Хочу схуднути на 10 кг

Хочу схуднути на 10 кг Хочу схуднути на 10 кг

Читайте також:

Хочу схуднути на 10 кг “, – кажете ви собі постійно. Тоді для вас є рада. Існує так званий швидкий вид дієти, який заснований на споживанні фруктів і допомагає скинути вагу

майже за тиждень. Якщо ви все ще ставите мету: “Хочу схуднути на 10 кг”, то необхідно за 6 днів з’їсти 9 кг будь-яких фруктів за вашим вибором, і разом з цим обмежити споживання рідини до півлітра на добу.

“Хочу схуднути нга 10 кг”, – повторюєте ви. Тоді надійти потрібно таким чином:

У перший і шостий день – з’їдати по 1 кілограму фруктів;

На другий і п’ятий день – по 1,5 кілограма;

А на третій і четвертий день – по 2 кілограми,

Таку дієту можна застосовувати з періодичністю в 1 рік.

“Хочу схуднути на 10 кг”, – ця мета не дає спокою. Тоді ця інформація для вас. Інші види фруктових дієт більш тривалі за часом, але вони вдаліше продумані, так як фрукти необхідно споживати в задоволення, не припиняючи при цьому звичного режиму харчування.

“Хочу схуднути на 10 кг”, – твердите невпинно. Ви можете вибрати який-небудь один вид фруктів.

Наприклад, яблучна дієта для тих, хто повторює “Хочу схуднути на 10 кг” дотримується наступним чином:

в перший тиждень замінюйте яблуками тільки сніданок;

на другому тижні дієти яблука вводяться на сніданок і на вечерю, а опівдні потрібно влаштувати легкий вегетаріанський обід;

на третьому і четвертому тижні слід вживати виключно яблука, а в перервах між яблуками можна вживати воду з медом або лимоном;

– на п’ятій і шостій тижня яблучної дієти в обід і на вечерю вживається здорова їжа, а яблука знову вводяться на сніданок.

“Хочу схуднути на 10 кг” – не просто бажання, це вже крик організму. Тому треба дотримуватися рекомендацій. На яблучну дієту краще всього брати натерті яблука – в такому вигляді вони роблять набагато більший терапевтичний вплив.

“Хочу схуднути на 10 кг”, – продовжуєте стверджувати ви. Тоді знайте, що досить часто для схуднення користуються яблучним оцтом. Вживання його в дієті з його, а також саме схуднення дуже сумнівно, зважаючи на що краще буде звернути свою увагу на інші, більш ефективні дієти.

Є ще одна «швидка дієта» – кавунова. При дотриманні цієї дієти відбувається очищення організму від усіляких шлаків і, відповідно, від зайвої ваги. Вона вкрай проста у виконанні.

Кавунова дієта передбачає 5-6-разове харчування. За один раз передбачається з’їдати 1 кілограм кавуна на 10 кілограм ваги тіла. Таким чином, якщо ви важите 80 кг, вам необхідно розподілити 8 кг кавуна на 5-6 прийомів.

Рекомендується продовжувати кавунову дієту не більше 5 днів, якщо ви харчуєтеся виключно кавунами, і не більше 10 днів – якщо в раціоні присутня хліб. За цей проміжок часу ваш організм встигне очиститися від шлаків, зайвих солей і непотрібною води. Так що бажання “хочу схуднути на 10 кг” цілком здійсненно.

Кавунова дієта досить ефективна. Всього за тиждень ви скинете близько 5 кг. А при правильному дотриманні кавунової дієти ви зможете схуднути навіть на 8 кг. Це відмінний способоб досягти мети “хочу схуднути на 10 кг”. Тут, однак, необхідно враховувати наступний фактор: кращий спосіб завершити дієту – посприяти тому, щоб знову не набрати зайву вагу. Для цього необхідно протягом двох тижнів після завершення кавунової дієти дотримуватися таких правил:

сніданок повинен включати в себе вівсяну, гречану або рисову каші на воді, невелика кількість сиру або маложирного сиру (можна замінити одним яйцем);

обід повинен включати в себе рибне блюдо, нежирне м’ясо або птицю, а також легкий зелений салат, заправлений соком кислих ягід або лимона і чайною ложкою оливкової олії;

вечерю – знову з кавуна, однак 1 кілограм м’якоті кавуна тепер з’їдається на 30 кілограм маси тіла.

Пам’ятайте: природно, всі ці рецепти розраховані на людей, які не мають проблем зі здоров’ям. Наприклад, яблучну дієту призначає лікар-дієтолог лише за відсутності проблем з шлункової кислотністю. А кавунова дієта призначається лише за відсутності цукрового діабету, проблем з підшлунковою залозою, каменів у нирках, вроджених аномалій сечостатевої системи, аденоми передміхурової залози, пієлонефриту, ряду розладів шлунково-кишкового тракту.

Бажання скинути зайву вагу, виникає зазвичай влітку. Природно, влітку можна застосовувати не тільки фруктові дієти, але й овочеві. Досить часто фрукти і овочі поєднуються при вживанні, тобто використовуються фруктово-овочеві дієти, з усілякими сполученнями овочів і фруктів. А що стосується фруктово-овочевих дієт – тут є, де розвернутися у своїх експериментах. Однак проводите експерименти з розумом і не дайте необачного бажанням “хочу схуднути на 10 кг” завдати шкоди організму!

  • Як похудати за тиждень і набагато хоч на 10 кг?

Comments are closed!