Ходьба це спорт? Багато калорій спалюється при ходьбі? Схуднути за допомогою ходьби! | Форум “Ідеальне Тіло”

Ходьба це спорт? Багато калорій спалюється при ходьбі? Схуднути за допомогою ходьби! | Форум “Ідеальне Тіло” Майя Міллвуд Команда форуму

Багатьом відомо що м’язи спалюють жир. А ви знали що що б цей процес запустився, не обов’язково займатися стандартними видами спорту, можна використовувати лікування

ходьбою. Адже при ходьбі спалюється досить велика кількість кілокалорій. А значить і жир спалюється теж

Жири можуть згоріти тільки в м’язах! Це найголовніше правило.

А для того щоб справа дійшла до жирів, необхідно спочатку спалити калорії їжі, потім глікоген і тільки тоді справа дійде до жирів! Для цього потрібен дуже довга перерва в прийомі їжі. Ні, не потрібно себе обмежувати, потрібно просто. поспати

Вночі ви не їсте, а працюєте “на” глікогені, вранці після пробудження його запас мінімальний. Ось він шанс, дістатися до своїх дорогоцінних запасів. Жири згоряють у м’язах. але щоб м’язам потрібна була енергія вони повинні працювати! Чудово! Прокинулися, випили води, сходили в душ і. йдемо гуляти!

Необхідно просто ходити. Не бігати, не стрибати, не займатися фітнесом, не ходити в тренажерний зал, не крутити педалі велосипеда, не плавати в басейні не. що ви там ще собі напридумували Проста ходьба. Потрібна тривалість навантаження, саме тому я вибрав ходьбу. Ось дивіться: Після сну глікогену мало, але він є. Його цілком вистачить на 30-ть хвилин ваших занять. Тому навантаження повинна продовжаться мінімум 40 хвилин, краще годину.

А що люди з надмірною вагою можу робити година? Бігати годину? – Я вас благаю. Плавати? ага. Плюс до всього, це самий такий естетичний вигляд, бігати і трястися при цьому, як холодець, під погляди оточуючих хочеться не всім.

Тому тільки ходьба. Може й не самим енерговитратний вид спорту, зате годину ви точно проходите і захистіть свої м’язи від руйнування. Багатьох лякає втрата м’язової маси при заняттях спортом на голодний шлунок. Повірте, при ходьбі на протязі години-півтора вам це не загрожує.

Вам необхідно проходити 10000 кроків, 8км. Купуйте крокомір в аптеці, коштує 800р приблизно. Не треба поспішає просто ходите, звичайно якщо вам зовсім важко пересуватися, ходите скільки зможете. Ходіть два рази на день, три, але не менше 10000 кроків.

Ходити необхідно на свіжому повітрі, тому що будь-яке горіння відбувається тільки при достатньому або навіть надлишковій кількості кисню. Вулиця найкраще. Якщо вдома до відкрийте вікно, ширше.

І ось вони всі фактори для схуднення вночі:

    фіз. навантаження, білкова їжа, сон, гіпоглікемія (знижений рівень цукру в крові).

Прийшли з прогулянки відразу грати в “сарану” не треба. Є дуже хотітиметься на перших порах, потерпіть хоча б хвилин 20-ть, якщо можете то годину. Наш організм не володіє стоп-краном, і для завершення обмінних процесів йому потрібен час (а поки організм буде гальмувати споживання жирів як енергії їх згорить ще трохи) і потім ви поїдете, що не ТОРТ звичайно. А що? Білки, білки, білки, з клітковиною Все просто.

Можна ходити вранці, можна після роботи, звичайно результат буде вже не такий приголомшливий як після ранкової, але все одно вага піде. Головне ходити. Не можете вранці? ходите ввечері!

Кожен день не менше 10 000 кроків. А у вихідні вибирайтеся вранці на прогулянку, подовше. Якщо вранці ви не ходите, можете поснідати після пробудження (якщо є апетит) білком і клітковиною (кефір, горіхи і клітковина наприклад), або візьміть на роботу! Не погано правда.

  • Скільки зпалює калорій ходьба
  • скільки калорій спалює 10000 кроків
  • Ходьба 1 годину в день форум

Comments are closed!