Ходьба для схуднення. Відгуки, результати, рекомендації

Ходьба для схуднення. Відгуки, результати, рекомендації Ходьба для схуднення

Одним з найпоширеніших методів боротьби із зайвою вагою є спортивна ходьба або ж просто ходьба. Якщо ви маєте зайву вагу, раніше не займалися спортом, то біг вам заборонений, потрібно починати з елементарної ходьби, перетворюючи її з часом в активне заняття. Тому як при бігу велику вагу може дати ускладнення на суглоби і ваше серце.

Активна ходьба з кожним роком завойовує все більше прихильників. Особливо це стосується тих, кому сильні навантаження заборонені в силу перенесених операцій або ж, наприклад, після народження дитини. Ходьба для схуднення допомагає протягом невеликого періоду часу спалити зайві жири, надати потрібну форму вашому тілу, а також перешкоджає травм і перевантажень.

Метод активної ходьби зручний для людей, які часто не можуть дозволити собі відвідувати спортивні клуби або займатися спортом. Користь від ходьби досить очевидна, тому як, прогулюючись по парковій зоні або ж до роботи і назад, ви втрачаєте зайві кілограми, дихайте свіжим повітрям, насичуючи легені киснем. До того ж такі заняття зовсім не стомлюючі.

Встановлено, що у людей, які в день проходять від 3-х кілометрів і більше, ризик появи різних захворювань серцево-судинної системи мінімізуються за рахунок “рівномірною, регулярної навантаження. Щодо жінок можна сказати, що ходьба корисна не тільки для схуднення. це відмінна профілактика атеросклерозу.

Відомо, що багато фізичні вправи протипоказані через сильного навантаження на колінну чашечку. У той час як ходьба дозволяє зміцнити м’язи ніг без якого б ризику для здоров’я. До того ж, ходьба покращує настрій і ваше самопочуття в цілому.

Багатьох жінок хвилює питання, як правильно займатися ходьбою для схуднення?

1. Перш за все, вам необхідно придбати хороше взуття – бажано кросівки.

2. Не займайтеся в джинсах, вони сковують вашу ходу, кращим варіантом одягу буде – спортивний костюм, а в літній період – це можуть бути шорти і футболка.

3. Якщо ви вирішили зайнятися активною ходьбою для схуднення, то підберіть для себе красиві місця для занять, де буде чисте повітря, а, значить, і багато кисню. Кисень сприяє підвищенню того, що не тільки підвищує вашу витривалість, але й активно бореться із зайвою вагою. До того ж, здійснюючи прогулянки по красивих місцях, ви ще зможете отримати естетичне задоволення.

4. А для поліпшення результатів схуднення за допомогою ходьби ви повинні правильно харчуватися: не переїдайте, пийте багато рідини, намагайтеся перед ходьби не їсти за годину, щоб активна ходьба не принесла вам дискомфорту.

Під поняття “правильно харчуватися” передбачається те, що щодня ви повинні включати в свій раціон:

– 4 порції білкової їжі (м’ясо, 1 яйце, рибу, птицю);

– 3 порції овочів і 2 порції фруктів;

– 5 порцій зернових культур (1 хліб, півсклянки пластівців, рис – то є одне на вибір);

– знежирені і низькокалорійний молочні продукти (молоко, кефір, йогурт, сир і т. п.)

Дотримуючись такий раціон харчування, ви помітите, що повільно, проте дуже стабільно йде зайва вага. Дотримання правил, наведених нижче, допоможе вам спалюванню зайвих калорій:

1. Якщо ви використовуєте ходьбу для схуднення. ваші заняття повинні бути регулярними. Мінімальна тривалість занять – півгодини в день, а кілька разів на тиждень влаштовуйте собі такі прогулянки по 45 хвилин, нехай один день на тиждень буде ударним і тривалість ходьби складе одну годину.

2. Ходити бажано швидко, уявіть, що ви спізнюєтеся на важливу зустріч. За часом один кілометр у вас повинен виходити від 10 до 12 хвилин, а темп повинен бути таким, щоб під час ходьби ви не задихалися, дихання повинно бути рівним. Не рекомендується під час ходьби розмовляти, це збиває дихання.

3. Плюсом занять ходьби є те, що влаштовувати їх можна в будь-який зручний для вас час, але в якості рекомендації відзначимо, що краще за все здійснювати такі прогулянки вранці.

При ходьбі пам’ятайте важливе правило, що користь від неї буде в тому випадку, якщо ви правильно себе тримаєте. Це означає, що при ходьбі, роблячи крок, ви дивитеся вперед на кілька метрів, руки ваші повинні бути в розслабленому положенні, а рухи плавними. При ходьбі обов’язково підтягніть живіт, але не втягуйте сильно, тому, як ви можете порушити своє дихання і почати задихатися. Ваша голова повинна бути також розслаблена і триматися прямо, підтягніть сідниці і перекочуйтеся з п’яти на носок при ходьбі. Таке положення вашого тіла дозволить швидко почати спалювати небажані калорії і не дасть навантаження на хребет.

Якщо ви хочете, щоб ходьба для схуднення була максимально ефективна, дотримуйтесь таких правил:

1. П’ять перших хвилин ходьби повинні бути спокійними, а 30 секунд з яких повинні бути пройдені на п’ятах.

2. Після п’яти хвилин зробіть легку розминку, щоб розігріти ваші м’язи.

3. Півгодини або годину вам потрібно пройти в хорошому темпі, активно і енергійно.

4. Останні п’ять хвилин вашого заняття пройдіться повільно і перейдіть на спокійний крок.

5. Закінчувати ходьбу необхідно розтяжкою, щоб розтягнути м’язи.

Пам’ятайте, що досягти бажаних результатів можна, не виснажуючи себе сильними навантаженнями, за допомогою ходьби, тільки потрібно ретельно продумати ваш маршрут, місце занять, переглянути харчування, а також мати величезне бажання для таких занять.

Постарайтеся хоча б частково відмовитися від транспорту, ходіть пішки якомога частіше. Таким чином, витрачаючи калорії, ви дуже скоро помітите результат.

  • скора хотьба чи можна похудати?
  • кефір і ходьба на тиждень
  • хотьба для схуднення

Comments are closed!