Хочете схуднути – крутите кульки | Igrena. com for Russian Philadelphia

Хочете схуднути – крутите кульки | Igrena. com for Russian Philadelphia Хочете схуднути – крутите кульки

8/29/2011 12:00 AM

-Я тебе не впізнала! – вигукнула жінка при зустрічі з давньою приятелькою. – Ти так схудла і виглядаєш класно! Кульки крутиш?

Такий монолог – не рідкість в наші дні. На цих кульках

«збожеволіли» всі, хто не просто бажає схуднути, але при цьому виглядати блискуче. І куди тільки не їздили за магічними кульками, які працюють фантастично!

Але тепер, схоже, не треба буде шукати їх за тридев’ять земель, оскільки офіс для схуднення за методом доктора Садхіна – The Sadkhin Method. відкритий в передмісті Філадельфії.

Однак, що це за метод і в чому його сила?

Насправді «кулькова дієта», як її прозвали в народі, – це революційний комплекс схуднення та оздоровлення (The Sadkhin Method), який доктор Садхін (Sadkhin) розробляв протягом 20 років. І справа далеко не в кульках.

У його основу ліг природний підхід до втрати ваги. Доктор Sadkhin взяв на озброєння головну проблему при ожирінні і зайвій вазі: відчуття голоду, яке практично непереборно при дотриманні будь-якої дієти.

Довгі роки досліджень, що включили вивчення елементів нашого організму, що викликають відчуття голоду, привели доктора до створення спеціальної програми, що сприяє вгамування почуття голоду при прийомі мінімальної кількості корисної їжі і настраивающей організм на здоров’я.

Тому комплекс Садхіна – набагато більше, ніж простий спосіб схуднення, це – шлях до здоров’я, стрункої фігури і гарному настрою!

Можливим це стало завдяки відкриттю доктором Садхіним (Sadkhin) шістнадцяти біологічно активних точок контролю голоду, розташованих за вухами, які отримали назву The Sadkhin Points. Саме до поверхні цих точок прикріплюються спеціальні кульки, задіяні під час виконання програми.

Це 100% неінвазивний метод дозволяє стимулювати гіпоталамус і виділяти гормони, які контролюють відчуття голоду.

Як правило, ця революційна програма дає результати буквально в лічені дні з втратою дюймів навколо талії: тіло ніби шукає власний баланс в той час, як почуття голоду управляється за допомогою The Sadkhin Method.

The Sadkhin Method підлаштовується під особисті потреби тих, хто бажає скинути зайву вагу, 100% вільний від ліків, не вимагає ніяких спеціальних продуктів чи напоїв і простий у здійсненні.

Тисячі людей, які встигли втратити вагу, завдяки цьому методу придбали практично новий, помолоділий вигляд. І при цьому не мучили себе виснажливими дієтами і вправами в спортзалах – їм було легко виконувати отримані приписи і кожен день радіти результатам.

Sadkhin certified practitioners in this location are Dr. Izabella Dyakovetsky

and Alina Tsirelson .

CALL TODAY FOR A FREE CONSULTATION. 877-574-5777

Comments are closed!