Хлібна дієта. Хлібна дієта, відгуки | Леді Дафна

Хлібна дієта. Хлібна дієта, відгуки | Леді Дафна Хлібна дієта. Хлібна дієта, відгуки

Будь-якій жінці відомо, що хліб і хороша фігура поняття антонімічних. Але в житті бувають парадокси. Саме таким парадоксом і є хлібна дієта. Так-так, ви не помилилися. Така дієта

вважається досить ефективною. Пам’ятаєте вислів «сидіти на хлібі і воді»? ось звідси, напевно, і взяла свої витоки така дієта. Адже людина, перебивався з хліба на воду, навіть і мріяти не може про зайві кілограми!

Отже, давайте будемо говорити мовою дієтологів. Така дієта вважається низькокалорійною. Сидячи на хліб насущний, ви можете легко скинути за тиждень 3 кілограма живої ваги. Сидіти на хлібній дієті доведеться близько місяця, але можна і скоротити терміни в два рази.

Прославила дієту дієтолог з Ізраїлю Ольга Раз-Кесснер. Її ноу-хау – низькокалорійний хліб, виготовлений із зерна грубого помолу. Детальну інформацію можна почерпнути з книги «Хліб заради життя. Вуглеводна програма по зниженню ваги ».

Вся суть в тому, що жінка не відчуває голоду. З’ївши 13-26 шматочків такого хліба, пані та ситі, і в той же час позбавляються від непотрібних кіло і злощасних сантиметрів на талії, звичайно, зайвих!

Всю дієту можна розділити на два етапи. Під час обох етапів не забороняється пити, «скільки влізе, будь то вода, чай або каву. Не забувайте і про полівітаміни – по одній таблетці на день, а також про такій же кількості кальцію.

Хлібна дієта – 1 етап:

Триває 1 етап приблизно 2 тижні. Давайте переглянемо меню! 8-12 шматочків хліба грубого помолу в день. Пам’ятайте, що можна замінити два шматочки хліба дієтичного на один звичайний. Зробіть свій стіл – намазуйте на хліб тхіну, хумус, нежирний сир або ж авокадо. Тільки шар повинен бути тонким! Спробуйте бутерброди з знову ж тонким шматочком риби. Але про солодкий доведеться забути!

Не відмовляйте собі в будь-яких некрохмалистих овочах. Також побалуйте себе 3 яйцями в тиждень. Приготуйте їх, як вашій душі завгодно!

Йогурт – обов’язкова умова, а також три рази на тиждень з’їдайте порцію м’яса з овочами, можна замість м’яса використовувати рибу, але в ці дні зменшуйте кількість хлібних скибочок на три. Щодня їжте фрукти. Їжте з періодичністю в три години.

Хлібна дієта – 2 етап.

Цей етап можна назвати «етапом заміни». Замініть два шматочки хліба склянкою варених бобів або склянкою варених макаронів, двома третинами склянки круп у вареному вигляді.

Також два шматочки дієтичного хліба можна замінювати однією вареною картоплею чи одним вареним качаном кукурудзи.

Також можна ці шматочки замінювати трьома ложками сухого сніданку, двома ложками мюслі. Але овочі і раніше залишаються у вашому раціоні.

Збільште до трьох порцій на день вживання фруктів і не забувайте про «старому доброму» йогурті. Їжте все з тією ж періодичністю в три години.

Хлібна дієта, відгуки.

Безліч жінок вже оцінило переваги хлібної дієти. Вони стверджують, що навіть отримали від неї задоволення, так як не ходили з голодним поглядом і бурчали шлунком. Приємне відчуття ситості в сукупності з прекрасною результатом можуть надихнути будь-якого! Ось така вона наша хлібна дієта. Відгуки з яскравою позитивної забарвленням говорять на її користь.

Але будьте обережні! У тому випадку, якщо у вас хронічні коліти, хлібна дієта застосовується з особливою обережністю і тільки з дозволу лікаря. Вся справа в тому, що хліб, приготовлений із зерен грубого помолу, іноді має здатність викликати роздратування кишечника. Тим більше, якщо вживати в їжу такий хліб тривалий час. Так що не забувайте про своєчасну консультації у фахівця.

Якщо ж вам «дали добро», у вас є шанс отримати прекрасну форму, плюс до всього, зберегти свою вагу в нормі. А це дорогого коштує.

Хліб здавна вважається королем столу – і ситим зробить, і коштує недорого. Справжній порятунок. Тепер до цього почесного звання можна ще додати звання «почесного дієтолога». Хлебушек цього цілком заслуговує!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00553 sec