Ходьба для схуднення | Дівич-вечір

Ходьба для схуднення | Дівич-вечір Ходьба для схуднення

Добрий день, читачі блогу «Дівич-вечір». Більшість з нас, жінок, мріють схуднути, і для цього прикладають героїчні зусилля, сидячи на жорстких дієтах, доводячи себе до знемоги в тренажерних залах. А між тим, є спосіб, який підходить практично всім і який не вимагає ніяких

матеріальних витрат, знущань над собою. Це швидка ходьба для схуднення – одне з найбільш ефективних і доступних методів схуднути і користь якої для здоров’я переоцінити неможливо.

На превеликий жаль, останнім часом ми стали мало ходити пішки, і абсолютно марно. Якщо ви займетеся ходьбою для схуднення, то сожгете жир не гірше, ніж при заняттях фітнесом, і як я вже сказала, робити ви це будете абсолютно безкоштовно.

Користь ходьби пішки для схуднення:

    Ходьба доступна людям будь-якого рівня спортивної підготовки і в будь-якому віці. Може застосовуватися людьми навіть із дуже великою вагою. Ефективно спалює зайвий жир, робить це безпечно для здоров’я, прискорюються обмінні процеси, за рахунок цього ви скидаєте вагу досить швидко. Не потрібно спеціального дорогого інвентарю та тренажерів. Тренує серцево-судинну систему, зникає задишка. Стабілізує рівень цукру в крові, знижує рівень холестерину. Рух підвищує загальний рівень тренованості, дозволяє краще переносити фізичні навантаження. При русі пішки організм насичується киснем. Тренуються м’язи ніг. Корисний для профілактики остеопорозу (про його лікування я недавно писала), а так само захворювання суглобів, зокрема колін.

Ходьба для схуднення – правила:

Якщо до сьогоднішнього дня ви мало пересувалися пішки, до того ж у вас великий зайву вагу і серцево-судинна система не звикла до великих навантажень, не поспішайте стартувати. Інакше ваш перший день нового життя стане і останнім. До того ж при великій вазі на суглоби ніг виходить величезне навантаження, так що тренувати їх потрібно поступово, не поспішаючи.

Робіть все не поспішаючи, правильно, пам’ятайте, що ви собі – кращий друг, і все, що ви робите, має бути на благо.

А тому уважно прочитайте декілька порад для початківців ходоків і постарайтеся їм слідувати, інакше замість користі для організму ви отримаєте шкоду.

1. Багато сперечаються, коли найкраще займатися швидкою ходьбою для схуднення: вранці або ввечері. Звичайно, бажано робити це з ранку – ефект буде краще. Відбувається це по-перше тому, що саме з ранку організм запускає ваш метаболізм.

По-друге, після нічного 8-ми годинного вимушеного голодування запаси глюкози в організмі виснажені – намагаючись заповнити потребу в енергії, організм починає розщеплювати жири. Але нічого страшного, якщо це буде прогулянка ввечері, але не перед самим сном.

2. Починайте прогулянку з півгодини. Потім, коли відчуєте, що можете більше – збільште тривалість до 40 хвилин, і далі до години. Головна умова – дихання повинно бути розміреним, задихатися не можна. Якщо під час руху ви можете говорити – темп обраний правильно.

3. Перед початком тренування обов’язково сходіть в туалет, випийте склянку води. Після тренування обов’язково випийте ще склянку – під час руху витрачається не тільки енергія, але й відбувається втрата рідини. Не можна допускати зневоднення організму, це уповільнює процес схуднення.

Якщо ви вийшли на тренування ввечері, то робити це потрібно через дві години після прийому їжі. Фахівці радять також відразу після тренування перекусити, щоб заповнити втрату вуглеводів.

4. Підберіть зручне взуття (для чого, я думаю пояснювати не потрібно). Найкраще підходять амортизуючі кросівки.

5. Якщо ви хочете поєднати приємне з корисним, гуляйте по пересіченій місцевості. Це ліс, парк – крім дози свіжого повітря, у вас не буде асоціації з важкою тренуванням, на відміну від занять у тренувальному залі на доріжці.

Як правильно провести тренування:

    Не потрібно відразу йти швидко. Перші 5 – 10 хвилин ходьба повинна бути неспішною. після того, як ви трохи розімнеться, розігрієтеся, швидкість поступово збільшуйте. В кінці тренування швидкість, навпаки, поступово зменшуйте, це потрібно робити за 5 – 10 хвилин до завершення заняття. Фахівці радять проводити интервальную тренування. Що це? Після розминки спочатку ходьби, далі ви йдете 10 хвилин в середньому темпі (6,5 км. На годину), потім 10 хвилин – швидко і знову протягом 10 хвилин в середньому темпі. Якщо ви вже достатньо треновані, то чергуйте середній і швидкий темпи спочатку 2 рази за тренування, і поступово доведіть до 4 разів. Прискорення робіть не за рахунок довгих кроків, правильно буде робити більше маленьких, дрібних – так енергії буде спалюватися набагато більше. Дихання: вдих тільки через ніс, а от видихати обов’язково ротом. Якщо з’явилася задишка, знизьте темп, і відновивши дихання, знову прискорюйтеся. Якщо ви втомилися, зупинятися не потрібно, просто знову трохи знизьте темп ходьби. Обов’язково стежте за поставою – спину тримаєте прямій, живіт втягнутий, плечі розправлені. Дуже важливо при русі правильно ставити стопу: спочатку на п’яту, потім перекочуємо ногу на всю ступню. перенісши вагу на неї. Руки тримайте зігнутими в ліктях, при русі допомагайте ними собі. Хорошим помічником вам можуть стати спеціальні палиці для ходьби. якщо є можливість їх купити – зробіть це. З ними спалюється до 46% більше калорій, ніж при звичайному русі. Фітнес – тренери радять робити тренування 5 – 6 разів на тиждень, і один день потрібно дати організму відпочити. Також дуже корисно поєднувати тренування з прийомом скипидарних ванн для схуднення .

Ви можливо здивуєтеся, але найкращий час для тренувань – це зима. Причому ефект схуднення при ходьбі посилюється якраз при низькій температурі. Так що якщо ви мені скажете, що зараз зима і вам холодно, то ця відмовка не приймається. До температури – 15 градусів займайтеся на здоров’я.

І ще одна маленька порада: якщо хочете займатися ходьбою для вашого схуднення – не відкладайте в довгий ящик. Терміново шукайте свої кросівки і… вперед! А якщо ще й організуєте собі правильно харчування, то ціни вам не буде!

З часом ви настільки втягніть, що організм вимагатиме щоденного навантаження і рух стане для вас приємною звичкою, а не болісної тренуванням.

Дотримуйтесь, друзі, цим простим рекомендаціям і найдоступніший вид тренувань – швидка ходьба для схуднення допоможе вам скинути зайву вагу. Можливо. що вас зацікавить дієта на гречці – швидкий і ефективний спосіб схуднути. Перейдіть по посиланню і ви все про неї дізнаєтеся.

Ходьба як фактор для здоров’я – раджу подивитися це відео про користь руху для розставання з непотрібними кілограмами.

Завантаження.

Хочете підняти настрій, дізнатися цікаве, отримати пораду

Comments are closed!

_0.32MB/0.00455 sec