Хочеш схуднути їси – не забороняти собі нічого

Хочеш схуднути їси – не забороняти собі нічого Хочеш схуднути – їж, що не забороняй собі нічого

Хочеш схуднути – їж! Така рекомендація на просторах інтернету зустрічається часто-густо. Як би парадоксально це не звучало, але якщо хочеш схуднути – їж . навіть коли не дуже хочеться. У жінок

з надмірною вагою першою справою виникає питання: з чого почати, щоб схуднути? Звичайно, хочете схуднути, почніть є. Але, є необхідно не все, що потрапило в руки, і не по п’ять кілограм за раз. Ваш шлунок не помийницю і скидати в нього все підряд не можна.

Дівчата, які зважилися боротися з повнотою, але не хочуть відмовляти від улюбленої їжі повинні запам’ятати кілька правил:

    Хочеш схуднути – їж повноцінно. Приймайте їжу три-чотири рази на день. Снідайте, обідати й вечеряти. Чи не старайся швидко худнути. Повільне зниження ваги збільшує шанс зберегти отриманий результат. Хочеш схуднути – пий більше води. 2-3 літри рідини на день підвищують метаболізм і прискорюють розщеплення жирів. Відмовся від алкоголю і «фаст-фудів».

Хочеш схуднути – їж! Це міф чи реальність?

Хочеш схуднути, перестань «жерти» – Така ідея частенько вбивається в голови «бідних» жінок, які страждають надмірною вагою. Вирішила скинути вагу – що робити? Звичайно, голодувати і розвантажуватися. А чи допоможе це? Можливо, допоможе, але чи надовго?

Якщо сильно обмежувати себе в їжі, то організм втрачає необхідні йому поживні речовини, і з’являється відчуття голоду.

Але ти сильна, ти цей голод можеш заглушити, адже тобі необхідно худнути. Скільки ти так протримаєшся? Рано чи пізно твій мозок не витримає, ти зірвешся і привіт нові кілограми. Тому, хочеш схуднути – їж повноцінно.

Хочеш схуднути – їж часто

Якщо ти з’їси порцію м’ясної страви, то воно перевариться приблизно за 3-4 години. А якщо ти «поклюешь» кашку, то вже через годину твоє тіло знову захоче їсти, не відмовляй йому в цьому. Їжу приймай маленькими порціями, ретельно пережовувати їжу і старайся не переїдати. Непогано буде, якщо ти будеш вести підрахунок спожитих калорій .

Хочеш схуднути – їж, що не забороняючи собі нічого

Comments are closed!

_0.31MB/0.00398 sec