Хочу схуднути – з чого починати схуднення

Хочу схуднути – з чого починати схуднення Хочу схуднути – з чого починати

Хочу схуднути, з чого почати схуднення – це питання часто задається на жіночих форумах з групах соцмереж, присвячених схудненню. І це правильно, адже саме неправильних

підхід до схуднення, відсутність ясної програми призводить до того, що дієти або вправи не приносять жінкам бажаною втрати зайвих кілограмів. Так з чого ж починати схуднення.

Схуднення починається з теорії

Найголовніше, що повинен усвідомити людина, яка хоче схуднути, що схуднення можливо тільки в тому випадку, коли кількість вступників в організм калорій менше, ніж їх витрату. Недолік калорій веде до того, що організм починає спалювати жирові запаси, в результаті чого і відбувається схуднення. Таким чином, ваше завдання – вибрати собі методику, яка дозволить вам цю нехитру математику перетворити в життя. А ефективних варіантів, власне кажучи, всього два – дієти і фізичні навантаження (спорт або танці). Давайте розглянемо їх детальніше.

Хочу схуднути на дієтах

Всі дієти – це обмеження в харчуванні. Різні дієти пропонують різні способи обмеження, але суть у всіх спільна – ви складаєте раціон з мінімальною калорійністю продуктів і тримайте його певний час. Таким чином, дієти як метод зменшують надходження у ваш організм калорій, і витрата починає перевищувати прихід, і, щоб заповнити ці втрати, йде згоряння жирів.

Мінуси дієт в тому, що, по-перше, не всі люди можуть впоратися з відчуттям голоду, тому кидають дієту, по-друге, обмеження в їжі часто викликають у людей психологічний дискомфорт, що відбивається на психіці як стрес. Якщо ви худнете в стресовому стані, то організм сприймає це як насильство, яке може повторитися, тому відразу ж після закінчення дієти він прагне знову набрати кілограми, причому навіть не до тієї ваги, що був, а ще більше.

Висновок – щоб схуднути без повернення ваги, потрібно вибирати такі дієти або методики харчування, які ви переносите спокійно. Потрібно відмовитися від жорстких дієт з сильними обмеженнями в їжі, віддавши перевагу більш м’які, де скидання ваги йде повільніше, але зате напевно.

Крім того, дуже важливо знайти, що називається, «свій продукт», тобто той продукт або групу продуктів, на яких вам худнути більш комфортно, ніж на інших. Зверніть увагу на це слово – «Комфортно», саме воно має стати найважливішим при виборі вами дієти. Знайти його дуже просто – спочатку спробуйте різні розвантажувальні дні, подивіться, який день вам сподобався більше за інших, і на його базі будуйте свою дієту.

Розвантажувальні дні – представляємо вашій увазі декілька найпопулярніших розвантажувальних днів, на підставі яких ви легко зможете зробити висновок про те, яка дієта стане для вас найбільш зручною та ефективною. Це вбереже вас від зайвих розчарувань, ви відразу будете худнути.

Улюблена дієта – якщо ви хочете відразу протестувати кілька продуктів, подивіться улюблену дієту, яка якраз і складена з різних розвантажувальних днів. Через це вона не набридає, мало того, зараз по популярності вона входить до трійки кращих дієт для схуднення.

Хочу схуднути за рахунок фізичного навантаження

Фізичне навантаження має інший розклад по калоріях – ви не зменшуєте їх прихід, харчуючись як звичайно, але збільшуєте витрата за рахунок активних фізичних занять у фітнес-центрі або школі танців. Цей метод більше підходить для активних людей, які можуть себе змусити займатися. По ефективності він у рази перевершує дієти, але, на жаль, сім з десяти дівчат, що приходять у фітнес-центр з бажанням схуднути, кидають тренування вже на другому тижні. Як вони кажуть, їм «важко і немає такого схуднення», на який вони розраховували. Психологи ж стверджують – вони просто не хочуть худнути по-справжньому, тому що людина, якій потрібно реально схуднути, буде займатися через не можу і тим біліше через не хочу.

Що в цих випадках можна порадити? Тільки одне – щоб не розчаруватися в можливостях вправ (а вони, повірте, величезні), спочатку перевірити себе в домашніх умовах. Ось анонси, які допоможуть вам дізнатися, чи є у вас внутрішня сила займатися спортом.

Вправи для схуднення. Тут ви знайдете відео, яке можна спробувати будинку. Якщо у вас все вийде, значить, ви сміливо можете вирушати у фітнес-центр на на заняття аеробікою чи активними танцями. Втім, з таким комплексом можна і вдома займатися.

Скакалка для схуднення. Ось, мабуть, самий універсальний продукт для домашньої фізкультури. До речі, за енерговитратами скакалка стоїть в одному ряду з серйозним танцювальним фітнесом, при цьому витрати мінімальні, а місце для заняття можна знайти де завгодно.

Хочу схуднути швидко

Бувають випадки, коли потрібно схуднути швидко. Кров з носа як треба. Не за один день, звичайно, але за тиждень, 10 днів. До власного дня народження, наприклад, коли потрібно заткнути за пояс усіх суперниць, адже буде Він… Це екстремальне схуднення, яке дуже небезпечно для організму, але тиждень можна витримати. На цей час ми беремо себе в жорсткі їжакові рукавиці і все, що робимо, підкоряється тільки однієї мети – схуднути. При цьому пам’ятаємо, що потім потрібно дуже м’яко виходити з системи, щоб вага не набрався знову і ті неймовірні зусилля, що ми запропонували, не пропали даром. Нижче ссилочку, які вам потрібні – зверніть на них увагу.

речі, кілька людей з редакції arabio. ru протестували ці методи на собі і ВСЕ отримали позитивний результат, так що тут ми даємо рекомендації і від свого імені. Головне, робити все в точності так, як описано, тоді ви будете вражені отриманим ефектом.

Як схуднути за тиждень. Ми впевнено рекомендуємо вам цей комплекс заходів для схуднення, тому що це не просто плід творчих пошуків журналістів, а Узагальнення досвід редакції журналу, яка протестувала всі відомі системи схуднення і вибрала те, що реально працює.

Як прибрати живіт. Якщо вас турбує стан саме цієї частини вашого тіла, є відмінний матеріал – фотомодель Ксенія Райман на своєму прикладі показала, що прибрати живіт не тільки можна, а й за найкоротший час. Стаття – справжній хіт російського інтернету.

Катерина Гарна © Всі права захищені

Сподобалася стаття? Розкажи про неї друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога.

  • з чого почати день хто хоче зхуднути
  • з чого розпочати схуднення
  • Що робити щоб зхуднути
  • як живіт убрать тобто зхуднути
  • як у найкоротший час похудати?

Comments are closed!

_0.32MB/0.00695 sec