Хардгейнер – Як Набрати 5 Кг За 4 Тижня | Спорт і активний відпочинок | ШколаЖизни. ру

хардгейнер – Як Набрати 5 Кг За 4 Тижня | Спорт і активний відпочинок | ШколаЖизни. ру хардгейнер – Як Набрати 5 Кг За 4 Тижня

Автор: Вінс Дель Монт

Переклад Володимир Кесарєв

Хочете дізнатися, як в максимально

короткі терміни значно додати у вазі? Якщо вас зачепило назву цієї статті, значить, у вас є хороший шанс зрушити стрілку вагів на кілька ділень вправо вже в найближчі чотири тижні.

Вкрай худорлявих людей зазвичай називають хардгейнер. У світі, в якому більшість позбавляється від зайвої ваги, їм катастрофічно не вистачає цих самих кілограмів.

Якщо ви все життя безуспішно боретеся зі своєю худобою, і до цих пір не набрали навіть покладену норму, то, знайте, що ви не самотні. Я і сам свого часу був украй худорлявим хлопцем і важив набагато менше норми.

Всі знають, як збільшити вагу. Справа ця нехитра, і, швидше за все, ви вже втомилися слухати поради подібні цим:

»Щоб додати у вазі, ви повинні їсти, є, і ще раз є. »« Секрет набору ваги полягає в їжі… »« Щоб швидко додати у вазі вам необхідно дати метаболізму сверхнагрузку. »« Неможливо побудувати будинок без будівельних матеріалів. »І т. п.

Дуже мудрі поради, і все вищевикладене абсолютно справедливо. Я і сам не раз проповідував ці прописні істини. Але не поспішайте кидати в мене помідори. Проблема в тому, що це тільки загальні поради та рекомендації, в яких ви не знайдете жодних конкретних кроків і практичних дій.

Хардгейнер, не все так погано!

Хардгейнерская генетика – прокляття атлета. Хардгейнер змушений боротися за кожен фунт мускулатури, з кожною частиною тіла, щоб хоч трохи бути схожим на своїх приятелів по залу, яким, здається, нарощувати м’язи – все одно, що попісяти на пальці.

Але навіть якщо вас вже переконали в тому, що ваші природні недоліки засудили вас до довічної кістляві, запевняю вас, що не все так погано. Я сам є живим доказом того, що хардгейнери можуть дати відсіч своїй генетиці і здатні домогтися досить значною м’язової маси. І зараз я дам вам кілька практичних порад, які всього за півроку дозволили мені перетворитися з 149-фунтового (близько 74 кг) слабака в 190-фунтового (близько 95 кг) атлета.

Повірте, жодна людина в світі не володіє більш непридатною для будівництва мускулатури генетикою, ніж колишній марафонець, яким був я, коли більше 10 років зловживав бігом по 60-80 миль на тиждень.

Хардгейнери грають за іншими правилами

Ваш перший крок до нарощування ваги полягає в розумінні того, що хардгейнери грають за іншими правилами. Я вже говорив це раніше, і повторю знову:

«хардгейнер слідувати порадам ізігейнера – все одно, що обивателю слідувати порадам фінансового афериста».

Насамперед, ви повинні залишити типові для хардгейнера скарги, і почати мислити за межами речей. Відкиньте сумніви і забудьте все, що вам говорили про невдалу генетиці. У вас є потенціал для будівництва мускулатури!

Якщо ви все ще читаєте цю статтю, значить, ви твердо вирішили розлучитися зі своїм минулим, в якому ваша фігура нагадувала мікрофонну стійку, і мають намір рухатися вперед по шляху нарощування ваги і мускулатури. Рішуче і безповоротно.

Для цього просто почніть виконувати наступні правила, а через 4 тижні, вставши на ваги, з подивом виявите надбавку в 5 кілограмів.

Найпростіші та ефективні правила набору ваги

1. Подвоюйте!

Слідуючи цьому правилу, ви повинні подвоїти все, що їсте, починаючи прямо зараз, з цієї хвилини. Якщо зазвичай ви з’їдаєте одну курячу грудку, тепер повинні готувати дві. Якщо з’їдаєте тільки два шматки хліба, тепер їжте чотири. Якщо з’їдаєте одну жменю горіхів, тепер з’їдайте дві. Якщо готуєте білковий коктейль з двох ложок протеїну, тепер готуйте з чотирьох.

2. Відтепер ви живете, для того щоб їсти

Сподіваюся, що ви знайомі з основами дієтхарчування, і вам відомо правило прийому їжі кожні 2-3 години. Чи завжди чітко ви виконуєте це правило? Встановіть таймер годин на зворотний відлік так, щоб через кожні 2-3 години таймер подавав звуковий сигнал. Придбайте звичку сідати за стіл точно вчасно, і не секундою пізніше! Не вимикайте звук таймера, поки не візьметеся за їжу.

Вранці сідаєте за стіл не пізніше 15-30 хвилин після пробудження. Ніяких запізнень! Сніданок завжди повинен складатися з ЦІЄЮ їжі, яка зарядить ваше тіло якісними нутриентами. Візьміть в звичку прокидатися на 15 хвилин раніше, щоб приготувати правильну їжу.

