Хочеш схуднути – заведи кішку: Гумор – diets. ru

Хочеш схуднути – заведи кішку: Гумор – diets. ru Хочеш схуднути – заведи кішку

Кішка дісталася нашій героїні випадково – разом з квартирою, яку вона зняла у великому місті. Про наявність тварини господиня дівчину не попереджала, тому, коли кошак появився і пару

вечорів поспіль наполегливо шкрябав в загальний коридор, Ася проявляла твердість і дивувалася нахабства звіра. Воля кошака виявилася міцнішою, а наміри – твердіше, і в один прекрасний день, приспавши асино пильність, звір сквозанул у неї між кісточками в квартиру, коли вона виходила з пакетом сміття в під’їзд.

Ася стала ловити кішку. Але та явно була знайома з затишними кутами квартири і швидко сховалася. Ася набрала господиню – виявилося, що кішка вважалася втраченою, тому квартирантку і не попередили. Мурка (так звали смугасту) була гуленієм і по половині року пропадала на котячих тусовках. Вона була привченої до лотка, стерилізованої, алергії на котів у Асі не було, тому вона недовго терпіла вибачення господарки, і погодилася наглядати за кішкою, коли та зволить приходити додому. Господиня пояснила, де лежить прибране котяче придане і залишки корму, обіцяла ще кото-їду підвозити – і стали Ася з Муркою жити в соціумі. Разом ж веселіше.

Минуло півроку.

Веселіше – це було не те слово. Життя стало казкою. Крім радостей спілкування і відчуття сім’ї, Асі вдалося помітити важливу сторону володіння кішкою: за 6 місяців, які вона няньчила з вусатою хуліганкою, її вага стала впевнено і стабільно знижуватися.

перше, Ася стала менше їсти. Тому що:

А) половина вкусняшки, розгорнутої перед телеком, йшла на котячий податок. Не поділитися з кішкою було собі дорожче – можна було позбутися десерту зовсім.

Б) кішка вміла відкривати холодильник. Ася знаходила не лише котячу шерсть всередині, але і липкі сліди зовні. У холодильнику після Муркін інспекції зазвичай був розгардіяш, пакети з кефіром і молоком проткнуті зубами, йогурти скинуті на підлогу, ковбаса і котлети розтерзані. Половину того, що Мурка не їла, вона все одно пробувала на зуб. Ася стала намагатися взагалі не робити запасів їжі, а, якщо і запасатися – то овочами і фруктами, і це пішло їй на користь.

В) коли у Асі зовсім не було грошей (ну от просто взагалі не було!), і був при цьому невеликий бюджет на їжу, у неї завжди був вибір – купити їжу собі, або Мурку. І, якщо у Асі на роботі були безкоштовні печенюшки, то кішку позбавили і останньою радості з розорення холодильника, а голодна кішка – це стихійне лихо.

друге, Ася була поставлена??в положення, яке зобов’язує дістати з полиць деякі старі речі і влізти в них, а це психологічний момент. А все тому, що кішка її володіла характером грайливим і іспанським, і цілком в її принципах було потягти пояс від сукні, або, приміром, побився приготовлену на ранок блузку. Пару раз Ася спізнювалася на автобус, намагаючись відшукати річ, і якось сама по собі навіть увійшла у смак прогулянок пішки. Знаючи, що з вечора готувати одяг вже не-комільфо, вона стала вставати і лягати раніше, і скоро помітила, що її власні речі п’ятирічної давності знову прекрасно на ній сидять.

третє, Ася стала більше рухатися. Пам’ятаючи про те, що Мурка була авантюристкою, ми можемо припустити, як їй подобалося здійснювати стрибки по головах і тягнуть з-під рук господині необхідні речі. Це сприяло не тільки регулярним фізичним навантаженням навіть у вихідні, але і корисним побутовим звичкам героїні, але про це в іншій статті. Крім того, знаючи, що невгамовна енергія кіци спонукає її вночі скакати по тілу сплячою господині, Ася стала перед сном грати з Муркою, щоб та втомилася. Вона бігала за кішкою і від неї, поки у Мурки не висувався мову, очі не перетворювалися на дві чорні миски, а дихання не ставало частим, як у собаки. Залишивши кішку оговтуватися, Ася починала готуватися до сну.

Наприкінці зими Мурка вирішила податися на волю – прийшов час гуляти. Як одного разу вона ковзнула в квартиру, обдуривши Асю, так само вона вислизнула і від неї. Ось-ось вона повинна повернутися, і в очікуванні її Ася завела звичку здійснювати вечорами довгі прогулянки по району. У надії зустріти кішку і взагалі… в якості хорошої і корисної звички.

(Фото в матеріалі – Galina Barskaya, Shutterstock. com)

Comments are closed!