Холосас для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Холосас для схуднення – Засоби для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Холосас для схуднення

Холосас є медичним препаратом, який призначається медичними працівниками для лікування найрізноманітніших захворювань. Холосас включає в себе всі корисні речовини властиві шипшині, тому

його прийнято використовувати для підвищення ослабленого імунітету, а також у тих випадках, коли опірність організму до виникнення захворювань значно знижена. Також холосас застосовують як натуральне органічне засіб, який має властивість сприяти виведенню шкідливих токсинів і накопичених шлаків з організму людини, а зокрема з печінки і жовчовивідних проток.

Останнім часом, по численним твердженнями дієтологів . застосування холосаса стало використовуватися як прекрасний дієвий механізм . який надає допомогу в позбавленні від зайвих кілограмів тіла.

Правда, думки про використання холосаса для схуднення за деякими відгуками носить іноді суперечливий і неоднозначний характер . проте їм часто користуються як засобом для очищення кишечника, печінки і жовчовивідних шляхів. Медики у свою чергу рекомендують скористатися деякими рецептами для очищення організму, які виготовляються на основі холосаса.

Медичні рецепти очищення організму з використанням холосаса

Необхідно 200 грамів сени і 200 грамів світлого родзинок залити одним літром окропу, при цьому варто врахувати, що кожен інгредієнт необхідно заварювати окремо. Наполягати отримані суміші протягом однієї години, після цього часу з’єднати їх між собою і додати до них 300 грамів холосаса. Зберігати засіб в холодильнику в темній ємності.

Приймати препарат по 100 грамів після вечірнього вечері. Така процедура очищення проводиться не частіше двох разів на рік.

Варіант другий

Необхідно в 500 грамів окропу насипати дві столові ложки сени, покласти туди ж 120 грамів темного родзинок і прокип’ятити суміш протягом п’яти хвилин на повільному вогні. Охолодити вміст ємності, ретельно процідити і додати 250 грамів холосаса.

Вживати препарат слід по одній столовій ложці через одну годину після вечірньої трапези, але не пізніше ніж за 1,5 години до сну. Курс очищення рекомендується проводити через один місяць.

Пропоновані вище рецепти . із зазначеними в них складами дуже делікатно і ефективно очищають кишечник . активно виводячи з нього шкідливі калові відкладення . Холосас і родзинки володіють чудовим жовчогінну дію, а окремо взятий родзинки може благотворно впливати на рівень цукру крові і нормалізувати функціонування підшлункової залози.

Само собою, використання одного тільки холосаса не може забезпечити результату швидкого схуднення

Благополучний ефект від використання полягає в його очищувальних здібностях . Дуже корисні всі вищевказані настої для людей, що мають дуже великі показники ваги тіла в якості підготовчих процедур для схуднення, так як вся система виділення, очищена від шлаків і токсинів, буде працювати набагато ефективніше.

Протягом всього часу очищення організму слід дотримуватися здоровий режим харчування і правильно збалансований раціон харчування, який буде включати в себе свіжі дієтичні страви.

Для застосування холосаса існують і деякі протипоказання

  • скільки коштує Холосас
  • скільки часу приймати холосас
  • холосас скільки часу приймати

Comments are closed!