Ходьба для схуднення | Все про ходьбі для схуднення |

Ходьба для схуднення | Все про ходьбі для схуднення | Ходьба для схуднення | Все про ходьбі для схуднення

Головна » Аеробний тренінг » Ходьба для схуднення | Все про ходьбі для схуднення

Ходьба для схуднення – як це працює, скільки потрібно ходити для схуднення, плюси і мінуси ходьби для схуднення?

Про всі ці питання ми з вами поговоримо в даній статті.

Перше – багато хто вважає, що для того, щоб схуднути, потрібно бігати побільше і є поменше) Це не зовсім так. Як правильно харчуватися для схуднення – тема іншої статті, там все дуже детально розписано. Насчет бігу – так, якщо ви більш-менш тренованості і зайвої ваги у вас небагато, то біг для схуднення підійде краще. АЛЕ – якщо у вас значний зайву вагу і ви давно важче мишки нічого не піднімали, далі парковки і магазину не ходили – то перша спроба пробігтися напевно стане і останньої) Чому – серцево – судинна система не підготовлена, на суглоби йде надмірне навантаження – і організм замість користі отримує шкоду.

Як же працює ходьба для схуднення?

Під час тривалої, приблизно 40 хвилин, ходьби на голодний шлунок (наприклад, з ранку до сніданку або через 2 години після їжі) ваше тіло буде спалювати жир, ефективно і безпечно для здоров’я. Взагалі, у ходьби для схуднення безліч плюсів: прогулянка допоможе наситити організм киснем, м’язи ніг будуть більш підкачав, шкіра відновить пружність, при ходьбі зникне задишка, ви станете краще переносити фізичні навантаження. З медичної точки зору тривала ходьба знижує ризик серцево – судинних захворювань, стабілізує рівень цукру в крові, знижує кількість холестерину в крові і допомагає запобігти остеопороз. Крім того, при регулярній помірному навантаженні ви уникнете безліч небажаних проблем з колінами.

Скільки потрібно ходити для схуднення?

Найкращий варіант – щодня вранці, на голодний шлунок, 5-6 разів на тиждень. Один день організм повинен відпочити. Час – 40 – 60 хвилин. Одні авторитетні фітнес – тренери рекомендують 30 хвилин, інші – 40, треті стверджують, що 60. Куди селянину податися?) Моя особиста рекомендація – мінімум 40 хвилин, але в темпі! Це не прогулянковий крок – швидкість приблизно 7 км / год, тобто майже біжимо. Якщо організм зажадає (у міру зростання тренованості) – включаємо в ходьбу короткі пробіжки, трохи швидше ходьби, по самопочуттю. Увага, важливо: по час ходьби для схуднення ви НЕ повинні задихатися! Кращий темп – коли ви можете говорити.

Є стандартна рекомендація – 2 дні на тиждень ходимо 45 хвилин, 1 день – година, решта по 30 хвилин. Чому таке чергування, я не дуже розумію, але починати і правда краще з 30 хвилин, поступово збільшуючи тривалість ходьби.

Правила застосування ходьби для схуднення:

– ранковий туалет (у всіх сенсах)

– обов’язково випити води. 1-2 склянки (краще 2) перед ходьбою. Після ходьби теж обов’язково випийте води.

– розминка: стандартна, поприседать, розтерти суглоби ніг і поперек, прокинутися в загальному)

– підібрати зручний одяг та взуття для ходьби. Взуття – найкраще нормальні, амортизуючі кросівки.

– вибрати місце для ходьби: добре, якщо це парк або інше тихе місце подалі від автомобільних доріг. Якщо єдине місце, де можна зайнятися ходьбою – автострада, краще подумайте про скакалці для схуднення

– перші 5-10 хвилин ходьби розігріваємося, йдемо з середньою швидкістю, швидкість поступово нарощуємо

– останні 3-5 хвилин скидаємо швидкість, різко зупинятися дуже шкідливо для серцево – судинної системи. Якщо ви під час ходьби втомилися – теж не зупиняйтеся, просто знизьте темп.

– стежимо за поставою: спину тримаємо рівно, прес трохи напружили, плечі розправлені. Ногу спочатку ставимо на п’яту, потім переносимо вагу на всю стопу.

Плюси і мінуси ходьби для схуднення

PS: не відкладайте до кращих часів! Знайдіть свої кросівки і йдіть з ранку ходити! Так, прямо завтра. Цього ж дня зможете скласти собі правильний раціон харчування. Як це зробити – просто клікніть по картинці нижче, в повністю безкоштовної книзі «Екстремальне жиросжигание» все дуже просто і зрозуміло. Дійте! До зустрічі)

  • Психологічний тренінг для похудання
  • хотьба 40хв

Comments are closed!

_0.31MB/0.11933 sec