Хочу схуднути. Не можу схуднути. 4 ради, як правильно хотіти | Щасливі по життю

Хочу схуднути. Не можу схуднути. 4 ради, як правильно хотіти | Щасливі по життю Хочу схуднути. Не можу схуднути. 4 ради, як правильно хотіти

«Хочу схуднути» часто стикається з непереборним «не можу схуднути». Пошуки причин і винних може ні до чого не привести. А, може, проблема криється в глибоко засіли «не хочу схуднути»?

І тоді,

намагаючись позбавитися від зайвої ваги. худне все більше нагадує Сізіфа з його безплідним працею. Результату чи ні, або він украй незначний, або після найменшого ослаблення уваги колишній вага повертається і «приводить» з собою ще кілька кілограмів.

Часто людина, що зважилася знизити вагу, в розумі рішення прийняв, а в серці – ні. Він знає, що зміни необхідні, щоб стати стрункішою, здоровіше або довести комусь свою спроможність.

Результат такої неузгодженості – важкий шлях з обмеженнями, стражданнями і, найчастіше, зі стражданнями. Але попереду, як вершина для альпініста, маячить намічене число – жаданий показник ваг. І тому при відповідній мотивації і позитивному настрої можна перетерпіти тимчасові незручності (про стимул для схуднення).

І ось «пік» підкорений, ненависні сантиметри «пішли», а разом з ними знайдена легкість рухів і стрункість фігури.

І ось з цього моменту у багатьох починається поступове «скочування з вершини». Навіщо продовжувати обмежувати себе, якщо мета досягнута, і можна розслабитися. І з таким «розслабленням» нещодавно постройневшая фігура за лічені дні знову «обростає» неестетичними складками. А її власник з ще недавно з посмішкою дивиться вперед людини перетворюється на зневіреного товстуна.

Жирові клітини, втративши частину накопичених запасів, при втраті пильності знову запасають у своїх депо нерозтрачені надлишки.

Якщо вдалося стримувати себе пару місяців і втратити при цьому пару десятків кілограм, то, що ж змусило знову почати нестримно наїдатися (як знизити апетит)?

Відповідь на це питання переходить з площини «не можу схуднути» в «не хочу схуднути».

Тобто людина розумом розуміє і хоче зменшити свої обсяги, а підсвідомість наполегливо продовжує відображати його колишню повноту . Тобто «верхи – хочуть, а низи – упираються». І до всього іншого ці «низи» беруть собі в союзники смакові пристрасті і спільними зусиллями повертають ненависні кілограми.

Є безліч прикладів, коли, здавалося б, самі небеса допомагають тому, хто реально хоче. Такі люди своїм бажанням перепрограмують непоступливе підсвідомість і вкладають в нього установку на успіх (в нашому випадку – на струнку фігуру назавжди).

Як «правильно» хотіти

1) Створіть образ свого нового тіла . Можете допомогти собі, вибравши фото моделі з бажаними параметрами. Постійно приміряйте на себе нову фігуру, щоб зжитися з думкою, що це – ви в недалекому майбутньому.

2) Відкидайте будь-який сумнів в успіху вашої справи . Мисліть так, як ніби мета вже досягнута, і потрібно лише трохи почекати. Відповідно плануйте своє життя, вписуючи в плани вже своє оновлене тіло.

3) Думаючи про схуднення, зберігайте позитивний настрій, радійте кожному ушедшему граму і насолоджуйтеся самим процесом. Переконайте себе, що жир ви не втрачаєте, а позбавлятися від нього, і це – ваш особистий вибір і бажання.

4) Ваша мета – досягти не вершини, щоб спуститися з неї, а вилізти на високе плато і, при бажанні, піти ще вище.

Проявивши необхідне старанність і навчившись «правильно хотіти», ви через деякий час навіть уявити собі не зможете, що колись могли вважати себе жертвою апетиту і думати: «я не можу схуднути». «Хочу схуднути» діє!

На десерт – безперечно стоять кадри!

  • похудання за допомогою льону
  • Як схуднути у жопі

Comments are closed!