Ходьба для схуднення | Немає вазі 100

Ходьба для схуднення | Немає вазі 100 Ходьба для схуднення

Головне в нашому з Вами процесі схуднення, позбавлення від зайвої ваги, лікування ожиріння при правильному і збалансованому харчуванні та застосуванні всіх статей «конституції схуднення» правильний, повноцінний і корисний сніданок, а якщо ми з Вами до правильного сніданку будемо обов’язково додавати фізичну навантаження, то наші зусилля зростуть стократно. Комплекс нашої зарядки Ви можете прочитати пройшовши за посиланням “Ранок нашого дня – комплекс вправ для ранкової зарядки”. при досягненні нами наміченої мети – схуднути до 80 кг, постараємося викласти комплекс зарядки в нашому виконанні. Це щоб соромно не було за зовнішній вигляд. Треба трохи ще прибрати надлишки жирку. Що нам ще може посприяти у нашому русі до двох цифрам на вагах: наприклад ходьба, пробіжки, плавання або аеробіка. Розглянемо кожен вид окремо.

Ходьба це найкраще, що можна представити для нашої серцево-судинної системи. Ми віддаємо перевагу ходьбі через простоту виконання цієї фізичного навантаження, немає ризику отримання травм, застосувати можна навіть при самих зайнятих графіках, можна ходити біля столу, біля телевізора, а під час розмови по телефону – це дуже зручно і зосереджуєш на розмові. Головна користь ХОДЬБИ включає в себе серцево-легеневе здоров’я, а ефект спалювання жирів для нас, тих, що худнуть, є архіважливим фактором, зниження ризику появи хвороб серця, збільшується сила кісткового скелета, наші кістки стають міцнішими і при падінні зменшується ймовірність отримання переломів, хоча факт того, як впадеш, звичайно, відіграє велику роль, звідси зниження ризику отримання травм, а збільшення витривалості м’язів ніг і поясниці допоможе нам подолати біль у спинної частини тіла, а якщо в процесі ходьби ще й застосовувати метод «встань на мисочкі», то позитивний ефект ми отримаємо подвійно. Ходьба підходить для людей, не тільки фізично слабо розвинених, які потребують початкових тренуваннях з невеликою інтенсивністю (новачки), але і для нас звичайних користувачів, а вже для повненьких – це початок шляху щодо зміни способу життя, це початок похудательной процесу та застосування фізичної навантаження на наш організм. Через те, що ходьба менш інтенсивна, ніж біг, ми можете займатися ходьбою довше за часом і знову ж практично в будь-якому місці, без ризику отримати травму. Як співав Володимир Семенович Висоцький – навіть «біг на місці загальнозміцнюючий», «краса серед біжать, перший немає про відстаючих».

Природно при виконанні ходьби головною умовою є зручне взуття, вона дуже важлива для безпечних і ефективних занять ходьбою. Можна придбати спеціальне взуття для занять ходьбою, напевно вона є майже у всіх взуттєвих магазинах, але якщо Ви воліють хороші черевики для бігу – це, звичайно, більш кращий і правильний варіант. Кросівки або черевики для ходьби повинні бути не зовсім м’які всередині і з твердою і міцною підошвою.

До занять ходьбою, на початку, потрібно розігрітися, розтягнутися, і заспокоїти організм. Можна зробити вправу на підняття рук і гантельками, вагою не більше 1 кг. Тренування потрібно починати з ходьби в повільному темпі протягом 5-10 хвилин (розігрівання) після чого можна почати розтягувати ікри, м’язи ніг і рук, сухожилля, стегна і поперек. Трохи поупражнялись, необхідно заспокоїти організм ходьбою в повільному темпі протягом 5-10 хвилин, потім можна ще раз розтягнути ті ж м’язи. Дихання має бути правильне і рівне, без надривів, протягом усього заняття.

Під час виконання вправи – ходьби – тримати спину прямо, живіт втягнути, і робити рухи руками вперед і назад, вгору і в сторони.

Важливо поступово збільшувати тривалість кожного заняття, якщо ми почали з 5-10 хвилин, можна продовжити на наступний день 10-15 хвилин, і так довівши час ходьби до 30 хвилин на день при виконанні ранкової зарядки. Це означає що, починаючи займатися ходьбою, ми з Вами повинні звернути більше уваги на кількість хвилин, витрачений на заняття, перш ніж збільшувати інтенсивність руху, за рахунок збільшення швидкості або ходьби по горбистій місцевості вже на вулиці. Поперемінне збільшення / зниження швидкості є найефективнішим методом поступового збільшення інтенсивності занять, що дасть нам безсумнівно зменшення ваги, обсягу і поліпшення здоров’я.

На цьому дозвольте поки зупинитися розповідати і відкривати завісу таємниць зайвої ваги, застосовуючи фізичні навантаження і елементарні фізичні вправи.

Бажаємо всім приємного, активного і правильного схуднення, змінюючи спосіб життя назавжди, нехай з зупинками, але тимчасового характеру і подальшим рухом експресом до досягнення наміченого результату.

Чекаємо Ваших коментар, і дуже хочемо спілкуватися на сторінках сайту завжди і в будь-яких соціальних мережах і розсилках. Пишіть, радьте, розповідайте – будемо надихатися і надихати.

З повагою до Вас і Вашого руху до схуднення і позбавлення від зайвої ваги, боротьбою з ожирінням за здоровий спосіб життя, Ірина і Тетяна!

Підуть хвороби, повернеться молодість

  • вправи для нижньоі частини живота
  • з яких тренувань починати людям з вагою за 100 кг
  • комплекс вправ для схуднення для ваги більше 100
  • скильки хв зарядки в день для зменшеня ваги

Comments are closed!