Хочете схуднути – пийте більше води! – Корисні статті – Коректор функціонального стану Кольцова купити пластини. Відгуки, форум. Застосування КФС Кольцова

Хочете схуднути – пийте більше води! – Корисні статті – Коректор функціонального стану Кольцова купити пластини. Відгуки, форум. Застосування КФС Кольцова Хочете схуднути – пийте більше води!

На сайті www. cnn. com зустрілася стаття, що підходить до нашої тематики.

http://www. cnn. com/2010/HEALTH/08/23/drink.

water. lose. weight/index. html

Забудьте про таблетки для схуднення і клізмах! Нові дослідження говорять про те, що ефективний засіб для схуднення загальнодоступно, і Ви можете отримати його в необмеженій кількості прямо з вашого крана на кухні. Якщо пити по дві склянки води (по 8 унцій кожен – 28,4 * 8 = 227 г) перед сніданком, обідом і вечерею, то Ви зможете не просто скоротити порції їжі, але і скинути свою вагу і утримувати його, щонайменше, протягом року, говориться в дослідженні, представленому сьогодні на щорічних зборах Американського Хімічного Товариства (the American Chemical Society) в Бостоні.

«Якщо до зваженої низькокалорійній дієті підключити воду, то ймовірність успіху значно зростає» говорить Бренда Деві (Brenda Davy) – доктор медичних наук, ад’юнкт-професор правильного харчування в університеті Virginia Tech в Блексбергу, і автор проведеного дослідження.

Людям, які сидять на дієті, вже давно рекомендували пити воду, для того щоб скинути зайві фунти, але до цих пір ніхто не спромігся провести наукове дослідження, яке б підтвердило цю мудру пораду – говорить Бренда. Її невелике дослідження є першою спробою відстежити вплив «попереднього завантаження водою» перед прийомом їжі на випадковій вибірці.

У дослідженні взяли участь 48 чоловіків і жінок, які мали надмірну вагу і страждали ожирінням, віком від 55 до 75 років і дотримувалися низькокалорійних дієт (1200 калорій в день для жінок і 1500 для чоловіків). Половину з них проінструктували випивати по 16 унцій (близько 450 г) води перед кожним прийомом їжі. Через три місяці учасники експерименту, які пили воду, скинули в середньому по 15,5 фунтів в порівнянні з 11 фунтами в контрольній групі. Перші результати експерименту були опубліковані в journal Obesity – щомісячному збірнику статей з фундаментальних, клінічним і прикладним дослідженням в області біохімії.

Пізніші дані підтверджують стійкість отриманого ефекту. Ті, хто продовжував прийом води протягом цілого року, скинули в середньому ще по 1,5 фунта, в той час як ті, хто не застосовував «попередню завантаження водою» набрали в середньому по 2 фунта – говорить Деві. На відміну від попередніх результатів, ці останні дані не були ще опубліковані в солідних виданнях.

Деві і її група не впевнені, що розуміють механізм впливу води на процес схуднення, але вони вважають основною причиною зниження ваги той факт, що вода заповнює шлунок робить людину менш голодним і, таким чином, знижується ймовірність переїдання. Крім того, пиття води зменшує бажання людини побалувати себе газованими напоями, багато з яких несуть додаткові калорії. Для дослідження застосовувалася проста питна вода, яка не мінералізована і не містить смакових добавок або додаткових вітамінів. Не виключено навіть, що сам факт пиття води перед їжею служить людині додатковим нагадуванням про те, що він займається корекцією ваги. – Припускають дослідники. Деві коментує результати свого дослідження такими словами «ми не стверджуємо, що пиття води здатне розчинити жирові тканини, але для людей, що намагаються схуднути за допомогою низькокалорійних дієт, це може послужити хорошою додатковою мірою».

Підключення пиття води є безпечним способом скинути надлишкову вагу, особливо якщо вода замінює інші рідини, що містять деяку кількість калорій – говорить Стефан Кук (Stephen Cook) експерт з правильного харчування медичного центру Рочестерського університету (the University of Rochester Medical Center) в Нью – Йорку. «Це легкий спосіб замінити калорії, і при інших рівних умовах, це сповільнить набір ваги або навіть поверне процес назад» – говорить Кук, який не брав участі у проведеному дослідженні. «Це один з найбезпечніших способів, який ми можемо порекомендувати людям, що займаються зниженням ваги».

