних навантажень схуднути не вийде, навіть використовуючи велику кількість проносного чаю для схуднення. Використання вправ для преса і живота сприяє хорошій роботі кишечника і регулярному його спорожнення. Складіть індивідуальний графік харчування, правильне меню. Вживайте більше клітковини і пийте чисту воду протягом дня.

Проносні для схуднення можуть позбавити людину від декількох кілограмів, але подумайте, якою ціною за це доведеться заплатити. Схуднення наступить не за рахунок усунення жирів, а за рахунок вимивання з організму корисних речовин. При цьому травна система постраждає досить сильно. Запам’ятайте: гарне проносний засіб для схуднення – це міф!

 • проносне для похудання
 • проносні засоби для схуднення
 • хороші послаблюючі засоби без шкоди?
 • хороше проносне
 • Суп проносний
 • проносне для похудання рецепти
 • купити проносне для похуданя
 • назва проносного для схуднення
 • назви проносного
 • назву проносного

Comments are closed!

_0.31MB/0.00706 sec