Відтепер ви повинні проводити більше часу за приготуванням і поглинанням їжі, а також за миттям посуду. Відтепер ви повинні більше часу витрачати на походи в продовольчі магазини, а також на підрахунок калорій і поживних речовин в продуктах харчування. Якщо ви не приділяєте цьому достатньої уваги, не дивуйтеся, що немає очікуваного зростання.

3. Використовуйте велику посуд

Хочете стати великим, як Халк – їжте, як Халк. Думаєте він обідає з чайних блюдець, і іграшкових чашок? Якщо ви твердо вирішили стати великим, використовуйте велику посуд для великих порцій.

Візьміть ВЕЛИКУ тарілку, ВЕЛИКУ ложку, ВЕЛИКИЙ келих. Візьміть ВСЕ НАЙБІЛЬША. Якщо ви давітесь, силкуючись заштовхати в себе їжу, покладіть порцію у велику тарілку і тоді вона (порція) не буде виглядати такою величезною! Не забувайте, що істотну частину свого часу хардгейнер повинен проводити за їжею!

4. Ніколи не тренуйтеся на порожній шлунок

Як часто ви прокидалися, випивали склянку коктейлю і тут же вирушали в спортзал? Як часто у вас був важкий трудовий день, коли вам не вдавалося нормально пообідати, а відразу після роботи ви йшли на тренування?

Здоровий глузд, а з деяких пір і інстинкт самозбереження, підказують мені позбавлятися від тих з моїх клієнтів, які приходять на заняття, з’ївши за цілий день тільки шматок яблука і трохи печива.

Одного разу один з таких клієнтів впустив мені на ногу 20-кілограмовий млинець від штанги, після чого, намагаючись мене заспокоїти, запевнив мене, що зовсім не голодний. Я не витримав і розкричався на нього: «Це все тому, що зараз твій метаболізм перебуває практично на нулі, ось у тебе з рук все і валиться, куряча твоя шия!”

Я, звичайно, розумію, що для багатьох ранок – єдиний час, який вони можуть виділити під тренування, проте, настійно рекомендую намагатися приходити в зал як мінімум після трьох повноцінних прийомів їжі. Хіба ви підете в тривалу поїздку на автомобілі з порожнім бензобаком? Звичайно, ні, якщо не хочете штовхати машину до найближчої заправки. Чому ж ви йдете на важкі тренування з порожнім шлунком?

5. Вживайте в їжу тільки корисні продукти

Основна їжа хардгейнера повинна складатися з висококалорійних продуктів, з високим вмістом корисних поживних речовин. Уникайте «порожній» їжі, в якій корисні нутрієнти містяться в незначній кількості або зовсім відсутні. Помічали, як після прийому 500-калорійної їжі, що складається з жирів і цукру, ви стаєте якимось м’яким і повільним? Віддавайте перевагу висококалорійним страв з складних вуглеводів, білків, жирів, вітамінів, мінералів і клітковини. Ось найкращі продукти:

Вуглеводи – вівсянка, рис, хліб, квасоля, картопля, фрукти і овочі. Білки – біфштекс, курча, нежирна яловичина, сир, незбиране молоко, яйця, лосось. Жири – оливкова арахісове і льняне масло, авокадо, горіхи. Додатково (висококалорійна і «облудна» їжа) – морозиво, родзинки, сушені фрукти.

6. Під час тренування пийте вуглеводно-білкову суміш

Приготуйте висококалорійний напій для тренування. Змішайте вуглеводний і протеїновий порошок в пропорції 2:1 на одному літрі води, і у вас вийде кілька зайвих сотень калорій в день. Тепер у вас є додаткове харчування до, після і під час тренування, за допомогою якого легко набрати додатковий фунт за тиждень. Але використовуйте цей спосіб, тільки в тому випадку, якщо ви тренуєтеся дійсно жорстко і з високою інтенсивністю.

7. Ваше кредо: «Завжди!”

З цієї хвилини ваш життєвий принцип «Є завжди!». Чую, як ви бурчіть: «Якщо я буду цілими днями тільки є, у мене не вистачить часу на все інше». Не треба занадто буквально сприймати цю раду. Немає необхідності жувати небудь кожну хвилину. Проте, постійний приплив поживних речовин в організм – істотна частина процесу нарощування ваги. Не турбуйтеся, поступово ви звикнете до такого режиму, і ваше тіло, у міру збільшення ваги, буде вимагати все більше їжі. Просто вбийте собі в голову думка про те, що якщо ви не їсте, значить, не ростете, а якщо не ростете, значить залишаєтеся при своїх 45 кг. Вам це треба?

8. Висновок

Отже, як я вже сказав, знати, як нарощувати вагу – справа нехитра. А от виконання, практика – це вже інша історія. І від того, як ви зможете виконати всі приписи, залежить, яке ви отримаєте тіло у підсумку.

Протягом наступних чотирьох тижнів ви можете наростити, щонайменше, 10 фунтів, просто дотримуючись наведених рекомендацій. І якщо ви дійсно прийняли тверде рішення позбутися свого худого минулого, то я вірю, що ви обов’язково прийміть цей виклик і почнете діяти прямо з цієї хвилини, не відкладаючи справу в довгий ящик!

Comments are closed!

_0.32MB/0.14267 sec