Деві каже, що люди, які намагаються схуднути, можуть завести собі пляшечку підходящого об’єму і по-трохи пити з неї протягом усього дня. «А, головне, намагайтеся випивати по 2 склянки води за двадцять хвилин перед кожним прийомом їжі» – говорить Деві.

Потреби у воді індивідуальні для кожної людини. Але існує рекомендація жінкам намагатися випивати протягом дня близько 2,7 літрів води, чоловікам – 3,7 літра. Сюди входить вода, укладена в продуктах харчування, а також напої.

Американське Хімічне товариство є некомерційною організацією вчених, заснованої конгресом в 1937 році.

Хочеться додати невеликий власний коментар. Американці голосно «відкрили», те, що нам і так знайомо. Відмінно! Ось ще один голос на користь того, що треба пити воду. Але ми з Вами зараз вже знаємо цю тему набагато глибше. Організм добре і з легкістю буде приймати саме структуровану воду. Про це йдеться практично в кожній статті з розділу «Статті про КФС» на цьому сайті. Коректор функціонального стану є дійсно швидким і зручним пристроєм для структурування води, більше того, він дозволяє цій воді надати цілеспрямована дія, спрямоване на м’яку корекцію ваги! Йдеться про КФС № 3 і 4. Корекція фігури в результаті застосування КФС є наслідком того, що КФС спочатку балансує роботу всіх основних систем організму, включаючи імунну систему, без чіткої роботи якої взагалі неможливо отримати стійкого результату по зниженню ваги. Терміни, на яких слід дивитися на ефект від застосування КФС точно такі ж – перші результати з’являються через 3-4 місяці. Це перші відчутні результати саме по зниженню ваги, зміни в організмі відбуваються поступово. Сам КФС починає працювати на відновлення організму, як тільки Ви його в перший раз візьмете у свої руки або вип’єте першу склянку структурованої води! За довге життя ми встигаємо зібрати стільки шлаків, і зібрати таку колекцію проблем, що треба спочатку елементарно навести порядок, а не вимагати миттєвих результатів. Ось до цієї роботи КФС приступає відразу ж.

Тонкість полягає в тому, що дуже складно випити рекомендована кількість неструктурованою води. Організму доводиться затрачати свої запаси енергії для того щоб її структурувати. Якщо людина завзято візьметься вливати в себе неструктуровану воду, то це обернеться великим додатковим навантаженням для організму. Воду, структуровану за допомогою КФС, хочеться пити – можемо це стверджувати з власного досвіду і за власними відчуттями. У міру того, як людина почала пити структуровану за допомогою КФС воду, починає відчуватися смак води, з’являється відчутна на смак різниця між водою структурованої і водою не структурованою.

КФС на Російському ринку вже більше двох років. Ті, хто ними користується, обмінюються інформацією, і вже є досвід значно більш тривалого застосування КФС, ніж термін дослідження в перекладеної статті. Люди отримують порівнянні або навіть кращі результати по зниженню ваги за рахунок одного тільки пиття структурованої води без використання дієт!

На енергетичний вплив КФС перший відгукується людська психіка. Без свідомого самоконтролю і примусу помічаєш, що просто менше хочеться їсти, перестаєш переїдати. Настільки складна для багатьох проблема контролю власної ваги має дуже просте рішення – пийте воду, оброблену за допомогою приладів КФС!

Ось уривок зі статті про це ж дослідженні, проведеному Брендой Деві, на іншому сайті:

Карла Волпер – доцент центру порушення правильного харчування в Університеті Коламбія (Columbia University) і член дослідницького факультету в центрі дослідження ожиріння в госпіталі св. Луки в Нью-Йорку так прокоментувала цю новину:

«Питання полягає в тому, чи будуть люди продовжувати пити воду і після припинення експерименту. Нам відомо безліч найпростіших способів зниження ваги, які може використовувати будь-яка людина. Клінічні спостереження показали, що якщо людина просто записує все, що він з’їв, він може знизити вагу удвічі швидше. Але дуже складно змусити людину продовжувати записувати, що вони їдять. Або ще, відомо, що якщо трохи зменшити порції, то починається втрата ваги. Але люди не роблять цього. Те ж саме стосується і рекомендації пити по-більше води. Навіть невеликі зміни вимагають зусиль. Зміна стереотипу поведінки вимагає зусиль і часу. »

Коректори функціонального стану перетворюють воду в бажаний напій! Це важіль, за допомогою якого можна висмикнути себе зі стану буденності, в якому чомусь не залишається сил навіть на такі прості дії, спрямовані на допомогу власному організму.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00424 sec